<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
RAUFLYS LØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 155.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-4 Plass : 6-5-4

1 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 1609 1 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane - 11/5 - 03 / 5 2100 dg a 203
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/4 - 03 / 1 2100 28,6a 61
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 07 / 4 1609 27,2a 177
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2160 30,0 49
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/3 - 02 / 10 2100 30,2a 47
2 2018: -10 -0 -1 -0 -6 -27 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 2 Plass 123 000
7 år BRUN HP v.Spikeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 06 / 2 2100 31,4 620
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 10 2100 33,2a 141
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 23/1 - 03 / 9 2160 32,3 180
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 5 2100 31,0a 435
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 03 / 4 1609 30,2a 83
3 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -30 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 3 Plass 129 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Bjerke Travbane 1 28/2 - 04 / 6 1609 29,1a 98
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 2 2100 32,9ag 228
Erland Flaten /Aurdal H. Holm Bjerke Travbane - 17/1 - 06 / 5 2140 dg 92
H. Holm Erland Flaten H. Holm Bjerke Travbane 2 06/12 - 07 / 8 2160 30,4 g 238
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 3 17/10 - 03 / 5 2120 31,1 g 636
4 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 4 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 8 2140 35,0 g 174
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 02 / 1 1600 28,1ag 123
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Biri Travbane 4 18/6 - 05 / 8 1609 27,0ag 460
A. Stensen Ola Engevold (B) K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 06 / 9 2100 28,8a 490
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 05 / 13 2160 30,1 108
5 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 5 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/3 - 05 / 7 2160 34,8 g 192
e. Id Elida v. Elding A. Frønes Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 4 2100 dg a 155
Stall Ida Christine B. Steinseth Drammen Travbane 6 03/3 - 07 / 7 2100 30,1a 438
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 13 2160 32,7 g 558
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/1 - 01 / 4 2100 31,4a 42
6 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 6 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder O. Østre Magnor Travbane 3 01/5 - 08 / 5 1600 30,3 124
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 9 2100 36,8a 389
Ola Rusten /Eina O. Østre Biri Travbane - 22/12 - 01 / 8 1609 g0 ag 420
J. Kvikstad Ola Rusten O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 10 1640 29,6 267
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Østre Bjerke Travbane 3 19/7 - 06 / 10 1609 26,9a 36
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 7 Plass 148 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 11 1609 29,7a 550
e. Moshus Vesla v. Braute D. Dalen Biri Travbane 0 15/9 - 04 / 12 2120 29,5 920
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal O. Mikkelborg Biri Travbane 0 01/9 - 01 / 1 1609 26,6a 469
O. Mikkelborg Ole Johny Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 8 2100 29,4a 853
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Biri Travbane 5 28/7 - 02 / 11 1609 26,1a 487
8 2018: -13 -1 -0 -1 -6 -43 500 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 8 Plass 138 000
8 år MØRKBR HP v.Krageboen M. Gundersen Bergen Travpark 0 20/5 - 06 / 3 2100 31,2 g 258
e. Trø Vesla v. Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 5 03/5 - 05 / 4 2100 30,9a 65
Inge Brusletto /Geilo M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 6 2100 30,7a 160
G. Austevoll Inge Brusletto M. Gundersen Bergen Travpark 0 05/4 - 04 / 5 2120 30,9 133
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Drammen Travbane 1 18/3 - 04 / 5 2100 30,7a 155
9 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 9 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 02 / 10 2160 29,0 39
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 18/4 - 04 / 10 2100 29,0a 22
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 04/4 - 04 / 3 1640 30,0 17
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 05 / 12 2160 31,2 56
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 02 / 3 2100 31,8a 34
10 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 10 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 16/5 - 05 / 4 1609 30,2a 388
e. Dag Terna v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 0 19/4 - 02 / 8 1700 30,6ag 51
Åge Karlsen-Eli Karlsen R. Aarlie Bjerke Travbane 0 28/3 - 05 / 5 2160 31,5 249
R. Aarlie Beathe Karlsen R. Aarlie Drammen Travbane 5 18/3 - 02 / 1 2100 29,7a 538
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 3 01/3 - 05 / 8 1609 28,8a 940
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 11 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 12 2160 30,3 195
e. Veiset Mina v. Lome Kongen U. Eriksson Bollnäs 7 14/11 - 07 / 12 2160 29,9 g 66
Ola Anders Opheim-Brit Opheim K. Kvasnes Drammen Travbane 1 17/10 - 03 / 2 2100 30,5 34
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) M. Jakobsson Romme 1 03/10 - 01 / 3 2140 30,1 72
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 12/9 - 05 / 8 2120 31,1 212
12 2018: -10 -0 -2 -3 -2 -42 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 12 Plass 150 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 3 18/5 - 01 / 2 2100 29,1a 191
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 8 1640 29,5a 366
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Drammen Travbane 6 18/3 - 04 / 7 2100 31,4ag 28
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Biri Travbane 2 09/3 - 07 / 8 2100 29,8a 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 03 / 7 1609 28,4a 100