<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
OSLO & OMLAND HESTEIERFORENING & GJENSIDIGES LØP
OSLO & OMLAND HESTEIERFORENING & GJENSIDIGES LØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 505.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-8 Plass : 7-12-8

1 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 2100 1 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 8 1700 28,2a 977
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 10 1609 27,3ag 235
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 2 1600 28,5 148
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes C. Hande Jarlsberg Travbane 7 22/4 - 03 / 12 2140 28,9 170
svart m/oransje ruterfelt og ermer C. Hande Bjerke Travbane 4 11/4 - 04 / 4 2140 28,3 114
2 2018: -21 -5 -1 -3 -5 -202 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 2 Plass 462 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 06 / 3 1609 24,8a 21
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 3 06/5 - 06 / 3 2100 25,0a 72
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane - 20/4 - 05 / 2 1609 dg a 28
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/4 - 05 / 8 2100 27,5a 76
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 04 / 10 1700 26,3a 106
3 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 3 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/5 - 07 / 6 2100 27,8a 777
e. Løset Blesa v. Løset Kongen A. Valstad Momarken Travbane 0 08/5 - 03 / 7 2160 32,3 g 548
Berit Tveter Alm /Gjøvik D. Dalen Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 8 1620 29,4 g 555
G. Austevoll Veslemøy Tveter Alm D. Aarum Färjestad 7 05/3 - 08 / 15 1640 26,1 1768
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/2 - 02 / 3 2100 27,2a 128
4 2018: -8 -2 -1 -0 -5 -155 665 2017: -15 -3 -6 -1 -4 -382 144
Bokli Rapp 4 Plass 537 809
4 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Bjerke Travbane 1 09/5 - 08 / 3 2100 24,8a 50
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Årjäng 6 26/4 - 03 / 7 2160 26,4 73
Stall Stutt I Fue G. Flåten Bjerke Travbane 5 14/4 - 05 / 6 2100 27,6ag 72
G. Flåten V. Hop Biri Travbane - 04/11 - 06 / 6 2100 dg a 74
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane 4 20/10 - 01 / 2 2100 29,1ag 55
5 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -46 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 5 Plass 426 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 06 / 7 1609 24,8ag 135
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 6 14/4 - 03 / 5 2160 27,5 104
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Drammen Travbane 3 03/3 - 03 / 9 2120 28,6 187
H. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 03 / 1 2100 27,9 44
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 3 23/12 - 09 / 14 2140 27,7 51
6 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 6 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld R. Kruse Bjerke Travbane 4 09/5 - 08 / 4 2100 25,9a 937
e. Alm Sandra v. Rigel Jo L. Kolle Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 4 1609 26,3a 105
Roy Lysgård-Steinar Leirdal E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 8 1609 29,9a 88
R. Kruse Roy Lysgård L. Kolle Biri Travbane 0 09/3 - 06 / 2 2100 26,4a 325
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 7 2100 27,4a 337
7 2018: -14 -3 -1 -3 -5 -143 250 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -60 000
Alsaker Blest 7 Plass 555 916
5 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 5 23/5 - 07 / 8 2100 25,0a 211
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Biri Travbane 4 06/5 - 06 / 7 2100 25,1a 591
Arthur Bø /Bø I Telemark E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/2 - 02 / 5 2100 27,8a 19
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 08/2 - 01 / 2 1700 27,4a 63
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 31/1 - 07 / 3 1609 25,6a 65
8 2018: -21 -2 -3 -1 -7 -122 964 2017: -24 -1 -2 -2 -9 -112 372
Søyset Kaiser 8 Plass 525 274
9 år SVART H v.Nordli Svarten P. Sørmo Leangen Travbane 2 28/5 - 01 / 8 2180 26,6 82
e. Tinna Perla v. Rigel Jo P. Sørmo Leangen Travbane 0 21/5 - 01 / 3 2140 26,2 g 613
Lene Søyseth /Surnadal O. Lindqvist Bergsåker 0 01/5 - 07 / 11 2640 29,7 645
O. Østre Lene Søyseth (A) P. Sørmo Leangen Travbane 6 23/4 - 07 / 4 1640 27,4 115
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Sørmo Leangen Travbane 4 07/4 - 10 / 8 2140 27,2a 228
9 2018: -9 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 9 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 8 1609 26,2ag 274
e. Dally Jerka v. Lund Jerker K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/5 - 08 / 2 2100 25,9a 474
Gudmundur A. Arnason /Grinder H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 8 2120 26,6 567
K. Johansen Gudmundur A. Arnason (P) K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 05 / 7 1609 27,3a 120
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Leangen Travbane 6 07/4 - 10 / 10 2140 27,8a 382
10 2018: -16 -5 -6 -1 -3 -350 500 2017: -20 -10 -3 -1 -3 -283 000
Vetle Petter 10 Plass 681 000
6 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Bjerke Travbane 2 23/5 - 07 / 5 2100 24,0a 49
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 2 06/5 - 06 / 1 2100 25,0a 139
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 4 20/4 - 06 / 9 1609 25,7a 38
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 28/3 - 06 / 4 2100 27,1a 47
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 01 / 7 1700 26,8a 35
11 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -117 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 11 Plass 495 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy U. Ohlsson Årjäng 4 15/4 - 07 / 10 2160 27,2 22
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin B. Goop Färjestad 1 30/3 - 08 / 2 1640 25,3 33
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/12 - 06 / 1 2120 30,5 g 81
T. Solberg Ida-Therese Skaane E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/10 - 03 / 3 1609 25,8a 16
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/10 - 07 / 5 2160 25,9 100
12 2018: -17 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 12 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten V. Hop Bjerke Travbane 0 09/5 - 08 / 8 2100 26,9a 121
e. Slogum Bra v. Braute A. Akselsen Bjerke Travbane 7 14/4 - 09 / 3 2660 27,4 498
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/4 - 04 / 5 2120 28,5 34
A. Akselsen Kjell Roar Hansen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/3 - 06 / 10 2100 26,7a 559
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 01 / 5 1700 27,2a 80