<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V4-2
ELKJØPS LØP
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-10 Plass : 1-7-10

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Valle Bris 2100 1 Plass 4 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin A. Stensen Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 3 2100 br rg 161
e. Ødelistjerna v. Pål Even A. Stensen Biri Travbane 4 15/12 - 08 / 7 2100 34,4 199
Steinar Nygård-Andreas S. Nygård A. Stensen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 5 2120 38,4 P
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) L. Kolle Bjerke Travbane P 18/5 - 20 / 1 2140 39,6 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 10 1660 50,1 B
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stasline 2 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Joker Elden P. Hvattum Biri Travbane 5 11/5 - 08 / 10 2100 36,1 42
e. Trineline v. Järvsöfaks (S) P. Hvattum Biri Travbane P 20/4 - 20 / 9 2120 33,6 P
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 19/10 - 20 / 6 1660 54,8 B
P. Hvattum
hvit m/grønn stjerne og ermstripe
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Diva 3 Plass 0
3 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/5 - 08 / 1 2100 br g 74
e. Lomevilja v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane P 26/1 - 20 / 2 2100 41,6 P
Vidar Olsen /Heggenes Å. Tengsareid Biri Travbane 20/10 - 21 / 1 2100 44,4 N
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 29/9 - 21 / 1 2100 48,5 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Horgen Elvy* 4 Plass 0
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Thuresson Färjestad P 14/5 - 13 / 2 2140 39,6 g P
e. Horgen Elin v. Elding P. Thuresson Årjäng - 06/8 - 09 / 5 2140 br g 1290
Sverige P. Thuresson Färjestad P 19/12 - 13 / 3 2140 50,0 g P
P. Thuresson P. Thuresson Färjestad P 19/12 - 91 / 1 2140 50,0 g P
rød m/"v" i hvitt. U. Eriksson Bollnäs 08/10 - 16 / 5 2160 03,6 N
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Frøken Braaum 5 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Lome Elden R. Aarlie Biri Travbane P 25/5 - 21 / 5 2100 42,0 P
e. Tekno Leika v. Moe Odin R. Aarlie Biri Travbane 18/6 - 22 / 3 2120 54,2 B
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Biri Travbane 02/6 - 22 / 6 2120 59,3 B
R. Aarlie
Svart/gull todelt, gull mansj, rek
6 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Tobbi 6 Plass 4 000
4 år SVART V v.Skibber E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 07/6 - 08 / 2 2100 36,7 734
e. Solør May v. Bokli Balder K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 01/6 - 01 / 8 2100 36,1 g 389
Stall Elvestad B. Steinseth Biri Travbane P 11/5 - 20 / 2 2100 39,6 g P
E. Høitomt Trond Erik Hagen K. Johansen Bjerke Travbane 01/6 - 20 / 4 1660 55,8 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Bjerke Travbane 04/5 - 20 / 2 1660 54,5 B
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøyulven 7 Plass 0
5 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 01/6 - 21 / 8 2120 36,7 P
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane N 28/4 - 20 / 6 2120 41,6 r N
Stall Frønes E. Gravdal Jarlsberg Travbane N 25/3 - 20 / 7 2120 46,7 N
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Grans Evita 8 Plass 2 000
6 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Momarken Travbane 8 05/12 - 08 / 2 2140 39,6 g 371
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane P 10/11 - 20 / 4 2120 40,2 g P
Elise Engelstad /Løten
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 9 Plass 2 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven P. Sem Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 08 / 9 2100 40,8 g 570
e. Santi v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 8 2100 40,1 g 232
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Kala Landbane 5 19/8 - 08 / 2 1900 36,8 451
K. Johansen Trygve Bjørge P. Sem Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 6 2120 40,4 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Sem Jarlsberg Travbane N 13/7 - 20 / 5 2120 br N
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Sirpa 10 Plass 2 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Holm Biri Travbane 6 11/5 - 08 / 3 2100 37,8 236
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) E. Holm Biri Travbane P 20/4 - 20 / 3 2100 35,8 P
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes E. Holm Biri Travbane 14/8 - 24 / 8 2120 55,6 g B
E. Holm Kjell Aage Øie-Kjølstad (B) E. Holm Biri Travbane 10/7 - 24 / 7 2100 57,7 B
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jetalatotning 11 Plass 0
4 år BRUN V v.Voje Spik C. Antonsen Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 3 2160 36,4 g P
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad
O. Rakstad
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grimsodine 12 Plass 2 000
5 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 01 / 4 2100 36,0 g 653
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Drammen Travbane P 28/4 - 20 / 2 2120 39,3 P
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes T. Borg Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 11 2120 54,9 g B
E. Knutsen Helge Grimnes T. Borg Jarlsberg Travbane 07/8 - 21 / 9 2120 55,6 B
Rød m/svart reklame