<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:25 V4-3
ENERGIMA CUP
ENERGIMA CUP
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2

1 2018: -15 -3 -2 -2 -6 -217 000 2017: -30 -6 -4 -7 -10 -736 000
Deep Sea Dream 1609 1 Plass 1 931 000
10 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Bergen Travpark 3 02/6 - 08 / 2 1600 12,3a 51
e. Nightlight v. Super News (US) C. Morken Bjerke Travbane 4 16/5 - 08 / 9 1609 13,5a 32
Bente Hvidsten /Alversund S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 01 / 2 1800 14,2a 15
S. Wassberg Ove Georg Hvidsten S. Wassberg Forus Travbane 2 01/5 - 06 / 12 2060 13,6 38
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame R. Wiig Forus Travbane 5 21/4 - 08 / 4 1600 12,3a 171
2 2018: -6 -0 -1 -1 -2 -185 519 2017: -15 -1 -2 -1 -4 -506 903
Quick Fix* (S) 2 Plass 4 521 814
9 år BRUN V v.From Above* (S) L. Kolgjini Åby 0 12/5 - 07 / 2 1609 11,2a 395
e. Glued (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Moilanen Seinäjoki 0 21/4 - 11 / 3 2100 13,2a 135
Sverige P. Ingves Solvalla 6 07/4 - 07 / 5 2140 11,9a 233
P. Midtfjeld Lutfi Kolgjini (T) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 11 / 1 2100 14,6a 44
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolgjini Momarken Travbane 3 17/3 - 10 / 6 1640 12,1a 60
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -8 842 2017: -10 -3 -0 -0 -1 -240 338
Rekord Rune* (S) 3 Plass 403 221
5 år M.BRUN H v.Miracle Lavec I.T.* (IT) K. Eriksson Halmstad 4 28/5 - 06 / 10 2160 14,9 74
e. La Praline* (S) v. Rotation* (US) N. Stenquist Årjäng 6 20/5 - 11 / 8 2140 14,7a 151
Sverige M. Andersson Örebro 0 17/3 - 08 / 10 2160 19,2 g 85
C. Jepson Fredrik Steffensen C. Cracchiolo Färjestad 0 28/10 - 03 / 9 2640 17,0a 70
Blå, silver axelparti&svart ärm; silv C. Jepson Halmstad - 06/7 - 07 / 2 1609 dg ag 190
4 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -49 611 2017: -20 -0 -0 -3 -11 -191 828
French Laundry* (US) 4 Plass 5 983 315
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) J. Kontio Mantorp 0 02/6 - 07 / 3 2640 14,0a 629
e. Creamy Mimi* (US) v. Conway Hall* (US) P. Lennartsson Solvalla 6 15/5 - 04 / 7 1640 10,7a 391
Sverige T. Jansson Örebro 7 05/5 - 07 / 11 1609 11,2a 952
Ö. Kihlström Stefan Melander (T) U. Ohlsson Gävle 2 26/4 - 06 / 3 2140 12,6a 209
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit P. Lennartsson Solvalla 4 17/4 - 08 / 1 2140 12,6a 729
5 2018: -6 -3 -1 -2 -0 -300 000 2017: -16 -7 -2 -1 -2 -563 180
Donatomite (US) 5 Plass 1 566 455
6 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 07 / 3 1609 10,0a 27
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 2 09/5 - 07 / 2 1609 10,9a 14
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Forus Travbane 3 21/4 - 08 / 3 1600 11,0a 22
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 04/4 - 03 / 2 2100 13,6a 14
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 3 18/11 - 09 / 10 1609 11,5a 119
6 2018: -10 -3 -3 -1 -2 -647 523 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -366 463
Crazy Horse* (FR) 6 Plass 2 092 343
6 år BRUN H v.Saphir d'Haufor (FR) J. Asselie FRANKRIKE 1 18/5 - 05 / 10 2150 14,4a 40
e. Quilted Jacket (FR) v. Jain De Beval* (FR) J. Asselie FRANKRIKE 2 09/5 - 09 / 10 3025 15,5 130
Frankrike J. Asselie FRANKRIKE 1 01/5 - 06 / 18 2475 15,8 -
J. Asselie J. Asselie FRANKRIKE 2 01/4 - 05 / 7 3475 17,5 100
Rød/gul. J. Asselie FRANKRIKE 1 21/3 - 06 / 2 2300 13,2a 28
7 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -25 954 2017: -12 -1 -1 -2 -6 -97 736
MagicCarpetRide* (US) 7 Plass 3 175 283
12 år BRUN H v.Angus Hall* (US) A. Pedersen Skive 1 14/5 - 02 / 1 1600 12,1a 20
e. Meadowbranch Magic* (US) v. Valley Victory* (US) A. Pedersen Aalborg 3 01/5 - 06 / 1 2160 14,2 62
Danmark A. Pedersen Skive 4 22/4 - 05 / 6 1600 13,7a 151
E. Adielsson Anders Pedersen (T) A. Pedersen Billund 4 06/4 - 06 / 6 2020 13,9 185
blå m/hvite ermbind. A. Pedersen Aalborg 5 25/3 - 03 / 6 2140 15,0a 286
8 2018: -11 -0 -5 -0 -2 -67 787 2017: -19 -3 -2 -1 -9 -154 000
Mymanyyouare 8 Plass 1 107 807
8 år MØRKBR H v.Thai Tanic C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 03 / 15 3140 15,9 142
e. Cappuccino v. Coktail Jet (FR) C. Antonsen Magnor Travbane 2 01/5 - 04 / 4 2020 16,9 16
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 06 / 3 2100 13,6a 56
G. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 2 10/4 - 03 / 4 2140 15,1a 232
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Klosterskogen Travbane - 31/3 - 10 / 13 2940 dg 643
9 2018: -6 -2 -2 -0 -1 -248 056 2017: -11 -5 -0 -0 -1 -262 193
Dragster* (S) 9 Plass 1 156 543
6 år LYSBRUN V v.Micro Mesh* (S) R. Malmqvist Solvalla - 26/5 - 02 / 7 1640 dg ag 133
e. Timber Marie (S) v. Dahir De Prelong* (FR) R. Malmqvist Åby 2 12/5 - 09 / 1 2140 12,4a 59
Sverige R. Malmqvist Jägersro 2 02/5 - 08 / 8 3180 14,6 66
R. Malmqvist R. Malmqvist Mantorp 5 24/3 - 09 / 10 2140 13,8a 68
Rød m/svart loddrett felt og ermer R. Malmqvist Jägersro 1 06/3 - 04 / 4 2140 13,6a 22