<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
IT GRAFISK LØPET

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 4-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-12-11 Plass : 6-12-11

1 2018: -7 -0 -3 -2 -2 -22 407 2017: -8 -2 -0 -0 -3 -26 929
Coco Cabana* (S) 2140 1 Plass 49 336
4 år M.BRUN HP v.Ready Cash* (FR) B. Jørgensen Billund 3 17/5 - 08 / 1 1900 15,8a 38
e. Family Ås (S) v. Super Ben Joe (US) B. Jørgensen Skive 2 30/4 - 02 / 1 2060 16,9a 21
Sverige B. Jørgensen Charlottenlund 2 20/4 - 02 / 2 1600 13,9a 34
E. Høitomt Morten Juul (T) B. Jørgensen Billund 2 06/4 - 02 / 1 1900 15,7a 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Jørgensen Odense 4 31/3 - 08 / 1 1640 16,5ag 59
2 2018: -10 -0 -3 -2 -1 -48 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -8 000
Camusso 2 Plass 56 000
4 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) H. Storås Bjerke Travbane 3 14/5 - 02 / 2 2100 16,1a 70
e. Corazza v. King Conch* (US) H. Storås Bjerke Travbane 2 07/5 - 02 / 8 2100 16,0a 126
Hans Wilhelm Storås /Maura H. Storås Biri Travbane 0 06/4 - 02 / 7 2100 20,1ag 132
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 2 07/3 - 01 / 2 2140 19,4 90
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 4 16/2 - 03 / 2 2100 20,4 82
3 2018: -13 -1 -2 -0 -5 -50 500 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -25 342
Always A Star 3 Plass 75 842
4 år BRUN V v.Look de Star* (FR) C. Antonsen Momarken Travbane 2 31/5 - 03 / 12 2140 17,8a 26
e. Always Pay v. Sugarcane Hanover* (US) C. Antonsen Momarken Travbane 1 15/5 - 02 / 5 2140 15,7a 30
Eirik Djuve-Cato Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 4 22/2 - 07 / 2 2140 17,3a 107
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 07/2 - 04 / 6 2100 16,4a 82
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Bjerke Travbane - 17/1 - 05 / 2 2100 dg a 91
4 2018: -10 -3 -2 -0 -1 -68 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Giggs B.R. 4 Plass 68 000
4 år BRUN V v.Broadway Hall (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 23/5 - 03 / 3 2100 dg a 21
e. I'm Prompt Too (US) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 06/5 - 04 / 6 2140 17,0ag 20
Stall Kiss Me Kemp Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 04/4 - 02 / 4 2100 dg a 28
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 08/3 - 06 / 5 2100 17,9a 13
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Wolden Bjerke Travbane 2 15/2 - 06 / 9 2100 18,0ag 14
5 2018: -5 -3 -0 -0 -1 -27 729 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Catch Me Will* (DK) 5 Plass 27 729
4 år BRUN V v.Blue Mac Lad* (US) K. Mønster Skive 0 28/5 - 04 / 9 1600 15,8ag 53
e. Goldie Will (DK) v. Rialto Guy* (DK) K. Mønster Skive 1 14/5 - 01 / 3 2000 16,8 70
Danmark K. Mønster Skive 1 09/4 - 06 / 2 2000 18,5 60
K. Mønster K. Mønster Billund 4 06/4 - 08 / 4 2020 18,8 31
Hvit, reklame K. Mønster Billund 1 23/3 - 01 / 6 2000 19,2 30
6 2018: -10 -4 -1 -1 -3 -133 000 2017: -9 -1 -1 -1 -2 -38 040
Harley D.E. (DE) 6 Plass 171 040
4 år MØRKBR H v.Main Wise As* (IT) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 07/5 - 03 / 2 2100 16,9ag 17
e. Cindy T. Boko (NL) v. Andover Hall* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 1 19/4 - 01 / 5 2100 17,1a 11
Morten Svenningsen /Lier R. Hulskath Berlin-Mariendorf 2 24/9 - 06 / 1 1900 15,4a 164
F. Hamre R. Hulskath Berlin-Mariendorf 6 27/8 - 09 / 1 2500 18,2a 41
Mørkblå/lysblå todelt, reklame R. Bot Berlin-Mariendorf 4 06/8 - 06 / 1 1900 13,2a 513
7 2018: -12 -4 -0 -1 -3 -80 500 2017: -4 -0 -3 -0 -0 -24 000
Pearl Street 7 Plass 104 500
4 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/5 - 02 / 3 2100 15,1a 165
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) A. Stensen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 17,8a 396
Stall Bacalao A. Stensen Bjerke Travbane 4 22/3 - 07 / 2 2100 21,0a 85
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) A. Stensen Bjerke Travbane 2 28/12 - 08 / 1 2100 19,3a 30
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Stensen Drammen Travbane 2 20/12 - 01 / 6 2100 18,8a 46
8 2018: -8 -3 -0 -1 -2 -46 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500
You Love 8 Plass 50 000
4 år BRUN H v.Love You* (FR) T. Erga Forus Travbane 4 29/5 - 03 / 9 2040 16,4a 43
e. Celine Tuna (S) v. Ganymede (FR) T. Erga Forus Travbane 1 22/5 - 10 / 14 2060 18,2 41
Lars Tjøtta-Linn Tjøtta T. Erga Forus Travbane 1 14/4 - 01 / 6 2060 18,4 50
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 27/3 - 03 / 1 2040 18,7 133
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 5 18/6 - 01 / 8 2040 19,1a 59
9 2018: -6 -1 -1 -1 -0 -24 000 2017: -3 -1 -0 -1 -1 -20 000
Shez Elegant 9 Plass 44 000
4 år BRUN HP v.Jaded* (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/5 - 02 / 7 2100 18,9a 22
e. Shez Mine (US) v. Balanced Image (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 24/4 - 02 / 8 2140 18,8a 15
Arne Andreassen /Son L. Kolle Biri Travbane 2 06/4 - 02 / 4 2100 18,0a 29
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/7 - 12 / 5 2100 16,2a 150
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Momarken Travbane 4 04/7 - 08 / 3 2140 18,7 28
10 2018: -11 -7 -1 -1 -1 -167 504 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mellby Frodo (S) 10 Plass 167 504
4 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) K. Malmin Årjäng 1 01/6 - 09 / 8 2160 15,8 19
e. Zavira Kievitshof* (DE) v. Windsongs Legacy* (US) K. Malmin Biri Travbane 1 18/5 - 08 / 3 2120 16,6 27
Stall Frodo K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 07 / 7 2100 17,9 50
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane P 21/6 - 22 / 2 2140 20,7 P
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Tijunelis Årjäng 02/10 - 95 / 1 2160 28,9 B
11 2018: -9 -2 -0 -3 -1 -79 000 2017: -10 -1 -1 -1 -2 -64 852
Xita Lavec (S) 2160 1 Plass 153 760
4 år BRUN HP v.Prodigious (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 28/5 - 03 / 7 1609 12,5a 38
e. Kramer Bahama (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/5 - 04 / 9 2100 br ag 20
Olav Mikkelborg-Hans Bernhard Falk O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 25/4 - 05 / 10 2100 15,9a 45
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 5 2140 17,2 P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 15/3 - 04 / 1 2100 dg a 26
12 2018: -6 -0 -2 -1 -2 -23 816 2017: -10 -3 -1 -0 -0 -49 940
Maxi Cup* (DE) 2 Plass 73 756
4 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) M. Nielsen Aalborg 2 21/5 - 02 / 4 2140 15,2a 96
e. Esperance (DE) v. Abano As* (DE) M. Nielsen Aalborg 3 01/5 - 02 / 2 2160 16,0 14
Tyskland M. Nielsen Charlottenlund 2 20/4 - 01 / 1 2020 16,0 36
J. Juel Marc Bæk Nielsen (T) M. Nielsen Bahrenfeld 5 02/4 - 01 / 7 2200 16,4a 24
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek M. Nielsen Bahrenfeld 5 02/4 - 09 / 2 2200 15,6a 41
13 2018: -11 -2 -0 -3 -4 -69 500 2017: -10 -1 -1 -2 -5 -89 000
Demerara 3 Plass 158 500
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Biri Travbane 1 18/5 - 06 / 9 2100 16,2a 80
e. Wellfit v. Viking's Way* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 18/4 - 05 / 10 2100 16,6a 23
Stall Triple D. H. Storås Bjerke Travbane 3 04/4 - 06 / 12 1609 15,9a 188
K. Johansen Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Bjerke Travbane 3 27/12 - 05 / 9 2100 17,4a 550
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/12 - 05 / 10 2100 18,6a 39
14 2018: -11 -4 -0 -0 -2 -179 991 2017: -11 -2 -0 -2 -1 -51 000
Kasper T.T. 4 Plass 230 991
4 år RØD H v.Revenue* (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/5 - 05 / 5 2100 18,4ag 23
e. Natalma Halbak v. Love You* (FR) P. Midtfjeld Färjestad - 30/4 - 04 / 4 1640 dg a 32
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen P. Midtfjeld Leangen Travbane 1 07/4 - 06 / 3 2140 15,2a 28
P. Midtfjeld Kim Pedersen (T) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 17/3 - 12 / 9 2140 17,7ag 24
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 08/3 - 07 / 5 2100 17,5a 17
15 2018: -8 -1 -1 -2 -1 -42 350 2017: -10 -0 -3 -2 -3 -82 000
Blaze Of Glory 5 Plass 124 350
4 år MØRKBR H v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 02 / 4 1700 16,8ag 47
e. M. Baby (S) v. Fleur De Lis (US) K. Dalsbotten Åmål 3 01/5 - 07 / 13 2480 18,3a 105
Frank Dewey-Kirsten Marie Dewey L. Kolle Momarken Travbane 1 24/4 - 04 / 3 2140 16,2a 51
L. Kolle Frank Dewey T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 06 / 8 2100 br ag 258
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/11 - 08 / 11 2140 16,1a 386