<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
YESBOX SUMMER MEETING OSLO - FINALE
YESBOX SUMMER MEETING OSLO - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-7 Plass : 10-6-7

1 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -17 872 2017: -13 -4 -4 -1 -1 -156 693
The Patriot* (S) 2100 1 Plass 313 083
5 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) R. Kjær Charlottenlund 2 18/5 - 07 / 1 2000 15,3a 103
e. Wiona (S) v. Lindy's Crown (US) A. Uglebjerg Skive 4 22/4 - 10 / 1 2020 17,2 32
Sverige S. Adolfsson Örebro 2 31/12 - 02 / 12 1609 14,7a 36
J. Juel Lillian Uglebjerg (T) S. Adolfsson Solvalla 4 25/11 - 01 / 6 2140 14,4a 52
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek S. Adolfsson Färjestad 1 06/11 - 04 / 6 2160 15,5 17
2 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -20 139 2017: -11 -4 -1 -2 -4 -262 988
Chianti* (S) 2 Plass 283 127
4 år BRUN H v.Scarlet Knight* (US) B. Goop Åby 2 31/5 - 08 / 10 2140 12,9a 51
e. Face For Ever* (S) v. Viking Kronos* (IT) B. Goop Åby 0 27/4 - 09 / 6 2140 13,4a 161
Sverige B. Goop Solvalla 6 25/11 - 08 / 6 2140 14,6a 131
E. Høitomt Bjørn Goop (T) B. Goop Eskilstuna 7 11/11 - 06 / 5 2140 15,9a 39
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Goop Solvalla 1 25/10 - 05 / 6 1640 13,0a 13
3 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -45 190 2017: -13 -1 -1 -2 -6 -98 093
Firstlady Michelle* (S) 3 Plass 252 035
5 år M.BRUN HP v.Quite Easy (US) S. Boel Halmstad 1 21/5 - 07 / 6 1640 12,9a 68
e. Michelle Simoni (DK) v. Gill's Victory* (US) S. Boel Halmstad 2 08/5 - 05 / 10 1640 12,4a 124
Sverige S. Boel Jägersro 6 28/3 - 08 / 10 2140 16,5a 101
S. Boel Eva Boel S. Boel Halmstad 4 18/12 - 05 / 9 2160 15,6 67
Grön, röda sömmar; grön S. Boel Halmstad 1 04/12 - 04 / 12 2160 15,6 263
4 2018: -5 -1 -2 -1 -1 -110 225 2017: -10 -1 -2 -2 -1 -205 027
Quiz Töll* (S) 4 Plass 452 199
6 år M.BRUN HP v.Quite Easy (US) T. Uhrberg Jägersro 1 22/5 - 09 / 6 2140 14,0a 49
e. Alva Tilly (S) v. Vip Tilly* (FR) T. Uhrberg Jägersro 3 02/5 - 07 / 2 2140 13,6a 43
Sverige T. Uhrberg Kalmar 2 13/4 - 04 / 6 2160 14,7 27
T. Uhrberg T. Uhrberg Åby 4 08/3 - 04 / 11 2160 15,8 16
Grön, vitt axelparti, vinkel&ärmr; vit T. Uhrberg Jägersro 2 13/2 - 09 / 9 2160 14,6 58
5 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -52 845 2017: -11 -1 -2 -1 -3 -49 061
Vega Simoni* (DK) 5 Plass 223 001
7 år SVART HP v.Zerberus* (DE) N. Andersen Charlottenlund 1 18/5 - 07 / 3 2000 15,3a 304
e. Keep On Star (DK) v. Little Devil (US) N. Andersen Nykøbing Falster 3 28/3 - 06 / 1 1640 17,1 19
Danmark N. Andersen Charlottenlund 3 18/2 - 04 / 1 2000 16,7a 42
N. Andersen N. Andersen Jägersro 0 31/1 - 08 / 4 2140 17,3ag 174
hvit/svart med reklame. N. Andersen Jägersro 2 23/1 - 02 / 6 1640 14,5a 198
6 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -39 000 2017: -14 -5 -3 -1 -5 -248 000
Laser Tile 6 Plass 312 000
5 år SVART V v.Cantab Hall (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 23/5 - 08 / 1 2100 13,2a 13
e. Vicky Diablo (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/4 - 06 / 4 2100 13,8a 18
Jan Petter Sissener /Oslo K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/12 - 02 / 1 2100 15,8a 18
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 18/11 - 01 / 4 1609 14,5a 16
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 04/11 - 03 / 1 2100 14,8a 20
7 2018: -8 -2 -1 -2 -3 -123 000 2017: -10 -1 -1 -3 -2 -62 500
In Håleryd (S) 7 Plass 280 619
6 år BRUN HP v.Ready Cash* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 23/5 - 08 / 2 2100 13,2a 102
e. Falnos Bellona (S) v. Mack Lobell* (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 12/5 - 08 / 3 2100 14,2ag 85
Aage Stenseth /Hamar P. Midtfjeld Biri Travbane 3 06/5 - 08 / 5 2100 13,9a 144
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 25/4 - 04 / 8 2100 15,2a 313
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Bjerke Travbane 3 21/3 - 06 / 11 2100 17,1a 97
8 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -116 807 2017: -13 -3 -1 -4 -2 -261 810
Tour Knight* (S) 8 Plass 471 257
5 år M.BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) P. Untersteiner Jägersro 2 22/5 - 09 / 1 2140 14,0a 23
e. She's Cool Too (S) v. Victory Zodiac (S) P. Untersteiner Åby 5 09/5 - 09 / 12 2140 13,3a 144
Sverige J. Jinesjö Jägersro 6 14/4 - 06 / 10 2140 14,1a 253
P. Ingves Peter Untersteiner (T) P. Untersteiner Jägersro 1 28/3 - 06 / 3 1640 12,7a 138
blå/hvit med gule ermbind. P. Untersteiner Jägersro - 31/1 - 09 / 2 2140 dg ag 38
9 2018: -5 -0 -2 -1 -2 -43 717 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -35 759
Vega Östervang* (DK) 9 Plass 304 851
7 år LYSBRUN HP v.Quite Easy (US) K. Oscarsson Halmstad 2 21/5 - 07 / 5 1640 12,9a 291
e. Kelly Jaam (S) v. Alf Palema* (US) R. Allercrantz Halmstad 6 08/5 - 07 / 9 2640 15,9a 325
Sverige R. Allercrantz Jägersro 6 25/4 - 04 / 12 2160 16,7 550
R. Allercrantz R. Allercrantz Jägersro 3 28/3 - 04 / 12 2180 16,1 217
Gul, MARO i svart; gul R. Allercrantz Jägersro 2 06/3 - 05 / 8 2160 15,8 640
10 2018: -6 -4 -1 -1 -0 -124 317 2017: -8 -2 -0 -2 -2 -77 558
Gento* (NL) 10 Plass 289 793
5 år SVARTBRUN H v.Quite Easy (US) T. Uhrberg Åby 1 31/5 - 08 / 11 2140 12,7a 20
e. Flash Hanover (US) v. Sierra Kosmos* (US) M. De Haan Jägersro 1 22/5 - 06 / 6 2140 13,5a 56
Nederland M. Blankendaal Wolvega 1 12/5 - 01 / 9 2100 14,8a 16
P. De Haan P. De Haan Duindigt 1 22/4 - 04 / 4 2000 17,0a 29
orange/rød/hvit/blå. P. De Haan Duindigt 3 08/4 - 08 / 4 2600 18,8a 39