<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
CUMULUS ØKONOMIS LØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 150.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6/8 Duo : Trippel : 6-8-2/8-6-2 Plass : 6-8-2

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -0 -0 -1 -9 -32 000
Tana Faxen 2100 1 Plass 137 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) J. Landaas Bergen Travpark 0 25/1 - 04 / 4 2100 nc a 629
e. Hapi Tana v. Hapi J. Landaas Bergen Travpark 6 18/1 - 03 / 7 1620 31,9 316
Anne Catherine Åsegård-Bjørn Wiker V. Steine Bergen Travpark 4 21/12 - 03 / 6 2120 32,1 415
E. Vinvand Anne Catherine Åsegård J. Landaas Bergen Travpark 7 07/12 - 04 / 9 2120 33,7 325
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl J. Landaas Bergen Travpark 0 16/11 - 04 / 11 2100 br a 927
2 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 2 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 4 31/5 - 01 / 8 2140 29,7a 222
e. Sør Svarta v. Pål Even C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 8 1609 26,8a 88
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Momarken Travbane 3 06/5 - 03 / 3 2140 29,1ag 125
L. Trudvang Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/4 - 02 / 7 1700 29,4a 148
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Sagholen Drammen Travbane 3 05/4 - 04 / 12 1700 31,4a 681
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -53 000
Frivoll Borken 3 Plass 136 000
5 år BORKET V v.Bork Odin J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 02/5 - 04 / 5 2160 32,4 g 209
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 6 2100 30,9 87
Margrethe Nilsen-Tor Engh D. Dalen Bergen Travpark 3 29/6 - 01 / 2 2600 29,8 95
J. Øveraasen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 10 2120 br g 60
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/5 - 07 / 9 2100 27,3a 241
4 2018: -14 -1 -2 -1 -5 -66 143 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 2120 1 Plass 240 959
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Hansen Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 6 2100 29,1ag 361
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn G. Flåten Bjerke Travbane 0 12/5 - 06 / 6 2100 30,0ag 408
Gunnar Kværne /Sem A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 02/5 - 04 / 10 2180 30,7 166
A. Rasmussen Gunnar Kværne G. Flåten Forus Travbane 5 21/4 - 07 / 15 2060 27,9 257
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek O. Sagholen Årjäng 0 15/4 - 07 / 8 2160 28,7 g 458
5 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 2 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 02/5 - 04 / 4 2160 33,5 232
e. Mamma v. Elding C. Kjenner Färjestad 4 30/4 - 05 / 8 2180 28,4 503
Josefine Mjølnerød /Halden C. Kjenner Årjäng 8 08/4 - 03 / 9 2140 27,6a 931
A. Hagmann Jan Roar Mjølnerød (T) L. Trudvang Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 1 2140 31,2 363
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Kjenner Färjestad 0 26/2 - 06 / 12 2180 29,1 408
6 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 3 Plass 184 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 8 1609 26,6a 697
e. Maurstad Mi v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 6 1609 28,1a 260
Magne Stenslie /Raufoss V. Hop Biri Travbane 5 20/4 - 07 / 7 2100 28,5a 546
L. Pedersen Magne Stenslie L. Pedersen Biri Travbane 6 06/4 - 03 / 4 2100 31,2 384
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 3 2100 29,2ag 490
7 2018: -9 -0 -3 -0 -4 -60 000 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 4 Plass 174 554
5 år SVART HP v.Bork Odin J. Rasmussen Leangen Travbane 0 21/5 - 06 / 3 2160 29,8 193
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 05 / 6 1609 28,0a 157
Stall Lygnasæter A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 04/4 - 07 / 4 2100 29,8a 824
K. Kvasnes Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 28/3 - 08 / 3 2140 30,5 259
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Drammen Travbane - 03/3 - 07 / 12 2100 dg a 300
8 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -54 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 2140 1 Plass 392 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) A. Frednes Biri Travbane 0 25/5 - 03 / 3 2120 29,9 624
e. Bø Terna v. Lykkebron* A. Robertsen Momarken Travbane 5 08/5 - 03 / 2 2140 26,7 231
Jan Inge Drageset /Hof C. Hande Klosterskogen Travbane - 30/4 - 03 / 2 2120 dg 622
A. Robertsen Jan Inge Drageset (A) M. Berås Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 14 2140 29,1 250
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Bjerke Travbane 2 11/4 - 04 / 3 2140 28,2 410
9 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 500 2017: -14 -1 -2 -1 -6 -64 500
Vildeli 2 Plass 382 112
10 år SVART HP v.Alm Viktor A. Eggan Leangen Travbane - 07/5 - 06 / 15 2180 dg 1960
e. Blikkfang v. Elding L. Johansen Leangen Travbane 0 29/4 - 07 / 4 2160 32,7 302
Håvard Rosvoldaune-Inger Rosvoldaune L. Johansen Leangen Travbane 5 16/4 - 01 / 7 2180 31,4 176
L. Johansen Håvard Rosvoldaune A. Eggan Leangen Travbane 0 01/4 - 08 / 7 1640 29,9a 474
Blå, hv skstk&harl ruter,sølv sele,rek A. Eggan Leangen Travbane 0 12/3 - 08 / 8 2160 30,0 g 159