<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:37 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Such A Night 2140 1 Plass 9 000
3 år MØRKBR V v.Sam Bourbon (FR)
e. Shocking Mystery v. Ken Warkentin (US)
Arild Kjeseth /Rådal
M. Pedersen
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl.
2 2018: -11 -5 -1 -3 -1 -138 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Towanda's Classic 2 Plass 138 000
4 år BRUN HP v.Weingartner* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 23/11 - 20 / 3 1640 30,3 g B
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US)
Stall Bergsund AS /Hønefoss
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
3 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Covergirl Division 3 Plass 17 000
3 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR)
e. Calendar Girl v. Supergill* (US)
Jan Bragerhaug /Slidre
B. Steinseth Jan Bragerhaug
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
End of Discussion 4 Plass 0
3 år BRUN H v.Manofmanymissions (US)
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US)
Even Skagen AS /Sandnessjøen
H. Storås
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
5 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -28 063 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glazier's Vici 5 Plass 28 063
3 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 13/9 - 20 / 10 1660 28,1 B
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) D. Dalen Momarken Travbane 03/8 - 22 / 1 2140 31,8 B
Stall Li-Be-Ra
E. Rennesvik
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
6 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -20 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lastsundayinmay 6 Plass 20 000
3 år BRUN HP v.Revenue* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 13/9 - 20 / 5 1640 28,9 B
e. Southwind Rosita (US) v. Broadway Hall (US) K. Johansen Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 1 1640 28,1 B
Stall Lato
K. Johansen Lars Erik Aas
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
7 2018: -7 -4 -0 -2 -0 -228 915 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finseth Yr 2160 1 Plass 391 891
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Bollnäs 1 04/12 - 06 / 11 1640 29,0a 15
e. Finseth Frost v. Alm Svarten O. Østre Leangen Travbane 1 13/6 - 04 / 7 2160 27,6 31
Morten Aamodt /Drøbak O. Østre Romme 4 03/6 - 08 / 6 2140 28,6 g 58
O. Østre Stian Eilefsen (T) O. Østre Färjestad 1 16/5 - 05 / 4 2160 28,7 31
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Romme 2 10/4 - 02 / 8 2160 31,9 g 19
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Lysten 2 Plass 0
4 år BRUNBORKET H v.Horgen Tore H. Eggen Bjerke Travbane - 04/4 - 20 / 5 2160 dgpp N
e. Global Linsi v. Lome Elden K. Andersen Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 5 2120 58,4 B
Stall 1 t E. Høitomt Jarlsberg Travbane 24/5 - 21 / 4 2120 56,1 B
G. Austevoll Gunnar Eggen (T)
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
9 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Knes Falk Jo 3 Plass 28 200
6 år RØD V v.Keik Jo E. Knutsen Jarlsberg Travbane 3 11/11 - 08 / 7 2120 36,8 28
e. Bravara v. Braute J. Hansen Biri Travbane 0 20/5 - 08 / 13 2120 36,3 187
Stall Prosjektet J. Hansen Drammen Travbane 3 10/5 - 02 / 9 2120 34,5 317
L. Kolle Kjetil Guriby Huuse M. Høitomt Sørlandets Travpark 8 27/3 - 01 / 6 2140 38,5 r 116
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Knutsen Drammen Travbane 0 19/10 - 08 / 7 2100 37,6 112