<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
DANCERS LØP

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 21.001 kr.
For 3-12-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-5 Plass : 1-6-5

1 2018: -3 -1 -1 -1 -0 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dior Sisa* (DK) 2140 1 Plass 37 000
3 år M.BRUN HP v.Donato Hanover* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 23/5 - 01 / 8 2140 17,4 22
e. Tiffany Sisa (DK) v. Varenne* (IT) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 16/5 - 02 / 11 2140 18,3 72
Erik Christoffersen-Rebecca Christoffersen A. Akselsen Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 4 2140 19,6 P
A. Akselsen Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Poda 2 Plass 13 000
5 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 2 25/4 - 02 / 5 2140 18,9 285
e. Platina v. Super Arnie* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 11/4 - 09 / 3 2140 dg 337
Espen Karlsen-Britt Markussen H. Eggen Bjerke Travbane 0 28/3 - 01 / 2 2140 br g 227
H. Eggen Espen Karlsen H. Eggen Bjerke Travbane 3 14/3 - 01 / 5 2140 21,4 171
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 1 2140 21,4 P
3 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -13 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -11 000
Etna Sisu 3 Plass 24 000
4 år MØRKBR HP v.From Above* (S) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 03 / 7 2100 19,0a 510
e. Swift Lady Cash (US) v. Cash Hall (US) A. Andersen Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 04 / 8 2100 19,2a 569
Chris Tommy Simonsen /Stavanger A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 04 / 6 2100 20,0ag 543
M. Gundersen Anders Andersen (T) A. Andersen Drammen Travbane 5 05/4 - 02 / 1 2100 20,2a 243
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 02 / 8 2100 18,8a 685
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -48 000
Carte Cachet 2160 1 Plass 57 500
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Bjerke Travbane 5 23/5 - 03 / 10 2100 16,5a 358
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) O. Reime Jarlsberg Travbane 3 01/12 - 05 / 10 2100 17,0a 424
Christian Mysen /Eidsberg O. Østre Momarken Travbane 2 21/11 - 07 / 4 2140 18,5a 44
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 4 06/11 - 03 / 1 2100 18,1a 103
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 18/10 - 03 / 12 2100 17,3a 130
5 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -29 000 2017: -7 -0 -0 -2 -2 -19 000
Royalty Street 2 Plass 63 000
5 år BRUN V v.R.C. Royalty (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 04 / 8 2100 18,0a 215
e. My Taurus Girl (US) v. Sir Taurus* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 01/2 - 05 / 1 2100 18,6a 56
Bente Halland /Sandefjord G. Austevoll Bjerke Travbane 4 17/1 - 05 / 9 2100 18,2a 138
G. Austevoll Cato Michelsen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 13/12 - 01 / 7 2100 17,9a 96
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/12 - 08 / 2 2100 18,4a 224
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -11 841 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -2 500
Shootthesun 3 Plass 48 341
5 år BRUN V v.Gliding Myth (CA) A. Valstad Axevalla 0 04/5 - 08 / 5 2140 18,5a 181
e. Shoot v. Juliano Star* (FR) A. Valstad Momarken Travbane 5 24/4 - 03 / 1 2140 18,3a 268
Anita Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Eskilstuna 3 16/4 - 03 / 6 1640 15,5 79
P. Midtfjeld Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Solvalla 0 21/3 - 03 / 8 2140 19,6ag 116
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Valstad Momarken Travbane P 06/3 - 21 / 1 2140 20,1 P
7 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -28 000
Coventina va Bene (S) 4 Plass 39 000
6 år BRUN HP v.Severino* (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane P 25/5 - 20 / 1 2100 18,1 P
e. Diamond Classique* (S) v. Diamond Way (DE) K. Kvasnes Biri Travbane - 11/5 - 02 / 2 2100 dg a 395
Ivar Andresen /Kolbu K. Johansen Biri Travbane - 20/4 - 03 / 11 2100 dg a 967
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) D. Dalen Momarken Travbane - 29/3 - 05 / 1 2140 dg a 528
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Bjerke Travbane 4 08/3 - 06 / 2 2100 18,8a 152
8 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -19 000 2017: -4 -1 -0 -0 -3 -29 000
Writing King 5 Plass 48 000
5 år BRUN H v.Cromwell (US) K. Johansen Bjerke Travbane 2 28/5 - 01 / 3 2100 15,5a 18
e. Writing Gill v. Pine Chip* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 07/5 - 03 / 1 2100 16,2a 245
Team Gemini LXXXI L. Kolle Drammen Travbane 4 05/4 - 02 / 7 2100 19,9a 46
L. Kolle Tomas Lukosiunas V. Hop Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 03 / 4 2100 20,0a 24
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 09/10 - 02 / 3 2100 17,9a 39
9 2018: -6 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -12 -0 -0 -1 -2 -11 000
Bricois Way 6 Plass 49 000
8 år SVART V v.L'Ideal Bricois (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/5 - 01 / 2 2100 16,1a 251
e. Odway v. Turbo Thrust* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 07/5 - 03 / 6 2100 18,0ag 811
Kåre M. Kristiansen /Ingeberg O. Østre Biri Travbane - 20/4 - 03 / 6 2100 dg a 991
K. Malmin Kåre M. Kristiansen K. Malmin Biri Travbane 0 09/3 - 04 / 5 2100 18,8ag 536
Mørkblå med gul reklame/bånd S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 02 / 1 2100 br ag 38
10 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mr. Chippendale 7 Plass 44 556
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) M. Sørvik Drammen Travbane - 19/4 - 01 / 1 2100 dg a 332
e. Occitane Phedo (FR) v. Franc Jeu (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/6 - 01 / 11 2100 19,8a 355
Rune Gammelsether /Mjøndalen H. Eggen Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 02 / 2 1700 18,5ar 156
M. Sørvik Rune Gammelsether P. Søvik Åby 0 29/3 - 03 / 4 2140 br g 822
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek P. Nilsson Färjestad - 09/1 - 07 / 9 2140 dg a 57