<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-7 Plass : 10-8-7

1 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 2140 1 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/5 - 20 / 3 2100 35,5 g P
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/4 - 03 / 1 1609 dg a 31
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 4 2120 40,5 P
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 6 2100 dg 135
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/2 - 05 / 1 2100 dg a 48
2 2018: -8 -0 -2 -0 -1 -25 718 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 028
H.G.Braga* (S) 2 Plass 63 989
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 12 2140 32,2ag 370
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Årjäng 0 26/4 - 06 / 9 1660 30,7 g 668
Sverige G. Kylen Momarken Travbane 2 17/4 - 02 / 6 2140 31,1a 153
G. Kylen G. Kylen Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 5 2160 32,8 104
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Bjerke Travbane - 15/3 - 05 / 1 2100 dg a 137
3 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -33 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -36 000
Nelson Sandra 3 Plass 69 000
4 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Momarken Travbane 3 17/4 - 04 / 2 2140 30,2 159
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 09/4 - 03 / 7 2120 33,1 113
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Sørlandets Travpark 2 17/12 - 07 / 3 2160 33,0 100
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 07 / 3 2100 35,7 g 42
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Blekkan Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 6 2100 34,0a 387
4 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -24 701 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 4 Plass 58 543
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 03 / 9 1700 31,1a 571
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Åmål 5 11/5 - 02 / 3 2080 32,4 105
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 9 2160 37,2 g 228
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 07/2 - 02 / 7 2160 34,0 215
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Färjestad 2 29/1 - 03 / 10 2160 33,8 245
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 5 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 4 26/4 - 03 / 6 1609 29,7a 233
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Klosterskogen Travbane 7 15/3 - 05 / 10 2120 34,8 g 288
Nina Bakken-Andreas Solbrekke N. Bakken Bjerke Travbane 4 08/3 - 05 / 1 2100 33,0a 226
N. Bakken G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 1 2140 33,1 g 112
hvit m/motgående rosa kile O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
6 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 6 Plass 73 369
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 4 08/5 - 01 / 11 2140 31,8a 294
e. Tangen Stili v. Lome Kongen Å. Tengsareid Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 8 2140 dg r 117
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 18/1 - 07 / 9 2140 31,6a 135
O. Kjenner Jørn-Gunnar Nilsen Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 09/1 - 04 / 7 2160 33,9 g 123
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Østre Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 1 2100 32,4ag 87
7 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 7 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane - 23/5 - 09 / 8 2140 dg 216
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 12 2140 33,2 g 195
Håkon Gulheim /Jevnaker E. Høitomt Momarken Travbane 2 08/5 - 08 / 11 2160 32,5 126
H. Gulheim E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 7 1640 dg 582
grønn m/h i gul firkant,gul ermring K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 11 2160 dg 418
8 2018: -5 -0 -3 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tronmar 8 Plass 83 500
6 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Momarken Travbane 2 08/5 - 01 / 8 2140 31,6a 109
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Bjerke Travbane 3 26/4 - 03 / 4 1609 29,4a 81
Terje Hanestad /Roverud T. Hanestad Bjerke Travbane 5 20/7 - 04 / 7 2100 32,6a 75
T. Hanestad T. Hanestad Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 5 1600 30,1a 249
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 04 / 2 2100 34,0a 46
9 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -42 833 2017: -9 -0 -0 -2 -4 -18 678
Troll Tara* 9 Plass 61 511
5 år SVART HP v.Alm Viktor K. Lindberg Åmål 4 11/5 - 02 / 4 2080 31,5 62
e. Bottem Trolla v. Troll Kos K. Lindberg Åmål 1 01/5 - 02 / 7 2100 34,2 g 31
Sverige K. Lindberg Färjestad 2 14/4 - 03 / 3 2140 32,7 56
K. Lindberg Søren E.P. Persson K. Lindberg Årjäng 6 08/4 - 08 / 10 2160 33,6 408
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit P. Nilsen Momarken Travbane 8 12/12 - 08 / 9 2140 36,1 g 173
10 2018: -10 -2 -0 -0 -3 -37 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 10 Plass 72 000
4 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 6 15/5 - 06 / 3 2140 31,5 225
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Biri Travbane - 06/4 - 07 / 3 2100 dg 89
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/3 - 02 / 1 2140 dg 85
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 1 01/3 - 07 / 5 2100 33,9a 77
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/11 - 01 / 2 2100 33,4ag 283
11 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -25 000
Grytting Knerten 11 Plass 63 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane 3 25/5 - 08 / 10 2120 31,3 213
e. Grytting Vilma v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 6 16/5 - 10 / 3 2140 30,7 307
Leif Skogen /Vang På Hedmark B. Steinseth Bjerke Travbane 5 18/4 - 03 / 1 2140 31,3 236
K. Johansen Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 6 2140 dg 296
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/7 - 05 / 9 2160 dg 157