<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:42 V5-5
FRK. RITAs Løp
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
For 3-15-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-6 Plass : 5-3-6

1 2018: -4 -1 -2 -0 -1 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Trø Ennius 2100 1 Plass 33 000
3 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 09/5 - 21 / 5 2160 38,2 g P
e. Trø Spika v. Spikeld
Stall Ennius
Å. Tengsareid
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Tobbi 2 Plass 6 000
4 år SVART V v.Skibber K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 01/6 - 01 / 8 2100 36,1 g 389
e. Solør May v. Bokli Balder B. Steinseth Biri Travbane P 11/5 - 20 / 2 2100 39,6 g P
Stall Elvestad K. Johansen Bjerke Travbane 01/6 - 20 / 4 1660 55,8 B
E. Høitomt Trond Erik Hagen B. Steinseth Bjerke Travbane 04/5 - 20 / 2 1660 54,5 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sjø Bris 3 Plass 8 500
3 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 08 / 3 2100 35,1 g 32
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 7 2120 37,4 P
Stall Sjø Bris
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
4 2018: -4 -0 -1 -2 -1 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rise Kongen 4 Plass 16 000
4 år MØRKBR V v.Prins Juventus O. Østre Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 6 2140 38,6 P
e. Rise Stjerna v. Troll Kos A. Sveinungsen Sørlandets Travpark N 03/12 - 21 / 4 2140 51,5 rg N
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen
O. Østre Ann May Sveinungsen (A)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 5 Plass 16 000
4 år BORKET HP v.Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 5 2120 36,2 P
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten
Team Haugland
V. Hop Jan Anund Haugland
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Cornelius 6 Plass 6 000
3 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 37,7 rg 368
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 6 2120 39,2 P
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 3 2120 52,4 B
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 24/8 - 21 / 4 1720 58,3 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eldoda 7 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 4 2100 dg r 22
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 33,5 P
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/10 - 20 / 1 1700 47,9 B
T. Solberg Oddbjørn Johansen T. Solberg Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 5 1720 br g N
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 12/9 - 22 / 9 2120 54,1 B
8 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kayaks Minn Dott 8 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy P. Johannessen Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 01 / 9 2100 35,8 662
e. Minn Stjerna v. Minpil P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/4 - 20 / 5 2160 38,3 g P
Pål Henning K.Johannessen /Birkeland A. Løland Sørlandets Travpark 14/9 - 21 / 10 1660 59,2 B
P. Johannessen A. Løland Sørlandets Travpark 31/8 - 20 / 2 1640 56,6 g B
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fyms Faks 2120 1 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 08 / 5 2100 33,1a 380
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 1 2100 dg 490
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Jarlsberg Travbane 8 27/4 - 07 / 6 2120 35,0 g 1581
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 07 / 3 2100 38,8 rg 152
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 12 2100 dg 266
10 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Hof Lodin 2 Plass 12 500
6 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 01 / 7 2100 34,3 520
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 02/2 - 07 / 1 2100 46,0 237
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 19/1 - 07 / 1 2100 39,4 239
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 0 09/10 - 08 / 10 2100 39,2 g 638
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 4 2120 39,3 P
11 2018: -4 -0 -2 -0 -1 -13 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tåga Prinsen (S) 3 Plass 13 000
4 år BRUN H v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane 2 11/5 - 08 / 6 2100 35,7 105
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor J. Bjerring Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 8 2160 34,9 P
Gisle Vold /Sandnes K. Djøseland Forus Travbane - 04/6 - 08 / 2 2040 dg 82
J. Bjerring Å. Tengsareid Forus Travbane P 04/4 - 20 / 3 2060 39,0 P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek S. Weberg Åmål P 25/8 - 20 / 3 2100 50,1 P
12 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 4 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Momarken Travbane - 15/5 - 08 / 1 2140 dg 433
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten E. Høitomt Momarken Travbane 6 24/4 - 07 / 3 2160 36,4 142
Vibeke Trondsen /Fenstad E. Høitomt Biri Travbane 5 06/4 - 08 / 5 2120 37,0 g 344
G. Austevoll Vibeke Trondsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 41,0 355
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Drammen Travbane 5 17/10 - 07 / 6 2100 40,8 86
13 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000
Dag Per 5 Plass 9 000
5 år SVART V v.Bork Odin H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 03 / 3 2100 44,4 g 570
e. Frk. Perny v. Rolex K.* H. Forberg Sørlandets Travpark - 14/1 - 07 / 3 2160 dg 375
Ingrid Askland /Tvedestrand H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 04/12 - 07 / 1 2100 36,9 66
K. Dalsbotten Ingrid Askland H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 08 / 1 2100 38,8 372
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 19/10 - 08 / 4 2100 37,7 g 189
14 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Kiwi 6 Plass 10 000
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Momarken Travbane 9 29/3 - 03 / 8 2160 36,0 g 157
e. Nume Frøkna v. Pajaprins D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 07 / 3 2100 35,6 181
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk D. Dalen Jarlsberg Travbane P 10/12 - 20 / 4 2120 39,6 P
D. Dalen Per Ingar Lybekk E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 7 2100 br g 118
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Knutsen Drammen Travbane P 15/11 - 20 / 2 2120 37,5 P