<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-13-5 Plass : 7-13-5

1 2018: -10 -0 -0 -1 -8 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerkeld Frøya 2100 1 Plass 102 000
10 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 02 / 12 1700 29,0a 452
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 24/5 - 02 / 1 1609 26,5a 265
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 09/5 - 02 / 3 2140 30,2 630
V. Hop Maria Andreassen (P) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 08 / 6 2120 31,0 292
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Klosterskogen Travbane P 15/3 - 20 / 3 2120 38,4 P
2 2018: -6 -0 -0 -1 -5 -23 000 2017: -11 -1 -2 -3 -2 -55 500
Bufjells Magi 2 Plass 89 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks G. Gundersen Bjerke Travbane 6 30/5 - 04 / 8 2160 30,6 237
e. Megarama v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 3 09/5 - 02 / 4 2140 29,8 279
Monica Farsjø-Per Farsjø T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 04 / 3 2100 31,8a 45
H. Holm Monica Farsjø T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/6 - 06 / 10 2160 br g 385
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 2 2120 29,7 267
3 2018: -14 -1 -4 -3 -3 -70 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 3 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Biri Travbane 1 08/6 - 04 / 2 2620 29,0 253
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane 0 23/5 - 09 / 4 2140 31,9 g 68
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane 3 16/5 - 10 / 5 2140 30,5 49
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 2 02/5 - 02 / 4 2160 29,4 274
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 03 / 5 2120 31,7 g 84
4 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 4 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen D. Dalen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 3 1609 29,9ag 40
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) G. Smeby Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 04 / 11 1700 28,3a 641
Mette Hellerud /Vear D. Dalen Bjerke Travbane 2 12/5 - 03 / 6 2100 29,6a 404
D. Dalen Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 6 1609 31,1ag 356
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Smeby Momarken Travbane 5 10/4 - 01 / 2 1640 30,5a 770
5 2018: -10 -1 -0 -1 -2 -36 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 5 Plass 88 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 16/5 - 10 / 4 2140 29,3 109
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Bjerke Travbane - 18/4 - 03 / 7 2160 dg 135
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 11/4 - 02 / 1 2140 30,3 478
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 3 2140 dg 308
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 18/3 - 04 / 1 2100 31,8ag 205
6 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -18 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 6 Plass 73 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 7 1700 31,5a 296
e. Tiona v. Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 2 2140 dg 111
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 03 / 8 2160 30,8 g 110
J. Drageset Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/4 - 02 / 3 2140 30,0 319
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/3 - 09 / 7 2160 34,8 g 98
7 2018: -7 -5 -1 -1 -0 -139 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Møller Tor 7 Plass 139 000
3 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 01 / 5 2120 28,8 12
e. Linspika v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 11/4 - 01 / 3 2140 32,1 15
Ernst Karlsen-Tor Birger Krageboen L. Kolle Drammen Travbane 1 18/3 - 08 / 5 2100 35,1 12
L. Kolle Ernst Karlsen L. Kolle Sørlandets Travpark 1 25/2 - 09 / 1 2140 32,1 12
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 2 2140 35,8 P
8 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 8 Plass 62 200
8 år MØRKBR HP v.Norne J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 7 1700 31,9ar 745
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 12 2160 34,6 792
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Klosterskogen Travbane - 19/4 - 04 / 11 2100 dg a 837
G. Nordbotten G. Nordbotten Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 1 1700 dg a 638
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Sørlandets Travpark 0 28/1 - 02 / 2 2140 34,1 g 662
9 2018: -14 -0 -0 -3 -6 -34 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 9 Plass 98 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 5 12/6 - 03 / 8 2180 31,3 249
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 8 1700 28,4a 827
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 7 2160 30,9 347
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 09/5 - 02 / 12 2160 30,2 g 856
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 3 24/4 - 08 / 3 2220 30,5 70
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2120 1 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven M. Sødal Sørlandets Travpark 0 13/5 - 03 / 8 2160 30,6 815
e. Brødsjø Terna v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark - 03/12 - 03 / 2 2160 dg r 245
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 03 / 2 2100 32,4 g 466
M. Høitomt Bjørn Mæhre J. Undem Sørlandets Travpark - 11/11 - 04 / 7 2160 dg g 416
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Finsand Sørlandets Travpark 4 20/8 - 03 / 2 2140 31,0 rg 360
11 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170 2017: -7 -3 -0 -0 -1 -51 266
M.H. Herkules 2 Plass 148 436
5 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 03 / 3 2160 29,3 34
12 2018: -13 -0 -1 -2 -7 -37 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 3 Plass 147 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 06 / 3 2100 29,0a 101
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 5 26/5 - 02 / 11 1609 28,4a 246
Stall Kjønnerød J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 04 / 5 1609 28,9ag 87
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 12 2140 30,0a 209
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 2 19/4 - 02 / 6 1700 29,1a 56
13 2018: -10 -2 -5 -0 -1 -107 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 4 Plass 154 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 2 06/6 - 06 / 2 2100 28,7a 176
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten T. Solberg Biri Travbane 2 18/5 - 01 / 6 2100 29,1ag 44
Halgeir Skaarer /Kråkstad M. Jakobsson Åmål 2 11/5 - 02 / 14 2120 28,9 38
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 0 25/4 - 03 / 5 2100 29,7a 55
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 6 2160 dg 52
14 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 5 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 2 25/5 - 04 / 5 1609 26,5a 322
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/3 - 05 / 7 2160 34,8 g 192
Stall Ida Christine A. Frønes Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 4 2100 dg a 155
Å. Tengsareid Per Gunnar Roos B. Steinseth Drammen Travbane 6 03/3 - 07 / 7 2100 30,1a 438
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 13 2160 32,7 g 558