<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
FINN-TACK LØPET

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-10 Plass : 1-2-10

1 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -71 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 1609 1 Plass 120 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Biri Travbane 2 18/5 - 03 / 11 2100 29,4a 25
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 3 02/5 - 02 / 9 2160 29,5 g 40
Anders Bye /Røyse P. Sem Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 9 1640 33,1ag 20
P. Sem Anders Bye P. Sem Momarken Travbane 5 29/3 - 06 / 2 2140 32,3ag 16
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 8 2100 35,3ag 24
2 2018: -6 -0 -1 -0 -5 -29 702 2017: -13 -0 -2 -0 -3 -21 212
Øyans Storm 2 Plass 64 114
6 år MØRKBR V v.Vinning Kos J. Blekkan Östersund 5 24/5 - 08 / 6 1660 31,1 95
e. Årlilja v. Sjefen B. Garberg Leangen Travbane 5 14/5 - 04 / 2 1640 29,9a 456
Toril Myklebust-Per Arne Eggan I. Melby Leangen Travbane 7 29/4 - 10 / 11 2180 35,7 247
K. Johansen Per Arne Eggan (A) I. Melby Leangen Travbane 0 06/11 - 08 / 4 2160 38,0 405
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm I. Melby Leangen Travbane 7 21/10 - 04 / 10 2160 33,0 739
3 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -23 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 3 Plass 85 067
6 år BRUN HP v.Krageboen G. Smeby Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 04 / 11 1700 28,3a 641
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 12/5 - 03 / 6 2100 29,6a 404
Mette Hellerud /Vear G. Smeby Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 6 1609 31,1ag 356
D. Dalen Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Momarken Travbane 5 10/4 - 01 / 2 1640 30,5a 770
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Smeby Jarlsberg Travbane - 28/3 - 03 / 4 1609 dg a 475
4 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 4 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 12/5 - 03 / 7 2100 30,1a 466
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Østre Biri Travbane 0 06/5 - 12 / 7 2100 31,4ag 351
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen O. Østre Magnor Travbane 5 01/5 - 01 / 1 2020 35,5 g 86
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Østre Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 04 / 6 2100 32,0a 134
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Nilsen Leangen Travbane 0 22/5 - 03 / 3 2140 38,4 g 284
5 2018: -12 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 5 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 10 2160 31,0 g 816
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 03 / 6 2100 33,6ag 450
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/5 - 03 / 10 2100 br arg 86
M. Gundersen Atle Gustav Hoel (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 08 / 9 2120 30,6 g 66
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/4 - 03 / 4 2160 31,1 g 117
6 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 6 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 5 2160 31,5 787
e. Edel Jenta v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/5 - 09 / 2 2140 31,1 491
Ola Skiaker /Brandbu A. Valstad Rättvik 0 12/5 - 05 / 1 1640 30,7 40
O. Slåttland Merete Viksås M. Jakobsson Årjäng 5 26/4 - 06 / 2 1660 29,0 123
Svart m/burgunder&hvit rutete skstk O. Østre Momarken Travbane 4 17/4 - 02 / 2 2140 31,7a 56
7 2018: -13 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 7 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 03 / 4 2160 31,9 g 553
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 6 2040 33,3 1311
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 02 / 11 2160 33,8 g 1472
J. Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 1 2140 35,8a 673
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 1 1609 31,3a 385
8 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -27 500 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lolly Løva 8 Plass 76 583
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 6 1700 31,3a 904
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 10 2140 br ag 665
Stall Thosigi Jr. K. Ødegaard Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 7 1640 32,1ag 1022
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Ødegaard Drammen Travbane - 05/10 - 01 / 5 2100 dg a 589
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Ødegaard Kala Landbane 7 19/8 - 04 / 2 1900 32,1 g 641
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -0 -1 -15 000
Alm Travana 9 Plass 48 000
6 år BRUN HP v.Spikeld O. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 5 2140 41,3 478
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) O. Kjenner Bjerke Travbane - 20/12 - 02 / 10 2160 dg 513
Dag Lindheim /Lunner D. Dalen Biri Travbane - 15/12 - 03 / 10 2100 dg a 472
O. Østre Dag Lindheim O. Kjenner Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 12 1609 35,4a 591
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 4 30/11 - 02 / 6 1609 32,8a 77
10 2018: -5 -2 -0 -1 -1 -41 500 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -19 000
Kor Kosen 10 Plass 100 000
6 år BRUN V v.Krageboen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 03 / 11 1700 30,9a 21
e. Kor Kosa v. Kos Knekten V. Hop Momarken Travbane 1 08/5 - 01 / 7 2140 31,4a 87
Ulrikke Kåsastul Andersen-Helge Olav Asphaug V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 07 / 5 1700 37,1ar 22
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 01 / 6 1609 26,9a 59
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 1 04/7 - 04 / 7 2140 31,0 80
11 2018: -16 -0 -1 -1 -7 -33 982 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 11 Plass 83 970
6 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 04 / 9 2160 30,1 358
e. Polar Pila v. Pilmin O. Wassberg Bergen Travpark 6 20/5 - 04 / 3 2120 32,1 140
Stall Solbacka E. Høitomt Momarken Travbane 6 08/5 - 01 / 3 2140 31,8a 63
E. Høitomt Frode Larsen V. Hop Bjerke Travbane 2 26/4 - 03 / 7 1609 29,4a 81
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Momarken Travbane 3 17/4 - 02 / 5 2140 31,5ag 41
12 2018: -10 -0 -1 -1 -2 -24 701 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 12 Plass 58 543
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 4 2140 32,6a 173
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 03 / 9 1700 31,1a 571
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Åmål 5 11/5 - 02 / 3 2080 32,4 105
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 9 2160 37,2 g 228
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 07/2 - 02 / 7 2160 34,0 215