<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
For 3-15-årige minst 180.001 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-1 Plass : 11-4-1

1 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -16 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2160 1 Plass 184 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 16/5 - 05 / 9 1609 28,1a 132
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 6 2140 28,7a 571
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 4 28/4 - 03 / 1 2100 29,7a 159
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 3 1640 30,8a 496
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 1 1609 30,0a 604
2 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -11 003 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 2 Plass 197 157
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Färjestad 4 14/5 - 04 / 8 2660 27,7 323
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Årjäng 2 06/5 - 07 / 3 2140 28,6 101
Sverige P. Thuresson Magnor Travbane 0 01/5 - 08 / 11 1620 30,4 g 324
P. Thuresson P. Thuresson Färjestad 0 01/1 - 04 / 11 2160 32,0 568
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 7 2120 29,7 533
3 2018: -12 -0 -0 -0 -3 -14 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2180 1 Plass 264 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bergen Travpark - 02/6 - 07 / 9 2100 dg 2265
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 7 2100 28,9a 473
Marit Lier /Mysen K. Malmin Biri Travbane 4 06/5 - 02 / 11 1609 26,8a 485
G. Austevoll Per Arvesen (A) K. Malmin Klosterskogen Travbane - 30/4 - 06 / 12 2140 dg 630
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Arvesen Årjäng 0 15/4 - 07 / 4 2140 28,7 1144
4 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -28 657 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 2 Plass 201 975
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 5 30/5 - 02 / 5 2600 27,8a 110
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Färjestad 2 14/5 - 04 / 7 2660 26,7 170
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Momarken Travbane 5 24/4 - 01 / 5 2140 28,2a 42
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 5 15/4 - 04 / 14 2160 28,9 g 97
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 29/3 - 04 / 5 1640 28,2ag 17
5 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 3 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Midtfjeld Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 5 2100 29,6 796
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 10 1609 27,8ag 890
Per Arvesen /Mysen L. Nygård Bjerke Travbane 0 02/5 - 04 / 11 2180 35,5 1421
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 24/4 - 01 / 7 2140 34,1ag 499
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 20/4 - 07 / 10 2100 31,3a 627
6 2018: -15 -1 -1 -0 -4 -40 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 4 Plass 292 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 1 2100 32,4a 851
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 8 1700 28,2a 977
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 10 1609 27,3ag 235
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 2 1600 28,5 148
svart m/oransje ruterfelt og ermer C. Hande Jarlsberg Travbane 7 22/4 - 03 / 12 2140 28,9 170
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 2200 1 Plass 329 515
8 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 9 1700 26,9a 403
e. Korra v. Kos Knekten K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 7 2100 31,0a 414
Ronny Bakke /Maura T. Solberg Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 2 2100 30,8a 46
K. Johansen Ronny Bakke J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 07 / 10 2100 28,0a 214
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/11 - 01 / 9 2100 28,3a 39
8 2018: -13 -1 -0 -2 -6 -64 000 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2 Plass 346 500
9 år SVART H v.Kasper Mollyn V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/5 - 05 / 12 1700 dg a 224
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 06 / 8 2100 27,2a 146
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Bjerke Travbane 0 14/4 - 09 / 1 2640 28,4 825
V. Hop Kjell Roar Hansen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 09/4 - 04 / 10 2120 28,2 118
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 0 24/3 - 05 / 4 2640 28,3 317
9 2018: -14 -0 -1 -0 -6 -30 500 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 3 Plass 311 000
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 6 2100 br ag 260
e. Rådimil v. Ilmin A. Valstad Bjerke Travbane 4 23/5 - 04 / 1 2100 27,5a 233
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Momarken Travbane 4 15/5 - 01 / 8 2140 27,0a 482
O. Østre Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 02/5 - 04 / 9 2180 30,3 92
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 9 2140 31,0 1168
10 2018: -7 -1 -0 -0 -4 -32 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 4 Plass 375 930
6 år SVART H v.Alm Viktor A. Valstad Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 05 / 7 1700 25,8ag 95
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane 1 15/5 - 01 / 3 2140 26,7a 18
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik O. Østre Färjestad 6 07/5 - 08 / 5 2160 25,8 281
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 06 / 2 2120 26,3 697
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 1 1609 28,2ag 125
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 5 Plass 388 250
9 år SVART H v.Elding O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 05 / 10 1609 27,8a 303
e. Lappnora v. Lappello* (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 05 / 8 2100 29,4a 350
Stall Nora G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/11 - 05 / 5 1609 24,4a 168
P. Midtfjeld Knut Erland Lund G. Austevoll Bjerke Travbane 6 25/10 - 03 / 2 1609 26,0a 407
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 5 2100 29,2a 218
12 2018: -11 -0 -2 -0 -3 -35 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 6 Plass 372 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2140 27,7ag 275
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 5 20/4 - 06 / 6 1609 26,0a 471
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 04 / 1 1700 26,9a 388
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 6 1609 29,7a 245
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 01 / 4 1700 27,5a 534