<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
OVE WASSBERGS ÆRESLØP
OVE WASSBERGS ÆRESLØP
Varmblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-2 Plass : 1-4-2

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -5 -2 -2 -6 -524 701
Photo Lavec 1600 1 Plass 1 814 678
7 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 07 / 1 1609 10,4a 55
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 5 09/5 - 07 / 8 1609 11,7a 160
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 05 / 5 2100 12,9a 20
T. Solberg T. Solberg Forus Travbane - 21/4 - 08 / 6 1600 dg a 280
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Leangen Travbane 5 07/4 - 04 / 3 2140 13,6a 121
2 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 2 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) C. Morken Bjerke Travbane 4 16/5 - 08 / 9 1609 13,5a 32
e. Nightlight v. Super News (US) S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 01 / 2 1800 14,2a 15
Bente Hvidsten /Alversund S. Wassberg Forus Travbane 2 01/5 - 06 / 12 2060 13,6 38
S. Wassberg Ove Georg Hvidsten R. Wiig Forus Travbane 5 21/4 - 08 / 4 1600 12,3a 171
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame R. Hop Bergen Travpark 1 12/4 - 03 / 10 2140 13,6 13
3 2018: -11 -1 -0 -1 -5 -74 600 2017: -16 -4 -2 -0 -5 -367 180
Special Envoy (US) 3 Plass 1 625 314
7 år BRUN V v.Yankee Glide* (US) M. Berås Halmstad 4 21/5 - 04 / 7 1640 12,7a 44
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 06 / 1 2100 13,5a 31
Bjarne Hov /Stavanger M. Berås Jarlsberg Travbane - 13/4 - 02 / 9 2100 dg a 26
L. Kolle Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 5 07/3 - 07 / 7 1609 13,5a 49
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Berås Bjerke Travbane - 31/1 - 06 / 10 2100 dg a 21
4 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -13 024 2018: -11 -1 -3 -3 -3 -484 857
Pingus Vang (DK) 4 Plass 3 140 053
12 år LYSBRUN V v.S.J.'s Photo* (US) S. Søderkvist Åby 7 12/5 - 07 / 6 1609 11,0a 419
e. New Wonder* (US) v. Meadow Road (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 2 21/4 - 08 / 1 1600 10,9a 77
Marie Søndergaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 11 / 9 2100 13,9a 426
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 17/3 - 10 / 3 1640 12,7a 327
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Åby 7 03/2 - 07 / 6 2140 14,4a 112
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -5 -5 -2 -2 -243 712
Sejr Gammelsbæk (DK) 5 Plass 2 199 137
10 år BRUN H v.Great Challenger (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 22/5 - 03 / 10 2060 15,8 17
e. Hera Gammelsbæk (DK) v. Speedy Herve (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 3 01/5 - 06 / 14 2060 14,0 71
Stall Cognac & Bjørn Salte G. Mikkelsen Forus Travbane 6 21/4 - 08 / 8 1600 12,3a 607
G. Mikkelsen G. Mikkelsen Forus Travbane 0 03/4 - 02 / 7 2060 19,3 g 14
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 20/3 - 01 / 1 1600 14,5a 20
6 2019: -5 -1 -0 -0 -3 -33 500 2018: -11 -1 -2 -2 -2 -71 000
Explosive Lane (NL) 6 Plass 796 513
8 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) O. Wassberg Bergen Travpark 0 20/5 - 01 / 9 2120 15,9 87
e. Dana of Cornjum (NL) v. Super Arnie* (US) P. Buer Biri Travbane 0 06/5 - 07 / 10 2100 16,6a 69
Ragnar Johan Risholm /Bergen P. Buer Bergen Travpark 2 05/4 - 01 / 4 2100 16,3 15
O. Wassberg Ragnar Johan Risholm P. Buer Bergen Travpark 1 04/1 - 01 / 3 1600 12,7a 12
Rød m/blå ermer, reklame P. Buer Bergen Travpark 2 14/12 - 02 / 2 2100 16,1a 28
7 2018: -9 -2 -0 -2 -5 -238 000 2017: -15 -1 -4 -2 -6 -442 519
Rafolo (DK) 7 Plass 2 443 121
10 år BRUN V v.Love You* (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 19/5 - 07 / 9 1609 10,5a 170
e. Farola (DK) v. Speedy Herve (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/5 - 07 / 6 1609 11,6a 113
John Olav Jensen-Liv Abrahamsen E. Høitomt Forus Travbane 4 21/4 - 08 / 7 1600 11,9a 253
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 11 / 7 2100 14,2a 469
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 17/3 - 10 / 9 1640 12,4a 462
8 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -59 000 2018: -15 -2 -2 -3 -4 -125 500
Winmecredit* (US) 8 Plass 5 306 390
12 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 07 / 6 1609 11,3a 442
e. Lamitech Dancing* (US) v. Valley Victory* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/5 - 07 / 3 1609 12,6a 157
Helene Hamre /Sandefjord M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 27/4 - 05 / 8 2100 13,0a 34
F. Hamre F. Hamre Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 11 / 10 2100 14,8a 442
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Forus Travbane 2 20/3 - 01 / 2 1600 14,6a 27
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -2 -3 -54 500
Greyhound d'Estino 9 Plass 916 500
7 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) P. Buer Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 07 / 4 1609 11,5a 677
e. Tina Talar v. Super Arnie* (US) P. Buer Bergen Travpark 3 26/4 - 07 / 13 2140 15,9 23
Ingvar Monseth-Lisa Ranita Johansen P. Buer Bergen Travpark 3 12/4 - 03 / 7 2120 14,7 65
P. Buer P. Buer Forus Travbane 0 03/4 - 02 / 6 2060 15,7 55
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 5 20/3 - 01 / 3 1600 14,9a 67
10 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -18 232 2017: -11 -3 -3 -0 -2 -260 632
Good's Of Norway 10 Plass 818 378
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Årjäng 0 20/5 - 10 / 7 2140 13,6a 50
e. Inanda's News v. Super News (US) B. Jørgensen Aalborg 2 15/4 - 10 / 6 1640 12,7a 51
Camel Benkheira /Oslo B. Jørgensen Århus 3 02/4 - 06 / 8 1800 14,4a 85
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Nielsen Aalborg 5 16/3 - 05 / 4 2140 15,7a 35
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame P. Ingves Åby 0 14/10 - 11 / 4 1640 10,9a 145