Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
SCANDIC MARKISERS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 240.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-4 Plass : 9-6-4

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 2100 1 Plass 221 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Sandaker Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 5 2160 32,2 P
e. Polar Fortuna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/1 - 05 / 2 2100 29,8a 49
Bente Dramstad-Thomas Antonsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 05 / 2 1609 27,6ag 74
C. Antonsen Bente Dramstad K. Kvasnes Momarken Travbane 2 20/12 - 08 / 6 2180 31,7 56
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Ødegaard Momarken Travbane 6 13/12 - 01 / 10 2140 30,1a 309
2 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -34 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 2 Plass 270 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 23/5 - 04 / 4 2100 27,4a 428
e. Storeng Silva v. Elding V. Hop Biri Travbane 3 11/5 - 05 / 11 2100 29,7a 755
Lovise Mohaugen-Knut Andresen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 13 2140 30,8 g 874
L. Kolle Lovise Mohaugen D. Dalen Årjäng - 26/4 - 03 / 1 2140 dg 652
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 12/4 - 02 / 7 2100 28,9ag 155
3 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 3 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane - 30/5 - 02 / 1 2600 dg a 95
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Biri Travbane 1 18/5 - 05 / 5 1609 25,1a 34
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Bjerke Travbane 2 12/5 - 06 / 1 2100 26,0a 948
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 25/4 - 03 / 2 2100 29,5a 55
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 2 2100 31,5a 21
4 2018: -11 -1 -1 -0 -1 -41 945 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 4 Plass 212 453
7 år BRUN V v.Horgen Tore O. Kjenner Årjäng 0 01/6 - 02 / 13 2140 28,5ag 26
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) O. Kjenner Färjestad 1 14/5 - 04 / 5 2660 26,7 94
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød O. Kjenner Färjestad - 30/4 - 05 / 6 2180 dg 91
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 24/4 - 01 / 4 2140 27,3a 135
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 3 2100 28,9a 28
5 2018: -18 -0 -0 -1 -8 -41 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 5 Plass 207 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin V. Hop Årjäng 6 01/6 - 02 / 11 2140 27,2a 430
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 10 2100 29,7ag 167
Trine Wilberg-Rune Wilberg K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 12 1609 28,1ag 449
P. Midtfjeld Rune Wilberg P. Midtfjeld Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 12 1609 27,3a 288
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 18/4 - 07 / 8 1609 27,1a 312
6 2018: -7 -1 -1 -1 -3 -51 000 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000
T.B.'s Trøllgutt 6 Plass 221 935
6 år BRUN H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 06/5 - 06 / 2 2140 28,1a 40
e. Nordby Katla v. Spang Best J. Rasmussen Bjerke Travbane 4 26/4 - 04 / 2 2100 28,9a 37
Stall Trøllgutt J. Rasmussen Bjerke Travbane 6 11/4 - 08 / 10 2100 28,6ag 66
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 04/4 - 07 / 9 2100 29,2ag 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 2 2600 32,3a 38
7 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 368 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -115 500
Ty Venn 7 Plass 234 868
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Robertsen Bjerke Travbane 0 02/5 - 04 / 8 2180 32,7 175
e. Alm Robyn v. Braute A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 7 2120 30,7 62
Stall S & M D. Dalen Årjäng 3 08/4 - 03 / 11 2140 27,0a 48
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 07 / 2 1700 26,9a 63
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 15/3 - 02 / 3 1609 29,6a 41
8 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 8 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Klosterskogen Travbane 9 30/4 - 06 / 8 2120 31,4 509
e. Gylden Rappa v. Kal Luis O. Østre Forus Travbane 0 21/4 - 07 / 6 2040 29,3 71
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 5 15/4 - 02 / 9 2160 29,4 52
J. Drageset J. Drageset Biri Travbane 0 06/4 - 05 / 4 1609 28,0a 556
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 01 / 5 1609 28,8ag 152
9 2018: -9 -1 -3 -3 -2 -81 736 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -42 121
Battimo 9 Plass 221 855
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Momarken Travbane 2 06/5 - 06 / 9 2140 27,9a 38
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Momarken Travbane 1 24/4 - 01 / 9 2140 27,0a 30
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Bjerke Travbane 4 11/4 - 08 / 8 2100 27,6a 138
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Bjerke Travbane 3 21/3 - 05 / 9 2600 31,6a 81
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/3 - 05 / 6 2100 28,6a 86
10 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 491 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 10 Plass 225 733
6 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Biri Travbane 2 18/5 - 05 / 7 1609 25,3a 63
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Magnor Travbane 1 01/5 - 08 / 12 1620 28,3 25
Stall Bulder og Brak G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 4 2100 32,5a 35
A. Stensen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Drammen Travbane 2 18/3 - 02 / 9 2100 29,0a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 1 09/3 - 02 / 2 2100 28,2a 41