<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:45 V4-4
KINGSRØD TRADING MONTÉLØP
MONTÉLØP - KINGSRØD TRADING MONTÉLØP - KINGSRØD TRADING
Varmblods 1609 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 4-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-5 Plass : 6-3-5

1 2018: -7 -1 -0 -0 -5 -377 714 2017: -19 -0 -1 -0 -9 -406 084
Be Mine De Houelle* (FR) 1609 1 Plass 4 311 915
7 år BRUN HP v.Scipion du Goutier (FR) M. Bacsich Solvalla 1 27/5 - 05 / 8 1640 09,8a 69
e. Olita De Kefrauso (FR) v. Full Account* (FR) L. Guinoiseau FRANKRIKE 4 24/4 - 02 / 13 2875 15,1 120
Frankrike L. Guinoiseau FRANKRIKE 6 28/3 - 01 / 15 3025 14,4 1300
M. Bacsich Franck Leblanc (T) M. Tijou Hippodrome de Vincennes 7 25/2 - 09 / 13 2700 13,5 460
lysblå/brun, rutete erm. M. Bacsich Hippodrome de Vincennes 6 28/1 - 04 / 5 2850 14,4 310
2 2018: -13 -5 -1 -2 -4 -214 000 2017: -18 -6 -2 -4 -4 -252 500
Rainbow Bonanza 2 Plass 496 362
6 år BRUN V v.More Chips (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 05 / 10 1609 12,8a 193
e. Bambola Rozz (S) v. Donerail* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 12/5 - 07 / 6 2100 13,8a 71
Kristian Skullerud /Lillehammer L. Kolle Biri Travbane 1 06/4 - 06 / 10 2100 15,0a 47
L. Pedersen Kristian Skullerud G. Austevoll Bjerke Travbane 5 28/3 - 02 / 8 2600 16,9a 105
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek G. Austevoll Momarken Travbane 7 17/3 - 09 / 3 2140 15,1a 548
3 2018: -23 -5 -7 -0 -4 -373 321 2017: -18 -0 -0 -4 -6 -568 424
Radieux (IT) 3 Plass 3 321 108
8 år FUKS V v.Love You* (FR) S. Adolfsson Solvalla 4 27/5 - 05 / 7 1640 11,5a 71
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) J. Persson Solvalla 4 15/5 - 06 / 6 1640 12,3a 65
Terje Svendsen /Haukeland S. Adolfsson Åby 0 28/4 - 04 / 9 2140 14,3a 31
S. Adolfsson Lutfi Kolgjini (T) S. Adolfsson Jägersro 1 14/4 - 01 / 2 1640 12,4a 13
Rød, grått skstk, stjerne på arm L. Kolgjini Jägersro 2 20/3 - 03 / 3 2140 13,4a 15
4 2018: -15 -6 -1 -1 -0 -297 393 2017: -13 -5 -4 -0 -1 -286 120
Flashing Boko (S) 4 Plass 697 376
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) C. Hande Solvalla 0 27/5 - 05 / 6 1640 15,6ag 561
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) C. Hande Bjerke Travbane 2 16/5 - 08 / 5 1609 12,8a 50
Stall Øst & Litt Vest H. Holm Bjerke Travbane - 02/5 - 08 / 11 2100 dg a 48
C. Hande Severin Aarskog H. Holm Bjerke Travbane 0 03/1 - 08 / 5 2100 18,0a 32
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek O. Østre Bjerke Travbane 2 27/12 - 07 / 2 1609 13,5a 57
5 2018: -15 -4 -3 -1 -4 -264 877 2017: -24 -3 -4 -4 -8 -185 500
Etna B.R. 5 Plass 619 877
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 16/5 - 08 / 7 1609 12,7a 111
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) Ø. Kihlstrøm Åby 6 28/4 - 08 / 9 1640 12,5a 296
Wenche G. Johnsrud /Sokna D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 08 / 1 2100 16,0a 104
K. Kvasnes Geir Kristiansen C. Hande Biri Travbane 1 09/3 - 05 / 7 2100 16,7a 20
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Hande Bjerke Travbane 1 06/12 - 03 / 3 1640 14,1 46
6 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -316 962 2017: -14 -2 -2 -1 -3 -1 661 804
Ulka des Champs* (FR) 6 Plass 6 394 035
10 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) A. Lamy Hippodrome de Vincennes - 25/5 - 02 / 8 2100 dg a 1260
e. Melissa des Champs (FR) v. Blue Dream* (FR) E. Raffin Hippodrome de Vincennes 0 12/5 - 07 / 3 2700 13,6 420
Frankrike A. Angot Hippodrome de Vincennes 6 27/4 - 04 / 10 2875 13,7 590
G. Martin Gilles Curens (T) E. Raffin Hippodrome de Vincennes 0 07/4 - 05 / 4 2700 14,3 230
Brun & beige A. Barrier Hippodrome de Vincennes 6 18/2 - 08 / 9 2175 12,0 74
7 2018: -9 -1 -0 -1 -6 -51 221 2017: -14 -1 -4 -0 -4 -177 311
Brixton U.S.* (US) 7 Plass 660 265
7 år BRUN V v.Kadabra* (US) J. Juel Skive 4 28/5 - 06 / 4 2020 15,0 31
e. Carnac (US) v. Angus Hall* (US) M. Mønster Charlottenlund 1 13/5 - 01 / 7 2000 13,3a 200
Danmark M. Mønster Århus 4 04/5 - 03 / 9 1840 18,1 g 28
M. Mønster Morten Juul (T) M. Mønster Skive - 22/4 - 10 / 2 2040 dg 37
Rød, sølv hvit B. Jørgensen Charlottenlund 3 18/2 - 05 / 0 2520 15,9 70
8 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -53 824 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -86 685
Global Oracle (S) 8 Plass 716 207
9 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) M. Sørvik Bjerke Travbane - 16/5 - 08 / 8 1609 dg a 164
e. Global Glory* (S) v. Starchip Entrprise* (US) M. Sørvik Åby 5 28/4 - 04 / 2 2140 14,1a 481
Hans Chr. Holm /Eiksmarka M. Sørvik Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 02 / 4 2100 15,1a 32
M. Sørvik Hans Chr. Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 21/2 - 05 / 6 1609 15,8a 148
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek A. Robertsen Bjerke Travbane 1 31/1 - 06 / 5 2100 15,0a 155
9 2018: -13 -3 -1 -0 -1 -120 102 2017: -11 -1 -0 -0 -3 -32 251
Welcome S.E. (S) 9 Plass 548 389
7 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Bye Halmstad 2 21/5 - 04 / 5 1640 12,4a 112
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Bye Biri Travbane 1 11/5 - 01 / 10 2100 14,8a 58
Bruvollen Racing Team H. Holm Jarlsberg Travbane 4 27/4 - 03 / 1 1609 13,3a 61
H. Bye Erik Killingmo (T) H. Bye Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 02 / 3 2100 19,7ag 86
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl H. Bye Momarken Travbane - 23/1 - 02 / 2 2140 dg a 24
10 2018: -12 -3 -1 -0 -4 -121 560 2017: -15 -1 -6 -0 -4 -195 660
Jefferson Dotcom 10 Plass 509 940
6 år BRUN V v.Olimede* (FR) M. Mønster Bjerke Travbane - 16/5 - 08 / 1 1609 dg a 194
e. Sunshine Meadows v. J.R. Broline* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 5 02/5 - 08 / 3 2100 14,5a 124
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen A. Robertsen Biri Travbane 1 20/4 - 04 / 1 2100 15,0a 18
A. Robertsen Stine-Merete Gundersen A. Robertsen Momarken Travbane 1 02/4 - 02 / 7 2140 16,0a 52
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Pedersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 02 / 1 2600 17,6a 51