<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:14 ENERGIMA CUP - FINALE
ENERGIMA CUP - FINALE
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 8 startende.
For alle 3-12-årige. Startgrunnlag og poeng per den 10. juni 2018 kl. 24:00.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000 (5 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3-1

1
Donatomite (US) 1609 0 Plass
6 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 07 / 3 1609 10,0a 27
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 2 09/5 - 07 / 2 1609 10,9a 14
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Forus Travbane 3 21/4 - 08 / 3 1600 11,0a 22
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 04/4 - 03 / 2 2100 13,6a 14
N/A F. Hamre Bjerke Travbane 3 18/11 - 09 / 10 1609 11,5a 119
2
Coquin Bebe* (FR) 0 Plass
6 år BRUN H v.Rancho Gede* (FR) J. Kontio Solvalla 4 26/5 - 12 / 0 3180 12,5 330
e. Noble Nenette (FR) v. Gazouillis (FR) A. Lamy Hippodrome de Vincennes 0 12/5 - 04 / 9 2850 13,1 180
Frankrike J. Bazire FRANKRIKE 2 14/3 - 01 / 14 2875 13,9 38
J. Kontio A. Lamy Hippodrome de Vincennes 7 03/3 - 02 / 1 2100 12,1a 390
N/A A. Lamy Hippodrome de Vincennes 4 10/2 - 05 / 8 2100 17,5a 750
3
King City* (US) 0 Plass
7 år BRUN H v.Muscle Hill (US) K. Haugstad Solvalla 0 26/5 - 10 / 5 2140 12,1a 403
e. Creamy Mimi* (US) v. Conway Hall* (US) Ø. Kihlstrøm Gävle 4 19/5 - 09 / 1 2140 12,1a 89
Sverige K. Haugstad Åby 6 28/4 - 07 / 12 1640 11,0a 391
Ö. Kihlström K. Haugstad Romme 4 01/4 - 09 / 9 1640 12,2a 97
N/A K. Haugstad Mantorp 3 13/3 - 05 / 6 1640 14,6a 43
4
Deep Sea Dream 0 Plass
10 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Bergen Travpark 3 02/6 - 08 / 2 1600 12,3a 51
e. Nightlight v. Super News (US) C. Morken Bjerke Travbane 4 16/5 - 08 / 9 1609 13,5a 32
Bente Hvidsten /Alversund S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 01 / 2 1800 14,2a 15
S. Wassberg S. Wassberg Forus Travbane 2 01/5 - 06 / 12 2060 13,6 38
N/A R. Wiig Forus Travbane 5 21/4 - 08 / 4 1600 12,3a 171
5
Photo Lavec 0 Plass
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Bergen Travpark 1 02/6 - 08 / 1 1600 11,8a 22
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 07 / 1 1609 10,4a 55
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 5 09/5 - 07 / 8 1609 11,7a 160
T. Solberg T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 05 / 5 2100 12,9a 20
N/A T. Solberg Forus Travbane - 21/4 - 08 / 6 1600 dg a 280
6
Quick Fix* (S) 0 Plass
9 år BRUN V v.From Above* (S) L. Kolgjini Åby 0 12/5 - 07 / 2 1609 11,2a 395
e. Glued (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Moilanen Seinäjoki 0 21/4 - 11 / 3 2100 13,2a 135
Sverige P. Ingves Solvalla 6 07/4 - 07 / 5 2140 11,9a 233
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 11 / 1 2100 14,6a 44
N/A L. Kolgjini Momarken Travbane 3 17/3 - 10 / 6 1640 12,1a 60
7
French Laundry* (US) 0 Plass
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) J. Kontio Mantorp 0 02/6 - 07 / 3 2640 14,0a 629
e. Creamy Mimi* (US) v. Conway Hall* (US) P. Lennartsson Solvalla 6 15/5 - 04 / 7 1640 10,7a 391
Sverige T. Jansson Örebro 7 05/5 - 07 / 11 1609 11,2a 952
U. Ohlsson U. Ohlsson Gävle 2 26/4 - 06 / 3 2140 12,6a 209
N/A P. Lennartsson Solvalla 4 17/4 - 08 / 1 2140 12,6a 729
8
Patricia Hastrup (DK) 0 Plass
11 år BRUN HP v.Great Challenger (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 07 / 7 1609 10,8a 198
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/5 - 07 / 4 1609 11,3a 133
Odd Arne Torp /Slitu L. Kolle Odense - 29/4 - 07 / 3 2140 dg a 25
Å. Tengsareid L. Kolle Leangen Travbane 1 07/4 - 04 / 7 2140 13,4a 89
N/A L. Kolle Momarken Travbane 3 17/3 - 06 / 10 2160 15,1 54