<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
RIFFIFIS LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-2-6 Plass : 14-2-6

1 2018: -10 -1 -1 -1 -5 -41 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 2140 1 Plass 41 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin R. Kruse Årjäng 2 20/5 - 03 / 4 2140 33,7 103
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) R. Kruse Momarken Travbane 3 06/5 - 07 / 7 2140 32,0 140
Steffen Halvorsrud-Jon Lien R. Kruse Momarken Travbane 6 10/4 - 08 / 6 2140 34,3 g 360
R. Kruse Steffen Halvorsrud R. Kruse Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 4 2140 dg 340
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl K. Johansen Biri Travbane P 11/8 - 20 / 9 2120 36,6 P
2 2018: -11 -2 -2 -0 -4 -46 554 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Pi 2 Plass 46 554
5 år HVIT HP v.Bork Odin K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 08 / 3 2100 32,1a 206
e. Vita Vinna v. Pål Even K. Ødegaard Årjäng 8 20/5 - 03 / 7 2160 34,2 g 256
Lisa Smeby-Siri Borch K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 22/4 - 04 / 3 2100 36,7ag 79
K. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 1 23/3 - 07 / 3 2100 35,9 35
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 7 2120 40,1 P
3 2018: -11 -1 -0 -0 -7 -38 749 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -10 724
Spikeld Rapp 3 Plass 49 473
7 år LYSBRUN V v.Spikeld O. Østre Årjäng 7 20/5 - 03 / 13 2160 34,0 866
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn G. Gundersen Magnor Travbane 6 01/5 - 06 / 4 2020 38,5 g 149
Birgit Meland /Askim A. Stensen Biri Travbane 6 20/10 - 03 / 3 2100 36,5 155
O. Østre Birgit Meland M. Lundgren Åmål 3 07/10 - 05 / 6 2080 35,3 110
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Stensen Biri Travbane 4 29/9 - 08 / 8 2100 37,2 170
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -7 500
Løset Alfa 4 Plass 7 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Momarken Travbane 3 20/6 - 07 / 8 2160 36,2 26
e. Løset Blesa v. Løset Kongen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 01 / 5 2100 32,5 197
Berit Tveter Alm /Gjøvik K. Kvasnes Bjerke Travbane - 22/2 - 09 / 6 2140 dg 236
G. Austevoll Veslemøy Tveter Alm K. Kvasnes Biri Travbane P 27/1 - 20 / 1 2100 38,2 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 30/12 - 21 / 7 2120 51,7 B
5 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -14 000 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000
Høvding Snublefot 5 Plass 24 000
6 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 4 2100 br g 673
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 2 2140 dg 625
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Momarken Travbane 5 06/3 - 07 / 1 2140 36,4 385
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Momarken Travbane 0 12/12 - 08 / 10 2140 39,0 g 384
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane P 29/9 - 20 / 6 2120 40,5 g P
6 2018: -10 -1 -0 -5 -4 -52 736 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gråberg Jokern 6 Plass 52 736
4 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Årjäng 3 20/5 - 03 / 3 2140 33,9 113
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo J. Mjølnerød Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 6 2160 36,1 P
Stall Sjogghetta J. Mjølnerød Momarken Travbane 22/11 - 22 / 6 2160 57,7 B
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Drammen Travbane 13/9 - 20 / 7 1720 58,7 B
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 7 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Momarken Travbane 6 17/4 - 07 / 6 2140 38,0a 512
e. June v. Pajaprins A. Stensen Biri Travbane 8 09/3 - 08 / 4 2100 37,0 484
Arne M. Øyen /Østre Gausdal O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
O. Mikkelborg Arne M. Øyen K. Mathisen Biri Travbane 8 12/1 - 03 / 6 2100 37,8 660
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 5 2100 38,0 354
8 2018: -9 -1 -2 -0 -3 -42 031 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 8 Plass 52 873
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane 7 30/10 - 08 / 10 2120 36,0 63
e. Hjelset Sofi v. Pål Even O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 35,5 74
Terje Edh /Lillestrøm J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 1 2140 37,8 g 35
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 08 / 9 1920 g2 g 58
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 7 06/8 - 09 / 6 2140 34,6 g 37
9 2018: -7 -0 -0 -2 -5 -25 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Værdalingen 2160 1 Plass 51 200
6 år SVART H v.Keik Jo L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 08 / 9 2100 33,8a 397
e. Høiby Anniken v. Høiby Kongen G. Gundersen Momarken Travbane 6 03/8 - 02 / 11 2140 33,0a 357
Annette Stordal-Elisabeth Skorgan K. Kvasnes Bjerke Travbane P 19/7 - 22 / 9 2160 36,5 P
L. Kolle Annette Stordal (A) K. Kvasnes Drammen Travbane 7 12/4 - 03 / 3 2100 32,2 g 111
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/3 - 03 / 1 2140 33,5 102
10 2018: -14 -0 -1 -3 -5 -46 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 2 Plass 63 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 5 15/5 - 08 / 9 2160 34,8 280
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 6 08/5 - 08 / 8 2160 33,4 290
Øystein Østre /Askim L. Østre Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 8 2120 34,0 g 631
L. Østre Øystein Østre L. Østre Årjäng 0 08/4 - 08 / 12 2160 36,1 782
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 15 2160 dg 232
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 3 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 3 2100 33,6 617
e. Vår Frøya v. Moe Odin K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 12 2120 47,9 g 802
Sigrun Engevold-Kari Røise A. Stensen Biri Travbane - 03/2 - 01 / 9 2120 dg 147
A. Stensen Ola Engevold (B) K. Malmin Biri Travbane 0 26/1 - 08 / 2 2100 34,5 g 343
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 4 10/1 - 01 / 6 2140 35,4 474
12 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 4 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 34,5ag 330
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 03 / 2 2100 34,5a 668
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 17/4 - 07 / 5 2140 36,0a 82
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 9 2160 36,1 g 745
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 8 29/3 - 03 / 14 2160 35,8 g 452
13 2018: -10 -0 -0 -2 -6 -25 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Santans 5 Plass 30 000
4 år MØRKBR V v.Joker Elden A. Bye Biri Travbane 0 11/5 - 04 / 8 2120 36,0 g 271
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Drammen Travbane 5 28/4 - 01 / 9 2120 32,0 679
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 7 2100 33,9ag 407
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Momarken Travbane 7 10/4 - 08 / 7 2160 33,6 553
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Biri Travbane 7 23/3 - 08 / 9 2120 36,3 g 344
14 2018: -13 -4 -1 -1 -4 -89 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 6 Plass 105 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 2 16/5 - 01 / 3 2140 30,0 712
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 11 2120 47,9 733
Erling Knutsen /Brandbu O. Mikkelborg Biri Travbane 7 09/3 - 08 / 8 2120 34,8 664
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/2 - 06 / 10 1609 36,9a 1194
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Lindbak Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2100 39,4 307
15 2018: -6 -2 -0 -0 -0 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Per B. 7 Plass 24 000
4 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/5 - 04 / 4 2100 32,0 g 55
e. Ullstine v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 5 2140 dg 41
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Biri Travbane - 16/2 - 07 / 5 2100 dg 15
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 02/2 - 07 / 3 2100 37,5 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 24/1 - 20 / 3 2160 36,2 P