Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
SENATOR CRISPINS HOPPELØP
HOPPELØP - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 80.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-8 Plass : 9-7-8

1 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -81 500 2017: -4 -0 -0 -2 -2 -15 000
Bailiss 2100 1 Plass 96 500
4 år MØRKBR HP v.Thai Tanic T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 04 / 4 1609 15,0ag 20
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) T. Solberg Bjerke Travbane 2 23/5 - 03 / 6 2100 15,6a 356
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 17/4 - 05 / 3 2140 16,8 728
Å. Tengsareid Tone Turnbull E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/4 - 02 / 10 2100 17,4a 174
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 15/3 - 04 / 5 1700 dg a 35
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -3 -2 -5 -38 000
Cara Maris* (FR) 2 Plass 65 000
6 år BRUN HP v.Ganymede (FR) V. Hop Biri Travbane 0 18/5 - 07 / 1 2600 19,8a 136
e. Gloria Maris (FR) v. Workaholic (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 01 / 2 2100 18,0a 273
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 18/1 - 01 / 5 2140 20,7a 193
D. Dalen Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 30/10 - 04 / 3 2100 18,8a 225
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 17/10 - 02 / 3 2100 19,5ag 282
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -2 -2 -0 -3 -63 000
U.S. Snowflake 3 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Kiss Francais (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 7 1640 15,5a 677
e. Dynavena S.T. (S) v. Biesolo* (FR) G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/4 - 04 / 1 1700 16,1a 70
Stall Skybert G. Antonsen Momarken Travbane 0 21/11 - 06 / 2 1640 br a 209
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 4 05/11 - 05 / 2 2140 19,2 112
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Kala Landbane 0 19/8 - 07 / 2 1900 18,2a 84
4 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -9 -1 -0 -2 -4 -51 000
Tyra Tiger 4 Plass 68 491
4 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 02 / 7 2100 17,6a 160
e. Linda On Broadway (US) v. Broadway Hall (US) O. Østre Bjerke Travbane 5 14/5 - 04 / 8 2100 16,4a 457
Stall Fantasie's Last Chance K. Johansen Momarken Travbane 0 12/12 - 03 / 4 2140 18,9a 185
K. Johansen Finn Pedersen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 7 01/12 - 05 / 9 2100 17,5a 177
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 01/10 - 04 / 6 2140 18,6a 388
5 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -9 -1 -0 -0 -4 -21 000
Jasmin Sund (S) 5 Plass 38 000
5 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 07 / 5 2100 19,3ag 443
e. Kronprinsessa Sund* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Valstad Momarken Travbane 3 31/5 - 03 / 5 2140 18,0a 830
Anita Valstad Hagmann-Adrian Valstad Hagmann A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 8 2100 18,2a 695
E. Høitomt Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Bjerke Travbane 0 22/3 - 07 / 4 2100 br ag 523
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Valstad Biri Travbane 5 23/2 - 07 / 3 2100 19,0a 128
6 2018: -8 -1 -1 -1 -4 -35 888 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -7 368
Pirat Pia* (S) 6 Plass 72 121
6 år BRUN HP v.Text Me* (CA) C. Trotter Färjestad 2 28/5 - 02 / 8 1640 16,2 65
e. Kilt (US) v. Sir Taurus* (US) T. Horpestad Årjäng 6 26/4 - 07 / 8 2160 16,9 g 623
Sverige C. Trotter Eskilstuna - 10/4 - 05 / 3 2140 dg g 236
C. Trotter Per-Åke Holm T. Horpestad Bjerke Travbane - 25/10 - 02 / 5 2140 dg 130
Brun, vitt axelparti & hängslen; brun T. Horpestad Årjäng 2 05/10 - 07 / 5 2160 17,2 427
7 2018: -16 -0 -3 -2 -3 -47 491 2017: -8 -0 -2 -2 -0 -26 212
Aspire (S) 7 Plass 86 600
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 04 / 7 2120 16,6 221
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 04 / 6 1609 14,0a 121
Petter Glittum /Larvik A. Stensen Biri Travbane 2 25/5 - 07 / 2 1609 15,6a 136
A. Akselsen Petter Glittum (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 16/5 - 06 / 3 2100 16,7a 551
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 01 / 1 2100 18,0ag 121
8 2018: -11 -1 -1 -2 -4 -52 256 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -45 805
Bear Anemone* (S) 8 Plass 98 061
5 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. D. Aarum Färjestad - 04/6 - 07 / 11 1640 dv3 a 325
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/5 - 04 / 7 2100 15,8a 155
Sverige D. Aarum Åmål - 01/5 - 08 / 2 2080 dg ag 43
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson G. Austevoll Årjäng 4 15/4 - 03 / 10 2140 15,8a 113
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 5 26/1 - 03 / 5 2100 19,4a 31
9 2018: -9 -3 -0 -1 -2 -63 877 2017: -6 -1 -2 -0 -2 -41 000
Tahiti Lady (S) 9 Plass 104 877
4 år BRUN HP v.Goetmals Wood* (FR) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 02 / 8 2100 17,6a 87
e. Lady Wrestler (US) v. Muscles Yankee* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 28/5 - 01 / 1 2100 15,9a 109
Stall Dåbbel Trøbbel V. Hop Bjerke Travbane 0 07/5 - 03 / 3 2100 18,1a 186
V. Hop Asgeir Rambjør V. Hop Bjerke Travbane 0 28/12 - 02 / 7 2100 21,6a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 01/12 - 08 / 11 2100 18,0a 41