<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V5-1
ALM SVARTENS ÆRESLØP
ALM SVARTENS ÆRESLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-15-årige.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-12.000-10.000 (7 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3-1

1 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 1609 1 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Solvalla - 27/5 - 07 / 6 1640 dg a 106
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Bergen Travpark 1 05/4 - 07 / 5 2100 26,5a 10
Stall Slauragjengen K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 09 / 4 2100 23,9a 37
K. Djøseland K. Djøseland Bjerke Travbane 3 24/2 - 08 / 9 2680 24,9 15
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 5 09/12 - 09 / 15 2080 25,5 20
2 2018: -11 -4 -4 -0 -1 -669 730 2017: -20 -8 -5 -2 -4 -1 325 423
Polara* (FI) 2 Plass 2 732 776
8 år MØRKRØD V v.Viesker* (FI) A. Tupamæki Solvalla 2 27/5 - 07 / 7 1640 20,0a 36
e. Ryntäys v. Poika-Siro A. Tupamæki Vermo 1 05/5 - 08 / 8 2100 22,0a 53
Finland A. Tupamæki Seinäjoki 1 21/4 - 07 / 5 2100 23,9a 16
A. Tupamäki A. Tupamæki Pori - 14/4 - 10 / 7 2100 dg a 96
Grønn, oransje, svart A. Tupamæki Vermo 2 07/4 - 05 / 5 2100 22,4a 35
3 2018: -11 -7 -2 -0 -2 -1 287 008 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 3 Plass 4 046 669
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Solvalla 4 27/5 - 07 / 1 1640 20,2a 42
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Biri Travbane 1 06/5 - 09 / 7 1609 20,5a 17
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Bjerke Travbane 1 14/4 - 08 / 4 2140 23,4 42
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 07 / 5 2100 22,4a 26
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bergen Travpark 3 21/10 - 09 / 9 1600 20,7a 26
4 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -63 588 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -100 763
Vitter* (FI) 4 Plass 2 645 171
8 år LYSRØD H v.Viesker* (FI) M. Forss Kuopio 2 19/5 - 08 / 2 2120 23,2 55
e. Aneliatar (FI) v. Suikun Ero (FI) M. Forss Joensuu 1 01/5 - 08 / 5 2200 26,5 17
Finland M. Forss Vermo 4 07/5 - 03 / 3 2100 22,0a 46
M. Forss Ossi Nurmonen (T) M. Forss Seinäjoki 1 22/4 - 11 / 1 2100 24,8a 20
Svart/hvit/rød H. Bollström Vermo 0 04/3 - 10 / 1 2100 25,2a 61
5 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -73 680 2017: -14 -5 -5 -1 -0 -641 802
Pydin* (S) 5 Plass 1 544 720
6 år BRUN H v.Moe Odin O. Lindqvist Solvalla 5 27/5 - 07 / 9 1640 20,5ag 312
e. Pyraksa (S) v. Järvsöfaks (S) O. Lindqvist Bergsåker 3 16/5 - 09 / 1 2140 21,7ag 142
Sverige J. Åberg Gävle 1 05/5 - 08 / 7 2160 22,5 140
O. Lindqvist Niclas Torstemo (T) O. Lindqvist Gävle 0 19/4 - 06 / 8 2660 br g 19
Vit, blå/röda vinklar,blå ärmar; vit O. Lindqvist Umeå 0 04/3 - 07 / 10 2660 br 19
6 2018: -10 -2 -0 -2 -4 -300 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 6 Plass 2 983 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Sørlandets Travpark 6 26/5 - 01 / 9 2200 22,7 19
e. Ing May v. Elding T. Solberg Biri Travbane 3 06/5 - 09 / 5 1609 20,7a 81
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 12 2140 24,7 100
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 31/3 - 09 / 9 2100 25,4a 48
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/2 - 08 / 8 2680 24,7 86
7 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 7 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin R. Skoglund Solvalla 7 27/5 - 07 / 8 1640 20,8a 411
e. Lila v. Bokli Balder R. Skoglund Bergsåker 1 16/5 - 09 / 3 2140 21,6a 340
Eirik Djuve /Sola J. Persson Umeå 6 21/4 - 09 / 9 1640 21,6a 175
M. Gundersen Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Bjerke Travbane 4 14/4 - 08 / 5 2140 24,2 69
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame U. Ohlsson Romme 3 01/4 - 05 / 9 2180 23,9 69
8 2018: -16 -10 -3 -2 -1 -1 081 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 8 Plass 6 128 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Solvalla 3 27/5 - 07 / 5 1640 20,0a 306
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 07 / 7 1840 23,3 12
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 2 14/4 - 08 / 3 2140 23,9 37
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 24/3 - 03 / 12 2200 23,4 13
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Drammen Travbane 1 03/3 - 03 / 14 2160 25,6 11
9 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -566 640 2017: -9 -2 -2 -0 -4 -435 257
Lome Brage 9 Plass 3 268 395
11 år BRUN H v.H.G. Balder E. Adielsson Solvalla 1 27/5 - 07 / 4 1640 19,8a 64
e. Lomestjerna v. Gullbrun J. Persson Bergsåker 2 16/5 - 09 / 8 2140 21,6a 71
Bengt Erik Persson /Oslo E. Adielsson Umeå 1 21/4 - 09 / 4 1640 20,6a 36
E. Adielsson Jan-Olov Persson (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane - 14/4 - 08 / 11 2140 dg 32
blå m/hvite ermbind. E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 2 31/3 - 09 / 11 2100 24,0a 172
10 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -143 978 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lannem Silje 10 Plass 6 881 134
8 år BRUN HP v.Åsajerven T. Wollebæk Solvalla 6 27/5 - 07 / 3 1640 20,5a 30
e. Lannem Sjura v. Elding T. Wollebæk Biri Travbane 2 06/5 - 09 / 8 1609 20,7a 25
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Romme 2 09/3 - 04 / 11 2140 23,3a 10
T. Wollebæk Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Leangen Travbane 1 26/2 - 05 / 9 2200 24,3 10
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Bollnäs 1 11/2 - 10 / 1 1640 23,2 11