Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V5-1
PK STRØM AS
DELINGSLØP SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 475.001 kr., 60 m. ved 750.001 kr., 80 m. ved 1.250.001 kr.
For 3-15-årige minst 270.001 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-9 Plass : 8-2-9

1 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -24 183 2017: -18 -2 -3 -4 -7 -117 000
Kjærs Emil 2100 1 Plass 299 683
7 år BRUN V v.H.G. Balder K. Brorsgård Bodø Travbane - 12/5 - 04 / 5 2140 dg PK
e. Storeng Berit v. Braute K. Brorsgård Bodø Travbane 1 17/9 - 05 / 5 2140 29,7 115
Knut Brorsgård-Merethe Edvardsen K. Brorsgård Harstad Travpark 4 26/8 - 04 / 3 2040 31,3ag 42
K. Brorsgård A. Nilsen Bodø Travbane 5 12/8 - 01 / 10 2100 30,3 r 24
Hvit/blå todelt, en hvit /en blå arm A. Nilsen Leangen Travbane 0 24/7 - 03 / 9 2160 28,1 107
2 2018: -10 -0 -4 -3 -2 -101 272 2017: -13 -2 -0 -1 -5 -55 500
Gomnes Birk 2 Plass 384 772
7 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/12 - 04 / 8 2140 33,3a 110
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 22/10 - 05 / 6 2160 28,7 240
Trude Mathisen-Lars Mathisen H. Holm Jarlsberg Travbane 3 15/10 - 01 / 2 1609 25,6a 91
I. Melby Tina Lagesen (A) H. Holm Drammen Travbane 6 05/10 - 05 / 10 1700 28,3a 27
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek H. Holm Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 06 / 12 1609 25,1ag 973
3 2018: -15 -0 -3 -2 -4 -52 610 2017: -20 -3 -4 -1 -4 -110 000
Å. Gnisten 3 Plass 341 610
9 år SVART V v.Åsajerven T. Lagesen Harstad Travpark 2 19/5 - 07 / 4 2040 27,9 138
e. Stokkesvarta v. Elding T. Lagesen Harstad Travpark 4 05/5 - 06 / 2 2040 28,1 348
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen T. Lagesen Harstad Travpark 10 21/4 - 05 / 9 2040 29,1 g 455
T. Lagesen Eirin Anita Stenmark T. Lagesen Harstad Travpark 2 07/4 - 05 / 5 2060 29,7 52
Blå m/sølv side- og sk.felt, rekl. T. Lagesen Umeå 3 30/3 - 08 / 3 2640 30,2 274
4 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -60 958 2017: -15 -0 -1 -1 -8 -29 082
Tangen Stolt 4 Plass 369 562
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld F. Johannessen Boden 0 25/5 - 05 / 12 1660 26,4 897
e. Tangen Støva v. Røder F. Johannessen Bodø Travbane 1 12/5 - 04 / 6 2140 29,4 PK
Fred Johannessen /Fauske M. Melander Skellefteå 3 03/5 - 02 / 2 2140 29,3ag 199
F. Johannessen F. Johannessen Harstad Travpark 6 21/4 - 05 / 3 2040 28,3 617
Mørkblå m/rødt skulderfelt M. Melander Boden 4 12/4 - 01 / 10 2140 29,3a 396
5 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -17 -0 -1 -2 -6 -48 750
Willblesen 2120 1 Plass 405 750
10 år MØRKRØD V v.Moe Odin S. Pettersen Harstad Travpark 8 21/4 - 05 / 2 2040 28,8 176
e. Willtilla v. Braute S. Pettersen Harstad Travpark 4 17/3 - 01 / 2 1600 29,0ag 78
Heidi Gylseth /Bogøy D. Dalen Harstad Travpark 6 30/9 - 05 / 12 2080 29,2 19
S. Pettersen Heidi Gylseth D. Dalen Bodø Travbane 2 17/9 - 03 / 1 2100 27,9 96
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Eilertsen Harstad Travpark 3 02/9 - 01 / 5 2060 27,4 384
6 2018: -12 -2 -1 -2 -7 -85 083 2017: -10 -3 -3 -0 -3 -124 742
Veels Balo 2 Plass 412 771
8 år SVART V v.Moe Odin G. Kanstad Bodø Travbane 3 12/5 - 04 / 7 2140 29,5 g PK
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll G. Kanstad Harstad Travpark 3 21/4 - 05 / 5 2040 27,1 46
Gry Kanstad /Bodø M. Kanstad Harstad Travpark 4 07/4 - 03 / 8 2080 31,3 53
M. Kanstad Gry Kanstad (T) G. Kanstad Harstad Travpark 1 17/3 - 01 / 4 1600 28,1a 29
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl M. Kanstad Harstad Travpark 1 04/2 - 02 / 4 2040 29,3a 18
7 2018: -12 -3 -0 -0 -3 -55 000 2017: -13 -0 -4 -2 -3 -104 500
Spang Kinge 2140 1 Plass 584 500
8 år BRUN V v.Moe Odin L. Sandberg Bodø Travbane 5 12/5 - 04 / 8 2160 29,1 PK
e. Spang Jenta v. Spang Best Y. Rydningen Harstad Travpark 0 16/12 - 01 / 2 2040 br g 130
Stall Soløyli O. Østre Leangen Travbane 0 02/12 - 10 / 10 1640 38,5a 91
L. Sandberg S. Knudsen Bodø Travbane 3 17/9 - 03 / 2 2100 28,1 g 62
Turkis m/hvit s.felt, sølv stj.& ermr. S. Knudsen Harstad Travpark 2 26/8 - 07 / 5 2060 28,2 60
8 2018: -18 -4 -0 -4 -5 -124 491 2017: -15 -6 -4 -2 -1 -218 000
Polar Northug 2160 1 Plass 956 093
7 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Harstad Travpark 1 19/5 - 07 / 10 2080 26,2 27
e. Polar Snella v. Ilmin D. Dalen Harstad Travpark 1 05/5 - 06 / 9 2080 26,3 17
Gunnar Andersen /Røkland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 02 / 9 2120 25,3 35
D. Dalen Alf-Einar Jørgensen (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 15/4 - 01 / 3 2140 26,0a 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Høitomt Momarken Travbane - 02/4 - 05 / 10 2160 dg 117
9 2018: -14 -3 -1 -1 -4 -186 341 2017: -24 -10 -2 -2 -6 -552 372
Myr Faksen 2180 1 Plass 3 800 162
9 år SVART H v.Åsajerven S. Eilertsen Harstad Travpark 0 19/5 - 07 / 11 2120 26,8 g 38
e. Findal Stjerna v. Elding O. Lindqvist Umeå 0 21/4 - 09 / 3 1640 22,0a 813
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 9 2140 25,7 383
H. Holm Tone Merete Pettersen K. Kvasnes Romme 5 01/4 - 05 / 8 2180 24,0 222
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Momarken Travbane 0 17/3 - 08 / 15 2180 25,3 g 30