<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
ELEKTROPARTNERS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-11 Plass : 7-6-11

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nygaards Nena 2100 1 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 14 2180 40,9 P
e. Nygaards Vinna v. Sjefen O. Kjenner Momarken Travbane 22/8 - 20 / 4 2160 54,4 B
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 09/8 - 20 / 1 1640 54,5 g B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sagen Sol 2 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Bjerke Travbane P 23/5 - 21 / 8 2160 37,5 g P
e. Mai Odina v. Moe Odin H. Holm Biri Travbane - 24/11 - 03 / 5 2100 dg r 338
Stall Mic Mac H. Holm Jarlsberg Travbane - 27/10 - 08 / 10 2100 dg 153
O. Østre Jan Ove Mælum H. Holm Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 7 2160 38,7 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Bjerke Travbane - 13/9 - 23 / 3 2160 dgpp N
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 3 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/2 - 08 / 1 2100 g0 g 278
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 08 / 8 2120 39,3 g 57
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 07 / 8 2100 38,2 135
O. Mikkelborg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 1 2100 37,7 402
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 07 / 8 2120 br g 257
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 4 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 3 2160 36,1 P
e. Stumne Saga v. Spang Best
Kreativ Transport AS /Eidsberg
K. Johansen Ronnie Hansen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Lotta 5 Plass 5 000
3 år MØRKBR HP v.Lome Elden D. Dalen Biri Travbane 6 06/4 - 08 / 3 2100 38,4 41
e. Spang Frøya v. Spang Best D. Dalen Drammen Travbane 6 18/3 - 08 / 8 2100 37,2 230
Anders Nyborg /Stange B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 02/3 - 08 / 10 2100 40,3 g 89
D. Dalen Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 6 2160 41,4 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Biri Travbane 30/6 - 22 / 1 2100 55,9 g B
6 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 2120 1 Plass 10 000
6 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 1 11/5 - 08 / 5 2100 35,7 33
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 6 2100 34,3 P
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle E. Høitomt Momarken Travbane 01/7 - 23 / 6 2160 49,4 B
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) S. Weberg Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 8 2160 51,8 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Sikvelands Odine 2 Plass 9 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 31/5 - 08 / 2 2100 dg a 106
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Momarken Travbane 0 12/12 - 08 / 1 2140 37,7 g 393
Stall Gate C. Antonsen Momarken Travbane 7 23/1 - 08 / 5 2140 37,1 81
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) C. Antonsen Drammen Travbane 2 15/1 - 07 / 6 2100 36,2 280
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Antonsen Momarken Travbane 7 20/12 - 03 / 4 2140 42,4 562
8 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fjellvang Frøkna 3 Plass 5 000
7 år BRUN HP v.Odins Kjempe J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/5 - 08 / 7 2100 36,1 212
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Momarken Travbane 4 06/5 - 07 / 1 2140 36,0 g 430
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg r 34
J. Kvikstad Leif Solemsli H. Holm Biri Travbane P 24/11 - 20 / 2 2100 38,0 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane N 14/6 - 20 / 6 2120 brp g N
9 2018: -8 -2 -0 -0 -4 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tøffe Tora 2140 1 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 25/5 - 08 / 5 2100 33,2 g 213
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 15/5 - 08 / 8 2160 34,2 121
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 1 2100 35,9 g 148
Ø. Ruttenborg Monica Granum Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 8 10/4 - 08 / 10 2160 34,2 g 140
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 29/3 - 03 / 1 2140 35,2 207
10 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miramella 2 Plass 14 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen K. Mathisen Biri Travbane 8 23/2 - 08 / 14 2120 35,6 rg 140
e. Mira Malin v. Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 1 16/2 - 08 / 1 2100 34,0 126
Stall Vitri K. Mathisen Biri Travbane P 26/1 - 20 / 1 2100 40,0 P
K. Mathisen Knut Arild Nordhagen K. Mathisen Biri Travbane 20/9 - 22 / 8 2120 53,4 B
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 30/8 - 21 / 3 2100 55,0 g B
11 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 3 Plass 70 560
5 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 8 18/5 - 04 / 11 2120 33,6 g 74
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Drammen Travbane 8 30/10 - 08 / 14 2140 35,3 29
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bollnäs 1 14/10 - 04 / 3 2140 34,9 32
B. Steinseth U. Eriksson Romme 1 03/10 - 05 / 11 2160 33,7 43
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Biri Travbane 4 15/9 - 03 / 14 2120 33,2 405
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 4 Plass 40 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen R. Sveen Biri Travbane 7 18/5 - 04 / 10 2120 33,4 699
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 10 2140 35,9 359
Kari Steinseth /Bergen R. Sveen Biri Travbane 8 10/11 - 08 / 9 2140 36,2 175
P. Midtfjeld Einar Steinseth R. Sveen Biri Travbane 3 20/10 - 03 / 11 2120 35,1 465
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek R. Sveen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 7 2120 35,4 411
13 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 5 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane - 18/5 - 04 / 9 2120 dg 897
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 4 11/5 - 04 / 3 2120 35,7 1010
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Magnor Travbane 4 01/5 - 06 / 7 2040 34,7 448
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 4 2120 33,9 g 451
Blå m/L.B.R. i hvitt. E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 13 2120 36,3 g 66
14 2018: -5 -1 -1 -0 -2 -27 000 2017: -4 -1 -0 -2 -1 -35 000
Kringlers Balder 6 Plass 62 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 5 06/4 - 07 / 4 2120 35,8 g 54
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Leangen Travbane 2 26/3 - 02 / 8 2140 34,6a 23
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Leangen Travbane - 12/3 - 02 / 3 1640 dg a 50
G. Austevoll Terje Samuelsen J. Blekkan Leangen Travbane 1 26/2 - 08 / 7 2140 33,7a 49
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Leangen Travbane 7 25/9 - 01 / 11 2180 35,8 g 39
15 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -11 000 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 7 Plass 17 000
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 31/5 - 08 / 7 2100 34,5a 289
e. Id Elida v. Elding V. Hop Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 7 2100 35,5 g 500
Terese Aarlie /Røyse R. Aarlie Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 2 2100 36,4 g 398
E. Høitomt Renate Aarlie (T) V. Hop Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 6 2140 dg 389
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Momarken Travbane 8 06/3 - 07 / 6 2140 38,4 g 205