<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:28 CHAMPION TEMPO-LØPET
CHAMPION TEMPO-LØPET
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-6 Plass : 4-5-6

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -12 -2 -3 -1 -6 -58 169
Enjoy the World (S) 2100 1 Plass 61 669
4 år LYSBRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) E. Linn Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 04 / 2 2100 20,2ag 40
e. Exciting Lavec (S) v. Reve D'udon* (FR) E. Linn Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 01 / 8 2100 17,7a 96
Stall Panorama E. Linn Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 01 / 5 2100 17,0a 23
E. Linn E. Linn Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 08 / 4 2100 19,5a 88
Hvit m/svarte ermer & sidefelt, rekl E. Linn Klosterskogen Travbane 3 12/10 - 03 / 2 2100 18,5a 37
2 2018: -7 -3 -0 -2 -1 -59 000 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 000
Next Game 2 Plass 86 000
4 år BRUN V v.Farifant (IT) E. Rennesvik Bergen Travpark 3 02/6 - 04 / 10 2100 16,0a 46
e. End Of Game (US) v. Credit Winner* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 14/5 - 04 / 1 2100 15,9a 17
Stall Æ Og Kræts'n Roinnt E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 26/4 - 01 / 1 2100 15,7a 11
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Momarken Travbane 1 17/4 - 03 / 6 1640 13,2a 42
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Stensen Bjerke Travbane 0 15/3 - 01 / 4 2100 20,3a 27
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fury Boko (S) 3 Plass 66 881
6 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 18/4 - 20 / 1 2140 19,0 P
e. Light My Fire Bi* (IT) v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane N 04/4 - 20 / 3 2140 19,1 r N
Arne J. Hansen /Gressvik E. Bot Gelsenkirchen 2 22/6 - 01 / 1 2000 15,8a 106
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) E. Bot Gelsenkirchen 3 08/6 - 01 / 2 2000 16,2a 81
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Bot Wolvega 3 14/5 - 05 / 1 2100 15,8a 34
4 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -41 920 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -24 834
Boris* (DK) 4 Plass 74 181
5 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) M. Nielsen Aalborg 4 21/5 - 05 / 2 1640 13,4a 188
e. Rie Vang (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) M. Nielsen Skive 4 09/4 - 04 / 4 2020 15,8 g 26
Danmark M. Nielsen Aalborg - 25/3 - 02 / 12 2140 dg a 129
J. Juel Marc Bæk Nielsen (T) M. Nielsen Odense 2 10/3 - 08 / 1 2140 15,5a 53
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek M. Nielsen Aalborg 2 17/2 - 08 / 4 2140 16,8ag 25
5 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -39 000 2017: -8 -2 -1 -0 -4 -84 000
Impressive Choice 5 Plass 123 000
4 år BR.SKIMMEL HP v.Weingartner* (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 05 / 6 2100 17,3a 22
e. Impressive Carousel v. Tap In* (US) H. Holm Momarken Travbane 5 01/10 - 02 / 8 2140 16,3a 431
Monica Normanseth-Bjørn Lad H. Holm Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 1 2100 17,4a 19
H. Holm Monica Normanseth H. Holm Bjerke Travbane 5 28/8 - 09 / 11 2100 16,6a 140
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 5 12/8 - 05 / 7 2100 15,9a 228
6 2018: -7 -1 -1 -1 -4 -41 102 2017: -11 -2 -2 -0 -1 -23 179
Can Tab 6 Plass 78 596
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) K. Mønster Skive 5 28/5 - 01 / 8 2060 15,5a 39
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) K. Mønster Jägersro 3 10/5 - 04 / 4 2140 16,0 35
Stall Can Tab K. Mønster Odense 2 29/4 - 06 / 12 1640 15,8a 152
K. Mønster K. Mønster Skive 6 22/4 - 04 / 9 1600 14,4a 93
Hvit, reklame K. Mønster Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 04 / 7 2100 17,0a 39
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -34 384
Ultimate Bourne* (S) 7 Plass 75 645
7 år SVARTBRUN V v.Juliano Star* (FR) K. Lindberg Årjäng 0 05/10 - 08 / 10 1640 14,9a 78
e. Nordina Noss* (S) v. Nordin Hanover* (US) K. Lindberg Årjäng 1 16/9 - 09 / 10 2140 15,2a 67
Sverige K. Lindberg Arvika 7 24/7 - 05 / 7 1700 16,4a 33
K. Lindberg K. Lindberg Årjäng 7 14/7 - 09 / 3 2160 15,8 71
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Årjäng 1 23/6 - 01 / 3 2140 16,4a 13
8 2018: -9 -4 -1 -1 -2 -77 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -25 000
Daddy's Angel (S) 8 Plass 102 000
4 år MØRKBR HP v.Minor Supernover* (US) A. Robertsen Leangen Travbane 1 07/5 - 04 / 5 2140 16,7 14
e. Credit's Star (US) v. Credit Winner* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 1 29/4 - 02 / 4 2140 15,8a 41
Torkil Steinshaug-Ely Rishaug-Iversen T. Steinshaug Leangen Travbane 3 16/4 - 04 / 2 2140 17,0a 65
B. Garberg Torkil Steinshaug (A) B. Garberg Leangen Travbane 1 26/3 - 08 / 4 2160 20,0 28
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek T. Steinshaug Leangen Travbane 1 12/3 - 01 / 3 2140 17,8a 157
9 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -54 000 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -44 000
Eurora 9 Plass 98 000
4 år RØD HP v.Love You* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/4 - 06 / 10 1609 15,5a 37
e. Cassiopeia Dream (CA) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 14/3 - 03 / 7 2100 17,3a 31
Geir Lunde /Stavanger E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/2 - 05 / 3 2140 22,7 g 124
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) R. Wiig Forus Travbane - 26/9 - 03 / 7 1620 dg 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Wiig Forus Travbane - 15/8 - 03 / 9 2040 g3 a 34
10 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -10 -2 -2 -0 -5 -77 000
Tequila Lind 10 Plass 88 000
5 år BRUN HP v.Turbo Sund* (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 2 07/5 - 05 / 6 2100 16,0a 67
e. Ahead Broline (S) v. Piper Cub* (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 5 15/11 - 06 / 8 2600 18,8a 72
Ole Kristian Lindvik /Årnes C. Tuverud Bjerke Travbane 6 01/11 - 07 / 8 2100 16,9a 72
A. Akselsen Ole Kristian Lindvik C. Tuverud Bjerke Travbane 1 11/10 - 02 / 9 2100 16,0a 28
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv C. Tuverud Bjerke Travbane 2 25/9 - 02 / 3 2100 15,8a 80
11 2018: -5 -3 -0 -0 -1 -40 410 2017: -10 -3 -1 -3 -2 -47 351
Chap A P* (DK) 11 Plass 87 761
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) B. Jørgensen Billund 1 17/5 - 02 / 8 1900 15,2a 14
e. Komner (S) v. Credit Winner* (US) B. Jørgensen Skive 1 22/4 - 04 / 7 1600 13,6a 45
Danmark B. Jørgensen Aalborg 5 16/3 - 02 / 3 2160 19,2 g 17
P. Midtfjeld Morten Juul (T) B. Jørgensen Skive 1 09/3 - 06 / 1 2060 16,4a 28
Grön, vitt axelparti, vinkel&ärmr; vit B. Jørgensen Skive 0 26/1 - 06 / 1 2060 15,5a 81
12 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -9 -0 -3 -1 -2 -56 845
Larry Joe (DE) 12 Plass 72 845
4 år BRUN H v.Love You* (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 28/5 - 01 / 4 2100 15,5a 70
e. Le Reve (CA) v. Fill V. (CA) M. Gundersen Drammen Travbane 0 09/11 - 04 / 5 1700 19,7ag 23
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 3 23/10 - 02 / 8 2100 17,3a 41
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) G. Frick Munchen-Daglfing 0 09/7 - 02 / 1 2100 br a 109
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Esper Berlin-Mariendorf - 25/6 - 08 / 1 1900 dg a 294