<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
GLENNELYNAS LØP (15 BAK BILEN)
15 BAK BILEN - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart. Maks 15 startende.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-3 Plass : 6-4-3

1 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 2100 1 Plass 121 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 1700 30,2ag 75
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 02 / 6 1609 26,8a 432
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/5 - 03 / 7 2140 29,3a 428
A. Akselsen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 7 2140 br g 557
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane - 03/1 - 01 / 7 2100 dg a 195
2 2018: -16 -2 -0 -1 -7 -70 500 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 2 Plass 165 000
8 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 8 1609 28,0ag 193
e. Trø Vesla v. Spikeld M. Gundersen Bergen Travpark 0 20/5 - 06 / 3 2100 31,2 g 258
Inge Brusletto /Geilo S. Wassberg Bergen Travpark 5 03/5 - 05 / 4 2100 30,9a 65
G. Austevoll Inge Brusletto M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 6 2100 30,7a 160
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Bergen Travpark 0 05/4 - 04 / 5 2120 30,9 133
3 2018: -6 -3 -0 -1 -0 -67 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 3 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 8 2140 31,4a 147
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 10 2100 31,9ag 69
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 4 2100 30,5a 62
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Biri Travbane 1 29/9 - 05 / 2 2100 28,7a 21
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 6 20/9 - 05 / 11 2160 30,2 g 32
4 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -71 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 4 Plass 120 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 1 1609 28,4a 41
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Biri Travbane 2 18/5 - 03 / 11 2100 29,4a 25
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 3 02/5 - 02 / 9 2160 29,5 g 40
P. Sem Anders Bye P. Sem Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 9 1640 33,1ag 20
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 5 29/3 - 06 / 2 2140 32,3ag 16
5 2018: -17 -1 -0 -0 -10 -54 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 5 Plass 155 500
5 år BRUN H v.Storm Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 4 2100 32,0ag 402
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 18/5 - 01 / 1 2100 29,2a 411
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 14 2160 dg 190
E. Høitomt Kjell Øyhaugen A. Stensen Magnor Travbane 5 01/5 - 08 / 3 1600 30,4 103
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 18/3 - 04 / 9 2100 31,4a 27
6 2018: -16 -5 -2 -3 -3 -150 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 6 Plass 215 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 3 06/6 - 06 / 9 2100 28,9a 476
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/5 - 03 / 4 2100 29,3a 85
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 6 2100 28,3a 174
A. Christensen A. Christensen Momarken Travbane 2 02/4 - 01 / 3 2140 31,0a 196
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 01 / 3 2100 30,3a 466
7 2018: -19 -0 -0 -1 -8 -31 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 7 Plass 137 500
8 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 03 / 2 2160 32,0 92
e. Trydals Tea v. Schuvar G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 02 / 11 1700 28,9a 663
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 02 / 9 1700 29,0a 725
E. Gravdal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 10 1609 28,3a 395
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl C. Hande Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 02 / 4 1700 30,8a 161
8 2018: -13 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 8 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 04 / 1 2100 28,2ag 55
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 06 / 7 2100 28,1a 42
Lene Flåten /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 11 1609 25,4a 21
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 1 06/5 - 12 / 6 2100 28,3a 50
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 9 2180 35,7 g 112
9 2018: -9 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 9 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 02 / 2 1609 26,5a 30
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Bjerke Travbane - 16/5 - 05 / 5 1609 dg a 55
Stall AnBeRa O. Østre Bjerke Travbane 5 09/5 - 02 / 9 2160 29,0 g 120
K. Johansen Ragnhild Benum P. Nilsen Åmål 0 01/5 - 05 / 12 2100 32,3 g 73
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Momarken Travbane 0 10/4 - 06 / 1 2140 32,7a 35
10 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 10 Plass 158 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 02 / 3 1609 25,9a 100
e. Kile Turid v. Lappe Troll* H. Andersen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 10 2160 29,5 129
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 08/4 - 04 / 7 2160 30,0 163
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/3 - 04 / 4 2100 30,7ag 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 02 / 7 2120 br r 71
11 2018: -19 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 11 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 5 1700 29,6ag 85
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 4 16/5 - 10 / 8 2160 29,7 69
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 1 09/5 - 02 / 5 2140 29,3 213
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 12 1700 35,1ag 185
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 4 18/4 - 03 / 9 2160 30,1 192
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 12 Plass 130 000
7 år SVART V v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 7 2160 dg 37
e. Trons Britta v. Spang Best K. Malmin Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 8 2100 dg a 18
Stall Trons Vilje K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 02 / 7 2100 30,3ag 16
D. Dalen Morten Louis Johnsen Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 29/11 - 03 / 5 2060 br 16
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 12/11 - 01 / 14 2180 28,1 19
13 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -35 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 13 Plass 134 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Biri Travbane - 25/5 - 04 / 3 1609 dg a 56
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Bjerke Travbane 1 28/2 - 04 / 6 1609 29,1a 98
Erland Flaten /Aurdal H. Holm Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 2 2100 32,9ag 228
H. Holm Erland Flaten H. Holm Bjerke Travbane - 17/1 - 06 / 5 2140 dg 92
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 06/12 - 07 / 8 2160 30,4 g 238
14 2018: -15 -1 -4 -3 -2 -78 500 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 14 Plass 176 500
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Rasmussen Biri Travbane 3 08/6 - 04 / 11 2640 28,7 g 116
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/4 - 02 / 10 2160 30,6 g 43
Stall Hommes Ferrari H. Tvedt Biri Travbane - 03/2 - 07 / 2 1609 dg a 161
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) H. Tvedt Sørlandets Travpark 2 14/1 - 02 / 12 2160 30,4 g 95
blå m/bred gul v-formet stolpe H. Tvedt Klosterskogen Travbane - 06/1 - 01 / 10 2160 dg 51