<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-13 Plass : 2-7-13

1 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Teddy 2100 1 Plass 14 000
3 år SVART H v.Dotterud Teddy O. Østre Jarlsberg Travbane 8 01/6 - 08 / 8 2100 37,8 g 58
e. Rapp Hege v. Pål Even O. Østre Momarken Travbane P 22/2 - 20 / 2 2160 44,0 g P
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen O. Østre Bjerke Travbane 27/9 - 20 / 8 1680 52,7 B
O. Østre Christine Johannessen E. Høitomt Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 5 1640 59,6 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
2 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -60 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Våler Nikolai 2 Plass 60 000
3 år SVART H v.Åsajerven Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 26/5 - 20 / 4 2160 32,4 P
e. Våler Oda v. Moe Odin
Stall Olympic AB /Nordre Toten
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -11 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjetnefaxa 3 Plass 11 000
3 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Bjerke Travbane 6 30/5 - 09 / 2 2140 34,5 512
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 1 2140 39,0 P
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg B. Garberg Leangen Travbane 07/8 - 20 / 6 1660 51,3 B
J. Eriksen B. Garberg Leangen Travbane 24/7 - 20 / 6 1660 59,0 B
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pinsleterna 4 Plass 0
3 år BRUN HP v.Lex Lodney R. Aarlie Jarlsberg Travbane - 01/6 - 08 / 4 2100 dg 1055
e. Engas Vesla v. Moe Odin R. Aarlie Drammen Travbane P 28/4 - 20 / 3 2120 45,2 P
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Momarken Travbane 21/11 - 22 / 6 2160 54,5 B
V. Hop Jon Harald Berge M. Sørvik Drammen Travbane - 14/9 - 21 / 10 1740 dgpp N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -22 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Odin 5 Plass 22 000
3 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 08 / 1 2100 35,8 g 56
e. Torpa Fia v. Krembest T. Solberg Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 4 2140 36,4 P
Stall Tuckers Corner J. Eriksen Sørlandets Travpark 02/7 - 22 / 2 2140 58,4 g B
T. Solberg Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 6 2140 52,0 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eriksen Sørlandets Travpark - 06/6 - 24 / 3 1640 dgpp g N
6 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tuxi Temi 6 Plass 13 000
3 år BRUN HP v.Tuxi Titan B. Steinseth Biri Travbane P 25/5 - 21 / 3 2100 39,7 P
e. Inglinn v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 11/8 - 23 / 4 2100 51,6 B
Stall Tuxi B. Steinseth Biri Travbane 14/7 - 22 / 3 2100 57,3 g B
S. Ruud Per Arne Ruud
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jeksa 7 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 06/6 - 22 / 5 2160 34,9 P
e. Modena v. Moe Odin
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Art Røde Jarl 8 Plass 0
3 år RØD H v.Moe Odin T. Lindbak Biri Travbane P 20/4 - 20 / 1 2100 37,3 g P
e. Jerkila v. Lome Elden T. Lindbak Biri Travbane 25/8 - 22 / 2 2100 57,2 B
Kenneth Tollefsrud-Tone Ambjør T. Lindbak Biri Travbane 16/7 - 22 / 4 2100 54,1 B
D. Dalen Kenneth Tollefsrud
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sikvelands Bork 9 Plass 0
3 år BORKET V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 2 2100 43,1 g 281
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 6 2160 43,3 P
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik K. Ødegaard Momarken Travbane 05/8 - 20 / 6 2160 52,1 B
K. Bjørnerød Jon Magne Vik K. Ødegaard Momarken Travbane 04/7 - 22 / 8 2160 52,0 B
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
10 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 063 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
S.K.'s Ariel 10 Plass 7 063
3 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Jarlsberg Travbane P 01/6 - 21 / 11 2120 42,3 g P
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Jarlsberg Travbane - 24/5 - 20 / 9 2120 dgpp N
Håkon J. Nordland-Hanne Kristin Olsen
H. Nordland
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl
11 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -17 192 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Best Frøya 2120 1 Plass 17 192
3 år SVART HP v.Åsajerven T. Horpestad Årjäng 2 01/6 - 08 / 2 2140 34,9 g 136
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 23/3 - 07 / 1 2100 br 250
Team Toppen A. Stensen Biri Travbane P 09/3 - 20 / 6 2120 42,1 P
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 06/10 - 22 / 3 2120 51,3 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Wollebæk Biri Travbane 18/6 - 22 / 4 2120 00,6 B
12 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 2 Plass 26 000
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 01 / 3 2100 32,0 25
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 9 2120 36,9 P
Stall Toget har gått
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
13 2018: -5 -1 -1 -1 -0 -41 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skeie Trym 3 Plass 41 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 2 22/5 - 09 / 4 2040 33,0 51
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Bjerke Travbane 0 09/5 - 09 / 9 2140 35,9 705
Team Sørlandskruttet J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 3 2160 37,6 P
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 3 2140 54,6 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek