<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 335.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-5 Plass : 1-11-5

1 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 1609 1 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/5 - 04 / 8 2100 27,3a 15
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 1 09/5 - 06 / 6 1609 25,6a 17
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug G. Gundersen Momarken Travbane 1 24/4 - 05 / 3 2140 28,8a 21
M. Gundersen Mari Foss Frøhaug G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/4 - 08 / 9 2100 27,5a 52
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 14/3 - 06 / 5 1609 27,6a 26
2 2018: -11 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 2 Plass 299 926
8 år BRUN HP v.Skibber J. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 3 2100 27,3a 395
e. Eira v. Hof Lundin J. Johansen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 1 1609 31,4ag 82
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle J. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 06 / 5 1609 25,6a 676
J. Johansen H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 8 2100 28,6a 634
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr J. Johansen Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 5 2100 31,1a 372
3 2018: -15 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 3 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 2 1700 26,2a 210
e. Minella v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 6 09/5 - 06 / 9 1609 26,8a 216
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 6 2140 29,4a 215
D. Dalen D. Dalen Drammen Travbane 3 12/4 - 02 / 6 2100 28,0a 40
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Sagholen Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 6 2140 30,7a 474
4 2018: -22 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 4 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin B. Goop Romme 2 01/6 - 04 / 1 2140 26,2 83
e. Lex Ronja v. Lex Jon O. Østre Bjerke Travbane 3 12/5 - 06 / 4 2100 26,1a 572
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Bjerke Travbane 3 26/4 - 04 / 8 2100 28,8a 133
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 3 18/4 - 07 / 3 1609 26,1a 169
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Årjäng 0 15/4 - 04 / 8 2160 29,4 g 130
5 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 5 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 03/6 - 04 / 2 2140 26,4 92
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 4 13/5 - 05 / 10 2140 28,6ar 45
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 06 / 11 2140 28,8 80
T. Solberg Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 05 / 8 2100 27,8a 391
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Malmin Bjerke Travbane 5 04/4 - 05 / 10 2100 29,2a 450
6 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 6 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane P 11/5 - 20 / 5 2100 32,1 P
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 3 10/4 - 04 / 7 2140 28,2a 31
Team Ruggen O. Østre Momarken Travbane 6 29/3 - 09 / 1 2140 29,7a 36
B. Steinseth Tore Martinsen O. Østre Bjerke Travbane 1 14/3 - 06 / 8 1609 27,4a 93
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane 6 22/12 - 05 / 12 1609 28,5a 36
7 2018: -10 -0 -1 -0 -4 -24 500 2017: -20 -1 -10 -2 -2 -133 000
Lyn Victor 7 Plass 335 000
6 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Bergen Travpark 0 26/4 - 06 / 4 2100 28,6 208
e. Åsblesa v. Bokli Balder H. Tvedt Bergen Travpark 0 10/3 - 09 / 2 2100 br a 566
Frode Horstad-Ingunn Eiken S. Nybø Bergen Travpark 5 01/3 - 05 / 2 2120 28,8 135
A. Akselsen Frode Horstad H. Tvedt Bergen Travpark 0 01/2 - 03 / 8 2120 30,5 g 51
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv S. Nybø Bergen Travpark 2 25/1 - 07 / 7 2100 28,8a 88
8 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 8 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 04 / 12 2140 26,7 125
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten H. Tvedt Sørlandets Travpark 7 13/5 - 05 / 6 2140 29,2a 203
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland H. Tvedt Sørlandets Travpark 0 24/3 - 03 / 1 2140 br g 596
H. Tvedt Helene Bjerland Hægeland H. Tvedt Bjerke Travbane 4 24/2 - 04 / 8 2180 28,6 86
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark 1 11/2 - 02 / 8 1609 28,9a 13
9 2018: -17 -0 -3 -4 -6 -86 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 9 Plass 350 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin L. Trudvang Bjerke Travbane 5 23/5 - 04 / 9 2100 27,6a 251
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 4 1609 25,5a 1002
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/4 - 06 / 7 2100 28,2a 65
E. Høitomt Frank A. Skubberud M. Gundersen Momarken Travbane - 10/4 - 04 / 5 2140 dg a 65
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 2 31/3 - 04 / 5 1700 26,6a 68
10 2018: -8 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 10 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Biri Travbane 4 18/5 - 05 / 6 1609 25,9a 315
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 5 09/5 - 06 / 5 1609 26,6a 483
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 0 12/1 - 02 / 2 2100 33,1a 61
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 3 2100 33,6a 294
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 6 15/10 - 01 / 10 1609 25,9a 78
11 2018: -13 -4 -1 -0 -2 -83 045 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 11 Plass 365 678
7 år BRUN H v.Åsajerven Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 05 / 4 1700 24,9a 56
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten D. Dalen Sørlandets Travpark 1 13/5 - 05 / 9 2140 27,0a 199
Stall Pumbaa O. Kjenner Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 6 2100 28,6a 295
Å. Tengsareid Monica Einarsen O. Kjenner Årjäng 6 08/4 - 03 / 15 2140 27,4a 365
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 9 2100 29,0a 435
12 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 12 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Knutsen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1609 26,8a 713
e. Aaby Lina v. Auvin (S) H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 8 2100 34,0arg 621
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 2 1609 26,7ag 535
E. Knutsen Per Ingar Lybekk O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 2 2100 28,0 g 359
Rød m/svart reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 05 / 6 2100 26,8a 290