<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
Kaldblods 3120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 575.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.500.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-14 Plass : 11-5-14

1 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -43 044 2017: -16 -0 -1 -3 -6 -59 675
Hanslankari* (FI) 3120 1 Plass 493 787
12 år M.M.RØD H v.R.T. Sankari (FI) M. Forss Forssa 2 01/6 - 06 / 9 2140 25,7a 25
e. Sikon Lento (FI) v. Sikko F.I. (FI) R. Tupamæki Lahti 1 24/5 - 08 / 6 2140 23,6a 47
Finland R. Tupamæki Mikkeli 1 17/5 - 06 / 6 1600 24,3a 471
A. Tupamäki Kaisa Tupamäki-Kukkamo (A) R. Tupamæki Kouvola 0 19/4 - 06 / 8 2120 26,2 g 557
Grønn, oransje, svart T. Perttunen Vermo 6 11/4 - 08 / 7 2100 26,0a 669
2 2018: -10 -0 -0 -6 -2 -45 500 2017: -21 -0 -0 -1 -11 -63 383
Kodran 2 Plass 562 883
9 år MØRKBR H v.Lome Elden H. Kolle Biri Travbane 3 25/5 - 03 / 14 2140 25,9 281
e. Korra v. Kos Knekten S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 03 / 6 2120 26,9 78
Torill Grønhaug-Kristian Versto G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 02 / 2 2100 25,9 243
O. Østre Andreas Opheim (T) S. Løvvold Bjerke Travbane 3 11/4 - 04 / 8 2160 27,4 374
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Gundersen Momarken Travbane 3 02/4 - 05 / 2 2140 28,4 277
3 2018: -8 -2 -2 -0 -2 -175 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 3 Plass 585 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane - 23/5 - 07 / 11 2100 dg a 17
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Bjerke Travbane 2 12/5 - 10 / 4 2100 24,0ag 42
Team Øst/Vest M. Gundersen Sørlandets Travpark - 24/3 - 05 / 5 2660 dg 26
E. Høitomt Heidi Moen (T) U. Ohlsson Solvalla 7 24/2 - 10 / 9 2640 26,8 g 21
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/2 - 03 / 4 2100 25,0a 11
4 2018: -15 -4 -0 -2 -3 -168 753 2017: -24 -3 -2 -0 -7 -91 958
Jetsu* (FI) 4 Plass 325 277
7 år FUKS H v.I.P. Lento (FI) T. Okkolin Kuopio 3 19/5 - 03 / 10 2100 25,1a 256
e. Hokkeriina (FI) v. Vokker (FI) T. Okkolin Lahti - 10/5 - 06 / 5 2160 dg 393
Finland T. Okkolin Kouvola 0 27/4 - 06 / 7 2120 26,6 g 266
T. Okkolin T. Okkolin Seinäjoki - 21/4 - 08 / 1 2600 dg 53
Grønn, gul og hvit T. Okkolin Vermo 1 07/4 - 07 / 5 2100 25,8 g 108
5 2018: -11 -4 -2 -0 -2 -278 783 2017: -12 -3 -3 -0 -4 -132 500
Søndre Jerkeld 3140 1 Plass 1 030 283
9 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld P. Buer Jarlsberg Travbane - 19/5 - 09 / 2 2100 dg 196
e. Søndre Lill v. Atom Vinter P. Buer Haugaland Travpark 4 10/5 - 07 / 5 1800 26,2 72
Stall Søndre F. Ouvrie Hippodrome de Vincennes - 22/2 - 03 / 6 2100 dg a 46
P. Buer Jan-Eirik Bergesen P. Buer Hippodrome de Vincennes 5 18/2 - 10 / 3 2100 26,1ag 100
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bjerke Travbane 1 20/1 - 08 / 9 2100 25,6a 103
6 2018: -10 -1 -3 -2 -3 -153 500 2017: -17 -3 -3 -2 -6 -110 000
Sordo 2 Plass 753 500
10 år SVART V v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 2 20/5 - 08 / 1 2100 24,2 30
e. Minardi v. Elding S. Wassberg Bjerke Travbane 6 12/5 - 10 / 11 2100 24,2a 101
Jan Moen /Sand S. Wassberg Bjerke Travbane 1 14/4 - 09 / 7 2680 25,9 149
S. Wassberg Jan Moen S. Wassberg Sørlandets Travpark 4 24/3 - 05 / 12 2680 26,2 59
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 2 10/3 - 06 / 2 1600 25,1a 269
7 2018: -14 -3 -3 -2 -4 -333 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 3 Plass 921 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 2 30/5 - 08 / 8 2140 23,7 80
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/5 - 10 / 8 2100 24,0a 159
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 08 / 2 2140 28,6 24
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bergen Travpark 3 10/3 - 06 / 3 1600 25,4a 40
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 09 / 15 2620 28,0 61
8 2018: -15 -2 -1 -1 -3 -237 132 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 4 Plass 1 074 193
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) I. Melby Östersund 0 11/5 - 04 / 6 2160 26,8 g 87
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 0 23/4 - 07 / 8 1660 28,3 g 76
John Mogset /Storås O. Østre Bjerke Travbane - 14/4 - 06 / 4 2100 dg a 235
J. Blekkan John Mogset J. Blekkan Östersund - 30/3 - 06 / 11 2160 dg 51
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 26/3 - 04 / 6 1640 27,4 53
9 2018: -10 -1 -3 -0 -4 -104 296 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 5 Plass 694 796
6 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 09 / 3 2100 23,3 223
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even C. Antonsen Färjestad 4 07/5 - 08 / 14 2180 24,8 35
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Årjäng 1 26/4 - 03 / 11 2180 24,8 35
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 14/4 - 09 / 15 2680 26,2 362
Blå m/gul hestesko & tre ermringer S. Adolfsson Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 7 2160 30,4 33
10 2018: -16 -0 -3 -2 -4 -55 500 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 3160 1 Plass 1 316 000
10 år BRUN H v.Spikeld V. Steine Bergen Travpark 6 27/5 - 07 / 10 2200 29,3 g 46
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 3 20/5 - 08 / 8 2120 23,8 121
Håkon B. Steine /Norheimsund B. Steine Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 05 / 11 1700 23,9a 185
H. Steine B. Steine Bergen Travpark 4 26/4 - 06 / 11 2160 25,4 68
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 3 05/4 - 07 / 3 2100 26,9a 207
11 2018: -9 -4 -0 -1 -1 -393 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 2 Plass 1 460 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 09 / 7 2100 22,9 21
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 14/4 - 06 / 11 2100 24,1a 66
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 06 / 8 2100 26,0ag 68
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 17/3 - 08 / 6 2140 24,4 243
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Wolden Hippodrome de Vincennes - 22/2 - 03 / 7 2100 dg a 270
12 2018: -8 -4 -1 -1 -1 -267 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Tao Elda 3 Plass 921 302
10 år BRUN HP v.Bokli Eld R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 13 2180 25,5 69
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 1 14/4 - 03 / 9 2160 26,7 g 21
Guri Irene Amundgaard /Dovre R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 07/4 - 05 / 14 2200 26,5 43
R. Bjørnbeth Mariann Therese Glemmestad (B) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 26/3 - 04 / 5 1640 27,9 80
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 12/3 - 03 / 4 2140 27,2a 41
13 2018: -12 -0 -0 -1 -7 -81 912 2017: -15 -3 -2 -2 -3 -350 150
Philip Lyn 4 Plass 952 062
8 år SVART H v.Briskeby Philip A. Andersen Bjerke Travbane 6 30/5 - 08 / 1 2140 25,0 93
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Romme 5 18/5 - 07 / 4 2140 24,4a 58
Stall Philip Lyn B. Goop Biri Travbane 0 06/5 - 09 / 4 1609 21,7a 330
A. Andersen A. Andersen Bjerke Travbane 0 14/4 - 06 / 5 2100 24,8a 111
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Momarken Travbane 3 17/3 - 08 / 1 2140 24,7 155
14 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 3180 1 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 09 / 12 2120 22,5 171
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 14/4 - 08 / 1 2140 24,3 301
Stall Eide-Vold J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 09 / 6 2100 25,0ag 219
J. Bjerring J. Bjerring Bergen Travpark 1 10/3 - 06 / 9 1600 24,6a 17
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Forus Travbane 3 10/2 - 08 / 12 2080 23,5 170
15 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -10 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 2 Plass 3 119 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 07 / 10 2100 23,0a 75
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Biri Travbane 4 04/11 - 10 / 12 2640 25,2 34
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) H. Torvinen Turku 2 17/9 - 10 / 7 2100 22,2ag 67
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 10/9 - 07 / 11 2160 23,9 80