<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 47.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-3 Plass : 2-11-3

1 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -15 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Engas Vesla 1609 1 Plass 36 000
13 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 2 01/2 - 06 / 6 1609 32,1ag 95
e. Skrims Terna v. Øylan D. Dalen Bjerke Travbane 3 10/1 - 01 / 3 2140 35,2 321
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Bjerke Travbane 5 28/12 - 03 / 12 2160 35,3 124
G. Flåten Jon Harald Berge D. Dalen Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 2 2140 35,8 g 345
Svart/gull todelt, gull mansj, rek D. Dalen Drammen Travbane 0 11/5 - 02 / 2 2100 32,0a 168
2 2018: -5 -3 -0 -2 -0 -48 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 2 Plass 48 000
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 1 16/5 - 01 / 8 2140 29,5 336
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 08 / 14 2120 33,7 g 107
Terje Norheim /Skien H. Holm Magnor Travbane 3 01/5 - 06 / 3 2020 35,3 g 22
H. Holm Terje Norheim H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 07 / 2 2100 35,1 31
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 19/10 - 20 / 1 2100 38,1 P
3 2018: -2 -0 -0 -2 -0 -9 000 2017: -6 -0 -1 -1 -4 -29 500
Voje Eld 3 Plass 38 500
4 år SVART V v.Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 08 / 11 2100 33,4a 104
e. Voje Lykka v. Lykkebron* O. Østre Sørlandets Travpark 8 17/12 - 07 / 7 2160 34,9 59
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 1 2140 34,2 g 35
V. Hop Arthur Bø (T) T. Borg Momarken Travbane 3 05/9 - 08 / 6 2140 34,8 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 03 / 13 2120 34,3 282
4 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 4 Plass 31 500
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 13/5 - 07 / 7 2160 32,1 g 682
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 07 / 2 2140 33,9ag 235
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Sørlandets Travpark 8 08/4 - 08 / 8 2180 34,7 g 94
P. Johannessen Ketil R. Solvang P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 14/1 - 07 / 7 2180 34,0 71
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Bjerke Travbane 3 28/12 - 03 / 10 2160 34,7 357
5 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 5 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 08 / 2 2100 32,5a 39
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Bjerke Travbane 3 25/4 - 10 / 10 2160 31,9 83
Stall Hekt H. Tvedt Klosterskogen Travbane 7 09/4 - 03 / 14 2120 33,9 g 214
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 3 2140 dg 64
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 2 22/3 - 06 / 4 2100 33,5a 72
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 6 Plass 25 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 4 2100 36,1ag 100
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Leangen Travbane 3 16/4 - 10 / 1 2140 32,6 95
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 6 23/3 - 08 / 3 2100 36,8 61
T. Solberg Jo Svenstad (T) D. Dalen Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 1 2100 35,0 208
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 6 2120 dg 230
7 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -23 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 7 Plass 44 000
4 år SVART V v.Skibber Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 03 / 1 1700 30,7a 97
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 07 / 8 1700 30,1a 181
Andres Hegna-Grethe Hegna V. Hop Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 08 / 11 2100 33,0a 555
E. Høitomt Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 6 19/4 - 03 / 1 2100 32,7ag 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 03 / 9 2120 34,6 g 294
8 2018: -9 -0 -1 -2 -2 -23 000 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 8 Plass 42 500
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 4 2160 35,6 P
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 10 2160 dg 525
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 22/3 - 06 / 8 2100 dg a 213
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 08/3 - 05 / 5 2100 dg a 395
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/3 - 07 / 1 2100 34,3ag 144
9 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 9 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 10 2100 36,7ag 287
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Momarken Travbane 4 17/4 - 07 / 7 2140 35,9ag 304
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 1 2140 dg 640
A. Wright A. Wright Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 2 2100 41,2 g 321
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Drammen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 34,8 489
10 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -27 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 10 Plass 38 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 3 11/5 - 04 / 4 2120 34,6 120
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten H. Holm Drammen Travbane 4 28/4 - 01 / 12 2120 31,0 112
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Drammen Travbane 4 19/4 - 03 / 6 2100 32,2a 374
D. Dalen Ola Saastad H. Holm Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 4 2100 36,6a 243
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 4 23/3 - 08 / 14 2120 34,4 g 139
11 2018: -4 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Blesen 11 Plass 31 147
7 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 4 18/5 - 04 / 13 2140 30,7 236
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 5 20/4 - 09 / 5 2120 33,6 43
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Momarken Travbane 2 02/4 - 04 / 14 2180 32,3 293
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Biri Travbane 3 23/3 - 08 / 5 2100 35,0 102
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Mikkelborg Biri Travbane P 09/3 - 20 / 5 2120 36,0 P
12 2018: -5 -0 -4 -0 -1 -30 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 12 Plass 50 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 07 / 3 1700 29,4a 17
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 08 / 1 2100 31,9ag 61
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 03 / 12 2120 33,2 104
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Sørlandets Travpark 2 24/3 - 01 / 4 2140 33,5 287
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/2 - 20 / 1 2100 36,3 P