<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
S.T.C.C. FAKSAS LØP (GRUNNLAGSFORDEL HOPPER)
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 225.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-9 Plass : 11-2-9

1 2018: -8 -0 -2 -2 -3 -51 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 2100 1 Plass 161 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 6 25/5 - 04 / 1 1609 26,8a 27
e. Vilo v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Biri Travbane - 11/5 - 03 / 5 2100 dg a 203
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/4 - 03 / 1 2100 28,6a 61
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 07 / 4 1609 27,2a 177
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2160 30,0 49
2 2018: -8 -2 -3 -0 -1 -80 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 2 Plass 127 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen T. Solberg Biri Travbane 2 18/5 - 01 / 6 2100 29,1ag 44
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten M. Jakobsson Åmål 2 11/5 - 02 / 14 2120 28,9 38
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 0 25/4 - 03 / 5 2100 29,7a 55
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 6 2160 dg 52
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 07/2 - 10 / 3 1640 29,9 25
3 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 3 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 3 25/5 - 04 / 4 1609 26,6a 407
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 8 2140 35,0 g 174
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 02 / 1 1600 28,1ag 123
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 4 18/6 - 05 / 8 1609 27,0ag 460
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 06 / 9 2100 28,8a 490
4 2018: -11 -1 -0 -0 -5 -32 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 4 Plass 133 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 4 18/5 - 01 / 1 2100 29,2a 411
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 14 2160 dg 190
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal A. Stensen Magnor Travbane 5 01/5 - 08 / 3 1600 30,4 103
M. Gundersen Kjell Øyhaugen E. Høitomt Drammen Travbane 5 18/3 - 04 / 9 2100 31,4a 27
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Biri Travbane 1 09/3 - 07 / 7 2100 29,7a 86
5 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 5 Plass 158 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 01 / 4 2100 29,4a 49
e. Komnes Sol v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 05 / 11 1609 30,4a 49
Stall Eldo D. Dalen Bjerke Travbane 1 18/4 - 04 / 9 2100 28,5a 142
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 4 05/4 - 04 / 6 1700 31,4a 163
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 5 2140 34,2 166
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -3 -1 -1 -2 -121 908
Rigel Øyvind 6 Plass 121 908
4 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy O. Kjenner Gävle 2 21/11 - 06 / 9 1660 29,5 25
e. Rigel Snerta v. Metsgar O. Kjenner Bergen Travpark 3 21/10 - 05 / 3 2120 28,7 128
Stall Rigel Øyvind J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 29/8 - 08 / 7 2100 31,7a 142
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 1 20/8 - 02 / 4 2160 30,4 53
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 0 03/7 - 05 / 5 2140 32,9 275
7 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -19 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 7 Plass 201 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 01 / 6 2100 28,6a 38
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Undem Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 06 / 5 2120 30,3 326
Sigbjørn Baann /Sannidal D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 09/11 - 05 / 12 2120 29,7 286
J. Undem Sigbjørn Baann J. Undem Drammen Travbane 7 30/10 - 05 / 9 1700 29,3a 85
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 3 18/10 - 05 / 10 2160 28,2 446
8 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170 2017: -7 -3 -0 -0 -1 -51 266
M.H. Herkules 8 Plass 148 436
5 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 03 / 3 2160 29,3 34
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 4 14/4 - 07 / 7 2660 31,2 24
9 2018: -10 -2 -1 -2 -3 -70 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 9 Plass 135 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/5 - 03 / 4 2100 29,3a 85
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 6 2100 28,3a 174
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Momarken Travbane 2 02/4 - 01 / 3 2140 31,0a 196
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 01 / 3 2100 30,3a 466
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Sørlandets Travpark 5 11/3 - 04 / 7 2160 30,6 224
10 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 10 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 14 2140 27,9 g 204
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 2 2140 28,0 g 435
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2100 31,0ag 94
H. Holm Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 03/3 - 07 / 4 2100 29,5a 40
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 1 16/2 - 06 / 7 2100 28,7a 94
11 2018: -8 -1 -2 -1 -1 -78 000 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika 11 Plass 248 000
6 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 19/5 - 04 / 13 2140 26,7 194
e. Hjelset Fia v. Friggbest O. Mikkelborg Biri Travbane - 06/5 - 02 / 4 1609 dg a 45
Reidun Bøhn-Anja Rogan Pirc O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/3 - 08 / 1 2140 28,9 78
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 14 2180 dg 111
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Kvikstad Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 9 2140 br g 80
12 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -29 000 2017: -17 -0 -0 -1 -10 -38 000
Eldvina 12 Plass 150 000
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Wågenes Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 01 / 1 2100 28,0a 272
e. Eldsi v. Spikeld M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 5 2140 30,8ag 103
Iselin Toft Dyrstad /Mandal I. Dyrstad Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 03 / 2 2100 29,0 776
K. Wågenes Iselin Toft Dyrstad K. Wågenes Sørlandets Travpark 6 15/4 - 02 / 11 2160 29,4 235
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame E. Høitomt Forus Travbane 0 10/2 - 01 / 4 2060 33,1 324