<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
For 3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-10 Plass : 11-2-10

1 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ajaz 2140 1 Plass 24 000
4 år BRUN V v.Bork Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 04 / 4 2100 33,7a 13
e. Hjelset Lissi v. Lome Elden H. Holm Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 08 / 1 2100 33,5 147
Stall Ruskomsnusk H. Holm Bjerke Travbane P 04/4 - 20 / 6 2160 41,1 P
H. Holm Marian Ovlien (B)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
2 2018: -12 -2 -4 -0 -1 -65 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 2 Plass 65 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 15 2160 35,4 g 75
e. Jensi v. Elding O. Østre Jarlsberg Travbane - 04/5 - 03 / 3 2100 dg a 22
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Momarken Travbane 1 17/4 - 07 / 2 2140 35,0ag 21
O. Østre O. Østre Årjäng 2 08/4 - 08 / 8 2140 32,9 g 80
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 8 2160 38,0 P
3 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -54 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 3 Plass 71 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Bjerke Travbane 8 06/6 - 09 / 10 2160 34,3 592
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 5 15/5 - 08 / 9 2160 34,8 280
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 6 08/5 - 08 / 8 2160 33,4 290
L. Østre Øystein Østre L. Østre Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 8 2120 34,0 g 631
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Årjäng 0 08/4 - 08 / 12 2160 36,1 782
4 2018: -13 -1 -1 -5 -2 -57 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 4 Plass 74 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 6 1609 31,6ag 393
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 4 2100 36,1ag 100
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Leangen Travbane 3 16/4 - 10 / 1 2140 32,6 95
G. Antonsen Jo Svenstad (T) A. Stensen Biri Travbane 6 23/3 - 08 / 3 2100 36,8 61
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek D. Dalen Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 1 2100 35,0 208
5 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 2160 1 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Bjerke Travbane 6 16/5 - 01 / 10 2160 32,5 g 1163
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 6 2040 33,7 32
Tore Bakken /Tangen K. Kvasnes Drammen Travbane 6 28/4 - 01 / 13 2120 32,7 77
K. Lunde Tore Bakken B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/4 - 08 / 11 2160 33,2 109
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Biri Travbane 4 12/1 - 03 / 2 2100 34,2 324
6 2018: -23 -0 -3 -2 -7 -46 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 2 Plass 46 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 7 15/5 - 08 / 11 2180 34,5 504
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Klosterskogen Travbane 8 30/4 - 08 / 5 2100 33,8a 1223
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 0 24/4 - 08 / 1 2160 34,9 37
P. Arvesen P. Arvesen Biri Travbane 4 20/4 - 09 / 6 2120 31,8 r 150
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 03 / 1 2100 31,8 866
7 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 3 Plass 41 500
6 år BRUN V v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 10 1609 34,5ag 763
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten H. Holm Biri Travbane 3 11/5 - 04 / 4 2120 34,6 120
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Drammen Travbane 4 28/4 - 01 / 12 2120 31,0 112
L. Kolle Ola Saastad H. Holm Drammen Travbane 4 19/4 - 03 / 6 2100 32,2a 374
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Holm Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 4 2100 36,6a 243
8 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 4 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 05 / 8 1609 30,2ag 887
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 4 2160 35,6 P
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 10 2160 dg 525
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 22/3 - 06 / 8 2100 dg a 213
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 08/3 - 05 / 5 2100 dg a 395
9 2018: -6 -0 -0 -0 -5 -13 449 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -15 718
Nytomt Elden* (S) 5 Plass 29 167
4 år BRUN V v.Qvadrigo (S) P. Thuresson Biri Travbane 6 25/5 - 08 / 6 2100 33,2 g 804
e. Nytomtjänta* (S) v. Lome Elden P. Mahony Färjestad 0 14/5 - 08 / 4 2140 33,9 g 834
Sverige P. Mahony Åmål 5 01/5 - 02 / 2 2080 36,0 114
P. Thuresson Ulf Högberg P. Thuresson Färjestad 7 14/4 - 03 / 2 2140 34,4 1302
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng 7 08/4 - 08 / 13 2160 35,7 999
10 2018: -7 -2 -0 -1 -2 -40 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lilje Sylfiden 6 Plass 74 000
7 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Momarken Travbane 6 13/6 - 07 / 12 2140 34,0 83
e. Lilje Mina v. Ilmin N. Holm Momarken Travbane 0 10/1 - 03 / 9 2160 39,1 g 61
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold N. Holm Bjerke Travbane 6 28/12 - 09 / 2 1660 32,0 36
N. Holm N. Holm Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 04 / 5 2120 32,5 g 185
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Kala Landbane 5 09/8 - 03 / 10 1920 31,6 g 53
11 2018: -11 -1 -4 -1 -2 -106 736 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -28 000
Osen Expressa 7 Plass 134 736
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Romme 3 01/6 - 02 / 11 2160 32,7 g 33
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 16/5 - 01 / 13 2160 dg 61
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 13/1 - 01 / 1 2100 33,5 g 12
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 11 2140 dg 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 07 / 3 2100 33,0 12