<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 10.001 kr.
For 3-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-4 Plass : 8-10-4

1 2018: -15 -1 -0 -1 -7 -59 999 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Prinsessa 2140 1 Plass 59 999
3 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Østre Bjerke Travbane 0 09/5 - 09 / 1 2140 36,1 427
e. Marigull v. Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 8 2120 42,4 P
Merete Viksås /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 2 1640 48,4 B
B. Steinseth Merete Viksås
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -47 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjetnefaxa 2 Plass 47 500
3 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 1 2140 39,0 P
e. Viggdine v. Elding B. Garberg Leangen Travbane 07/8 - 20 / 6 1660 51,3 B
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg B. Garberg Leangen Travbane 24/7 - 20 / 6 1660 59,0 B
J. Eriksen
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
3 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -19 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tem Klingi 3 Plass 19 000
3 år SVART HP v.Åsajerven J. Lyng Leangen Travbane P 16/4 - 20 / 6 2160 34,6 g P
e. Temsølv v. Moe Odin
Jan Lyng /Levanger
J. Lyng
Burgunder m/mørkblå V & ermstripe
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -19 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Vinni 4 Plass 19 000
3 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 09 / 5 2140 34,8 220
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 6 2120 36,5 P
Erland Andersen /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/11 - 20 / 2 1700 dvp N
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) K. Ødegaard Drammen Travbane 05/10 - 21 / 2 1700 53,4 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 14/9 - 21 / 8 1720 56,9 B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Braastad Gullet 5 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Briskeby Rauen M. Braastad Biri Travbane P 18/5 - 21 / 1 2100 49,4 g P
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* K. Johansen Biri Travbane 20/10 - 21 / 3 2100 57,6 B
Marthe Braastad /Roa M. Gundersen Biri Travbane 15/9 - 24 / 3 2100 03,0 g B
M. Gundersen Marthe Braastad (R)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 6 Plass 0
3 år BRUN HP v.Lome Elden T. Fløysand Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 2 2100 40,2 P
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld T. Fløysand Drammen Travbane 27/7 - 21 / 1 1700 48,6 B
Tommy Fløysand-Asbjørn Wessel T. Fløysand Jarlsberg Travbane 13/7 - 22 / 5 2120 49,4 B
T. Fløysand Martine Wessel (T)
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek
7 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mine Lotta 7 Plass 7 500
3 år BRUN HP v.Hellin Faxen G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 27/4 - 07 / 2 2100 32,9 g 56
e. Mai Lotta v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 9 2120 35,1 P
Håkon Hermansen /Holmestrand S. Weberg Bjerke Travbane 09/8 - 20 / 2 1640 51,3 g B
G. Flåten J. Gjerstad Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 4 1660 53,9 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -73 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Prinsen 2160 1 Plass 73 000
3 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 2 2100 35,8 P
e. Hage Trygga v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 06/6 - 24 / 1 1640 46,8 g B
Anders Heggland /Nodeland E. Høitomt Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 2 2140 45,9 B
E. Høitomt Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -9 -2 -1 -0 -5 -149 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Frida 2 Plass 149 000
3 år SVART HP v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 01 / 2 2100 33,7 g 118
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder T. Solberg Momarken Travbane 2 24/4 - 07 / 4 2160 34,3 46
Raymond Hope-Anders Berntsen T. Solberg Biri Travbane 1 06/4 - 08 / 1 2100 36,1 20
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 05/1 - 20 / 3 2120 41,8 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 7 2120 45,8 B
10 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -179 287 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 3 Plass 179 287
3 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 3 2100 36,0 g 312
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/5 - 09 / 7 2140 35,1 347
Ole Tom Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 08 / 2 2100 37,5 133
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Biri Travbane 4 23/3 - 07 / 11 2100 38,0 284
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Drammen Travbane 8 18/3 - 08 / 4 2100 38,4 266
11 2018: -13 -1 -0 -1 -8 -78 280 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Siri 4 Plass 78 280
3 år SVART HP v.Bork Odin H. Tvedt Jarlsberg Travbane 7 19/5 - 01 / 3 2100 38,2 g 363
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk H. Tvedt Bjerke Travbane 6 09/5 - 09 / 10 2160 34,4 518
Raymond Hope-Anders Berntsen V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 07 / 6 2160 35,1 g 189
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 11/4 - 01 / 7 2140 39,3 476
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Drammen Travbane 7 18/3 - 08 / 7 2100 37,5 184
12 2018: -6 -3 -0 -1 -1 -56 551 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Førsteslåtten 5 Plass 56 551
3 år FUKS H v.Slåttodin O. Østre Momarken Travbane 6 06/5 - 07 / 8 2140 36,2 g 34
e. Jensi v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 07 / 8 2100 35,3 18
Stall Førsteslåtten O. Østre Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 4 2160 36,4 P
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 8 1660 42,4 N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
13 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 2180 1 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 01 / 8 2120 35,1 g 329
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 7 09/5 - 09 / 12 2160 34,4 423
Tanja Johansen /Åsgårdstrand V. Hop Jarlsberg Travbane 7 04/5 - 03 / 1 2100 34,9a 371
G. Austevoll Tanja Johansen (A) V. Hop Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 10 2160 dg 475
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/3 - 08 / 1 2100 36,4 185