<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
THEAs Løp
HOPPELØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 140.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-8 Plass : 4-7-8

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 1700 1 Plass 120 991
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) T. Bronken Romme 7 03/10 - 01 / 1 2140 31,0 33
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Rättvik 4 18/9 - 02 / 8 2140 28,8 37
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Romme 2 28/8 - 04 / 11 2140 31,0a 25
B. Steinseth T. Bronken Bollnäs 1 10/8 - 11 / 3 1640 28,5a 19
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 28/7 - 06 / 11 2100 29,1a 211
2 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 2 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2140 br a 53
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Årjäng 1 26/4 - 06 / 6 1660 28,3 137
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Drammen Travbane 3 12/4 - 01 / 5 1700 29,5ag 52
G. Austevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 2 04/4 - 01 / 5 1609 30,9a 54
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 03 / 10 1609 31,9ag 66
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 3 Plass 90 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Robertsen Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 02 / 8 1700 31,6ag 449
e. Brødsjø Terna v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 10 2120 32,2 g 492
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 03 / 9 2120 33,8 g 536
G. Flåten Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 04 / 6 2100 34,7a 97
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 02 / 11 2100 32,0ag 123
4 2018: -5 -2 -1 -1 -0 -71 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 4 Plass 137 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 04 / 3 2100 28,0 84
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 06 / 4 2100 31,0 187
Øystein Wennesland /Lillesand L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 04 / 7 2100 31,5ag 43
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 08/4 - 04 / 2 2140 dg 70
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 04/12 - 02 / 7 2100 34,3ag 43
5 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -18 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 5 Plass 135 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 3 1700 34,2ag 458
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 04 / 10 2100 31,2a 252
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 07/3 - 02 / 5 2100 31,0a 739
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen J. Theodorsen Bjerke Travbane 6 21/2 - 03 / 1 2100 30,6a 220
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 13/2 - 03 / 2 2140 br a 687
6 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -47 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 6 Plass 129 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 02 / 5 1609 25,1a 101
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 9 1609 29,2a 237
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 5 2100 29,4a 428
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 2 04/4 - 04 / 7 1640 30,4 74
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 0 09/3 - 07 / 5 2100 30,6a 178
7 2018: -9 -2 -3 -2 -2 -89 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 7 Plass 150 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Biri Travbane 4 25/5 - 04 / 9 1609 26,6a 38
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 02 / 10 2160 29,0 39
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 3 18/4 - 04 / 10 2100 29,0a 22
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 04/4 - 04 / 3 1640 30,0 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 05 / 12 2160 31,2 56
8 2018: -9 -0 -2 -3 -4 -47 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 8 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 04 / 6 2120 28,0 501
e. Rinde Elda v. Elding S. Heimdal Sørlandets Travpark 8 13/5 - 03 / 10 2160 29,7 g 140
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Sørlandets Travpark 4 28/4 - 03 / 10 2140 29,8a 475
E. Høitomt Birger Heimdal S. Heimdal Sørlandets Travpark 3 15/4 - 02 / 7 2160 29,3 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 03 / 5 2120 30,1 84
9 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 9 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 10 1609 28,3a 395
e. Trydals Tea v. Schuvar C. Hande Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 02 / 4 1700 30,8a 161
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 04/4 - 04 / 5 1640 34,5 491
O. Østre Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 07 / 2 2100 35,4ag 621
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 1 2100 31,4 688