<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
MANGELRØDTUSSA's Løp
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 235.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-12 Plass : 2-3-12

1 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 2100 1 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos M. Berås Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 07 / 3 2120 34,1 g 192
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 3 2120 32,7 P
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes A. Berås Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 7 2140 dg 1029
A. Akselsen Odd Arne Aaland J. Undem Drammen Travbane - 18/3 - 04 / 2 2100 dg a 275
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Berås Klosterskogen Travbane - 08/3 - 03 / 5 2100 dg 93
2 2018: -5 -2 -1 -1 -0 -71 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 2 Plass 137 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 02 / 4 1700 26,4a 51
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 04 / 3 2100 28,0 84
Øystein Wennesland /Lillesand L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 06 / 4 2100 31,0 187
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 04 / 7 2100 31,5ag 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark - 08/4 - 04 / 2 2140 dg 70
3 2018: -9 -2 -3 -2 -2 -89 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 3 Plass 150 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 02 / 7 1700 26,7a 69
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Biri Travbane 4 25/5 - 04 / 9 1609 26,6a 38
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 02 / 10 2160 29,0 39
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 18/4 - 04 / 10 2100 29,0a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 04/4 - 04 / 3 1640 30,0 17
4 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 4 Plass 119 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 14 2640 37,0 618
e. Dolly Vilja v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 4 1609 28,9a 261
Lars-Arne Larsen /Enebakk D. Dalen Momarken Travbane 6 06/5 - 03 / 8 2140 29,7a 216
O. Østre Lars-Arne Larsen C. Jepson Åmål 0 01/5 - 05 / 11 2100 33,6 g 167
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 5 19/4 - 02 / 4 1700 29,6a 61
5 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -29 000 2017: -17 -0 -0 -1 -10 -38 000
Eldvina 5 Plass 150 000
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Wågenes Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 12 2100 34,4ag 162
e. Eldsi v. Spikeld K. Wågenes Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 01 / 1 2100 28,0a 272
Iselin Toft Dyrstad /Mandal M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 5 2140 30,8ag 103
K. Wågenes Iselin Toft Dyrstad I. Dyrstad Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 03 / 2 2100 29,0 776
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame K. Wågenes Sørlandets Travpark 6 15/4 - 02 / 11 2160 29,4 235
6 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -17 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 6 Plass 113 000
7 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 02 / 3 1700 28,4a 130
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Biri Travbane 5 25/5 - 04 / 2 1609 26,7a 319
Wenche Hole-Svein Hole A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 06 / 2 2100 31,4 620
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 10 2100 33,2a 141
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 23/1 - 03 / 9 2160 32,3 180
7 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 7 Plass 147 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 06 / 8 2100 29,5a 585
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 2 2100 29,5a 269
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 04/5 - 04 / 2 1609 29,0a 242
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 0 09/2 - 07 / 6 1609 29,9a 273
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 03 / 2 1609 30,5a 326
8 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -47 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 8 Plass 129 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 4 31/5 - 02 / 6 1700 27,7ag 17
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 02 / 5 1609 25,1a 101
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 9 1609 29,2a 237
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 5 2100 29,4a 428
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 2 04/4 - 04 / 7 1640 30,4 74
9 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -43 824 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 9 Plass 116 524
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 02 / 9 1700 28,4a 77
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 7 2120 29,6 330
Stall M.H. Sylvia, Larvik D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 04 / 3 1609 28,8a 17
D. Dalen Martine Wessel (T) D. Dalen Årjäng 3 26/4 - 06 / 5 1660 28,4 34
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 4 12/4 - 01 / 11 1700 29,6a 53
10 2018: -7 -1 -0 -3 -3 -41 500 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 10 Plass 100 000
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 26/5 - 03 / 6 2160 31,9 g 60
e. Lomevilja v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 3 12/5 - 03 / 2 2100 29,6a 24
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 08 / 7 2120 30,0 26
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/3 - 01 / 11 2180 32,1 74
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/3 - 04 / 1 2140 31,2 36
11 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 2120 1 Plass 158 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 5 2100 29,9a 314
e. Komnes Sol v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 01 / 4 2100 29,4a 49
Stall Eldo D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 05 / 11 1609 30,4a 49
J. Gaustad D. Dalen Bjerke Travbane 1 18/4 - 04 / 9 2100 28,5a 142
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 4 05/4 - 04 / 6 1700 31,4a 163
12 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 2 Plass 203 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 24/5 - 01 / 7 2100 dg a 166
e. Rust Mari v. Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 15 2140 33,4 rg 1568
Stall Langaard J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 13/5 - 05 / 2 2140 29,0a 688
H. Holm Halvor Bø Langaard H. Holm Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 05 / 14 2120 29,5 g 314
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 5 30/10 - 05 / 4 1700 28,9ag 45
13 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -19 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 3 Plass 201 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 4 06/6 - 06 / 7 2100 29,0a 176
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Undem Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 01 / 6 2100 28,6a 38
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 06 / 5 2120 30,3 326
J. Undem Sigbjørn Baann D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 09/11 - 05 / 12 2120 29,7 286
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 7 30/10 - 05 / 9 1700 29,3a 85
14 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -35 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 4 Plass 201 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 5 2100 29,4a 201
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Årjäng 6 01/6 - 02 / 11 2140 27,2a 430
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 10 2100 29,7ag 167
T. Solberg Rune Wilberg K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 12 1609 28,1ag 449
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Midtfjeld Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 12 1609 27,3a 288