<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:35 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Casero G.B. 2100 1 Plass 0
4 år MØRKBR V v.Calcutta Hall (US)
e. Cat Manzi v. Alf Palema* (US)
Gitte Christine Berntsen /Skien
E. Høitomt Gitte Christine Berntsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reveline Chip 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 1 2100 31,7 g B
e. Jacqueline Chip v. Daguet Rapide* (IT)
Stall 1998
Å. Tengsareid Reidar Evensen
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Farao Barsk 3 Plass 12 000
3 år MØRKBR V v.Love You* (FR)
e. K.L.M. Linedancer v. Lindy Lane* (US)
Stall 12 Barske
M. Høitomt
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.A.'s Playful Tone 4 Plass 0
5 år BRUN HP v.Muscles Wiking B.R.
e. Sobel Sund (S) v. Viking Kronos* (IT)
Øyvind Rød-Inger Berit Tveitan
O. Østre Øyvind Rød
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lill Albert 2120 1 Plass 17 000
5 år BRUN H v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 30/1 - 08 / 8 2120 46,8 r 82
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 02/6 - 02 / 5 2100 33,9a 127
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 21/5 - 01 / 6 2120 37,0 1077
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 5 11/5 - 01 / 3 2140 40,7 682
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 17/4 - 21 / 6 2120 39,7 P
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernebjørn 2 Plass 2 000
3 år BORKET V v.Slogum Bjørn V. Hop Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 1 2100 53,0 B
e. Eldina Elken v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 12/9 - 22 / 7 2120 55,0 g B
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot
V. Hop Jan Morten Hansen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -30 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eiken 3 Plass 30 000
3 år BRUN H v.Lome Elden
e. Lille Kristine v. Moe Odin
Vidar Kalnes /Horten
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Idunn 4 Plass 5 000
3 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Jarlsberg Travbane 16/6 - 21 / 3 2120 52,9 B
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin T. Borg Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 7 2120 59,7 g B
Team Impuls
L. Kolle Jan Morten Hansen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
9 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
S.K.'s Ariel 5 Plass 22 045
3 år BRUN V v.H.G. Balder
e. Demi v. Alm Silver
Håkon J. Nordland-Hanne Kristin Olsen
H. Nordland
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl