Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 255.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -39 500 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 1 Plass 233 200
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 3 2100 27,8a 116
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 1 06/5 - 02 / 5 1609 26,4a 77
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 5 06/4 - 05 / 9 1609 27,4a 61
Kai Johansen (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 01 / 4 1609 27,4a 27
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 4 15/3 - 02 / 2 1609 29,6a 129
2 2018: -9 -0 -0 -4 -4 -35 500 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 500
Miramill 2 Plass 241 500
8 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 14 2140 31,1 567
e. Mirastjerna v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 05 / 1 2100 28,1a 233
Helge Skjoldal-Julie Skjoldal E. Høitomt Drammen Travbane 5 12/4 - 02 / 3 2100 29,1a 62
Herman R. Tvedt (T) Helge Skjoldal (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 07 / 2 2100 29,3 94
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 01 / 4 2100 29,8a 170
3 2018: -10 -0 -1 -0 -6 -29 500 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 3 Plass 226 000
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Sørlandets Travpark 5 03/6 - 06 / 8 2140 28,9a 950
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 07 / 4 2140 29,2a 363
Anette Larsen /Skien A. Andersen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 11 2100 dp0 a 968
Anders Andersen (T) A. Andersen Drammen Travbane 0 12/4 - 02 / 1 2100 29,1a 269
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 07 / 10 1700 27,8a 1106
4 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -82 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 4 Plass 232 666
8 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 30/5 - 02 / 12 2600 27,4a 95
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/5 - 06 / 8 2140 27,7a 31
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 18/4 - 07 / 10 1609 25,9a 20
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 1 04/4 - 07 / 8 2100 28,2a 50
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 10 2160 33,3 P
5 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -32 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 5 Plass 229 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 6 2100 27,2a 112
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 4 1609 26,9a 68
Jan-Arne Raab /Greåker O. Reime Årjäng 4 26/4 - 03 / 3 2140 26,8 76
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 05 / 12 2100 28,2a 208
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Reime Årjäng 1 08/4 - 03 / 6 2140 26,3a 1334
6 2018: -5 -2 -1 -0 -2 -49 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 6 Plass 176 500
6 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 04 / 9 2100 27,8ag 70
e. Grøtte Perla v. Pål Even T. Solberg Sørlandets Travpark 1 26/5 - 02 / 6 1609 26,9a 36
Team For Fulle Mugger T. Salte Sørlandets Travpark 4 13/5 - 03 / 11 2160 28,8 98
Lars Anvar Kolle (T) Grethe Cecilie Skaar T. Solberg Sørlandets Travpark 1 28/4 - 03 / 1 2140 29,7a 51
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 4 08/4 - 04 / 3 2160 29,7 37
7 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 7 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Biri Travbane 6 08/6 - 01 / 8 2100 28,4a 1343
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Klosterskogen Travbane 9 30/4 - 06 / 8 2120 31,4 509
Jan Inge Drageset /Hof O. Østre Forus Travbane 0 21/4 - 07 / 6 2040 29,3 71
Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Sørlandets Travpark 5 15/4 - 02 / 9 2160 29,4 52
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Biri Travbane 0 06/4 - 05 / 4 1609 28,0a 556
8 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 491 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 8 Plass 225 733
6 år BRUN H v.Norheim Faksen A. Stensen Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 10 2100 33,2a 43
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Biri Travbane 2 18/5 - 05 / 7 1609 25,3a 63
Stall Bulder og Brak G. Gundersen Magnor Travbane 1 01/5 - 08 / 12 1620 28,3 25
Magnus Teien Gundersen (S) Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 4 2100 32,5a 35
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Drammen Travbane 2 18/3 - 02 / 9 2100 29,0a 26
9 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -59 560 2017: -16 -5 -7 -1 -2 -176 500
Frøyu Pelle 9 Plass 241 060
5 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Romme 3 01/6 - 04 / 4 2140 26,5 495
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 6 18/5 - 05 / 10 1609 26,4a 112
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Momarken Travbane 5 06/5 - 06 / 10 2140 28,1a 96
Gunnar Austevoll (T) Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/3 - 05 / 9 2100 29,1a 52
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/2 - 02 / 1 1609 27,0a 50
10 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -17 000 2017: -13 -4 -1 -4 -2 -142 000
Ty Svarten 10 Plass 201 000
8 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/6 - 06 / 6 2140 28,5a 51
e. Alm Robyn v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 11 2140 29,3a 83
Anette S. Holtan-Stian Holtan L. Kolle Bjerke Travbane 5 31/1 - 09 / 9 2160 29,4 100
Dag-Sveinung Dalen (T) Anette S. Holtan E. Høitomt Bjerke Travbane 3 24/1 - 08 / 4 2100 31,0a 21
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 15 2120 31,5 g 144
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -22 -7 -4 -2 -3 -164 000
Brenne Major 11 Plass 230 000
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/5 - 06 / 12 1609 26,5a 133
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 3 1609 29,3ag 80
Stall Major Party E. Høitomt Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 8 1609 28,8a 53
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 10 1609 30,6ag 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 4 2100 34,1ag 81
12 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 063 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 12 Plass 250 856
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Biri Travbane 4 25/5 - 01 / 1 2100 26,9a 716
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Biri Travbane 0 11/5 - 05 / 10 2100 30,4a 1082
Bjørn Humborstad /Kongsvinger J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 9 2100 28,8a 263
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Årjäng 7 08/4 - 03 / 8 2140 27,5a 1199
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 06 / 12 2100 34,2a 720