<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
URDINS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige høyest 52.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-10 Plass : 11-8-10

1 2018: -10 -0 -3 -2 -2 -32 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nubgards Stina 2100 1 Plass 34 500
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy M. Gundersen Bergen Travpark 2 20/5 - 07 / 14 2120 32,5 45
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 08 / 3 2100 34,4 94
Inge Brusletto /Geilo D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 27/4 - 07 / 3 2100 32,9 382
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 8 2120 37,8 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Sem Drammen Travbane 6 10/12 - 01 / 2 2100 41,2 361
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -30 764
Mynte Rasmus 2 Plass 30 764
4 år SVART H v.Åsajerven S. Skrugstad Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 2 2100 34,9arg 896
e. Myklejenta v. Nordli Svarten O. Østre Dannero 0 30/7 - 07 / 8 2140 30,1ag 956
Sverre Skrugstad /Arneberg S. Skrugstad Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 12 2120 32,3 g 436
S. Skrugstad D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 03 / 2 2100 32,3 g 748
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane 5 30/6 - 08 / 8 2140 33,9 g 67
3 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 3 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 12 2120 47,9 g 802
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane - 03/2 - 01 / 9 2120 dg 147
Sigrun Engevold-Kari Røise K. Malmin Biri Travbane 0 26/1 - 08 / 2 2100 34,5 g 343
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Bjerke Travbane 4 10/1 - 01 / 6 2140 35,4 474
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 07 / 6 2120 34,6 g 180
4 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Vinn Erle 4 Plass 34 000
7 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Momarken Travbane 2 15/5 - 08 / 6 2160 34,4 33
e. Vintalill v. Atom Vinter K. Kvasnes Biri Travbane 8 23/3 - 08 / 6 2100 37,2 703
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen E. Høitomt Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 12 2120 35,8 471
E. Høitomt Cathrine Slaaen E. Høitomt Bjerke Travbane 8 14/2 - 10 / 8 2140 36,7 153
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/2 - 06 / 5 1609 33,4a 176
5 2018: -13 -2 -0 -2 -7 -52 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tøffe Tora 5 Plass 52 000
6 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 15/5 - 08 / 8 2160 34,2 121
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 1 2100 35,9 g 148
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 8 10/4 - 08 / 10 2160 34,2 g 140
Ø. Ruttenborg Monica Granum Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 29/3 - 03 / 1 2140 35,2 207
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 23/2 - 08 / 6 2100 35,2 328
6 2018: -6 -0 -0 -0 -5 -13 449 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -15 718
Nytomt Elden* (S) 6 Plass 29 167
4 år BRUN V v.Qvadrigo (S) P. Mahony Färjestad 0 14/5 - 08 / 4 2140 33,9 g 834
e. Nytomtjänta* (S) v. Lome Elden P. Mahony Åmål 5 01/5 - 02 / 2 2080 36,0 114
Sverige P. Thuresson Färjestad 7 14/4 - 03 / 2 2140 34,4 1302
P. Thuresson Ulf Högberg P. Thuresson Årjäng 7 08/4 - 08 / 13 2160 35,7 999
rød m/"v" i hvitt. T. Lindbak Biri Travbane 7 16/2 - 07 / 3 2100 40,4 120
7 2018: -11 -0 -3 -2 -3 -35 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 2120 1 Plass 46 700
7 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 2 11/5 - 04 / 5 2120 34,2 72
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 08 / 9 2100 32,1a 90
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Drammen Travbane 2 19/4 - 03 / 2 2100 31,9a 48
L. Kolle Magne Helgesen G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/4 - 08 / 8 2160 33,2 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 08 / 10 2120 34,4 80
8 2018: -12 -4 -4 -1 -1 -116 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 2 Plass 122 500
4 år BRUN V v.Tekno Odin R. Kruse Momarken Travbane 2 06/5 - 02 / 4 2140 29,1a 18
e. Alm Travinda v. Storm Jo R. Kruse Drammen Travbane 1 28/4 - 01 / 11 2120 30,2 19
Roy Lysgård /Kolbu L. Kolle Biri Travbane 2 20/4 - 09 / 2 2100 31,6 23
R. Kruse Roy Lysgård L. Kolle Momarken Travbane 1 10/4 - 08 / 2 2140 32,9 24
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Kolle Momarken Travbane 3 29/3 - 03 / 7 2160 34,4 g 52
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 3 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane P 18/5 - 21 / 4 2100 39,3 P
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter K. Mathisen Biri Travbane - 20/4 - 20 / 2 2100 dgpp g N
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 1 2100 br ag 357
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane P 08/12 - 20 / 6 2120 37,3 P
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 6 2100 br g 149
10 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -25 000
Grytting Knerten 4 Plass 63 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 6 16/5 - 10 / 3 2140 30,7 307
e. Grytting Vilma v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 5 18/4 - 03 / 1 2140 31,3 236
Leif Skogen /Vang På Hedmark B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 6 2140 dg 296
K. Johansen Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/7 - 05 / 9 2160 dg 157
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/6 - 09 / 3 2140 32,2 83
11 2018: -13 -6 -1 -2 -2 -239 331 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 5 Plass 270 331
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 1 06/5 - 02 / 3 2140 28,9a 28
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 3 20/4 - 09 / 7 2120 30,9 35
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 5 2140 dg 101
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 5 26/1 - 08 / 5 2100 34,1 g 30
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 2 22/12 - 03 / 2 2100 30,7 32