<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
VIVALDI EIENDOMS SERIE FOR STALLANSATTE
VIVALDI EIENDOMS SERIE FOR STALLANSATTE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 325.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-4 Plass : 8-2-4

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 2100 1 Plass 344 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 4 15/5 - 01 / 8 2140 27,0a 482
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 02/5 - 04 / 9 2180 30,3 92
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 9 2140 31,0 1168
A. Hagmann Eivind Gravdal (T) O. Østre Momarken Travbane 5 24/4 - 05 / 10 2140 29,3a 369
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Trudvang Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 5 2100 29,2ag 142
2 2018: -20 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 2 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 2 15/5 - 01 / 9 2140 26,7a 30
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Årjäng 1 06/5 - 07 / 7 2160 27,3 23
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 7 2140 29,3a 69
H. Eggen Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 1 12/4 - 02 / 2 2100 27,7a 16
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek C. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 3 1609 29,3a 59
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 3 Plass 309 533
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 1 06/5 - 02 / 5 1609 26,4a 77
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 5 06/4 - 05 / 9 1609 27,4a 61
Maria Johansen /Mogreina F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 01 / 4 1609 27,4a 27
A. Akselsen Kai Johansen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 4 15/3 - 02 / 2 1609 29,6a 129
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Johansen Biri Travbane 4 12/1 - 02 / 8 2100 31,0a 45
4 2019: -5 -1 -0 -1 -2 -31 500 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 4 Plass 372 206
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Biri Travbane 3 11/5 - 05 / 11 2100 29,7a 755
e. Storeng Silva v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 13 2140 30,8 g 874
Lovise Mohaugen-Knut Andresen D. Dalen Årjäng - 26/4 - 03 / 1 2140 dg 652
J. Eilertsen Lovise Mohaugen L. Kolle Drammen Travbane 4 12/4 - 02 / 7 2100 28,9ag 155
Svart/gull skrådelt, hvit kant L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 30/3 - 07 / 6 1700 28,1a 550
5 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 5 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 3 09/5 - 06 / 7 1609 26,4a 410
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 7 2140 br a 540
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 1609 28,9a 429
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 4 15/2 - 02 / 10 1609 27,6a 316
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 9 2100 28,8a 687
6 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 6 Plass 306 923
8 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 0 12/5 - 06 / 6 2100 30,0ag 408
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 02/5 - 04 / 10 2180 30,7 166
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Forus Travbane 5 21/4 - 07 / 15 2060 27,9 257
J. Hansen Gunnar Kværne O. Sagholen Årjäng 0 15/4 - 07 / 8 2160 28,7 g 458
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek K. Johansen Leangen Travbane 0 07/4 - 08 / 8 2160 30,6 g 64
7 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -29 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 7 Plass 414 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 23/9 - 03 / 2 2160 28,1 24
e. Heliblessa v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 15 2160 27,4 66
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Bjerke Travbane 6 28/8 - 06 / 10 2600 28,2ag 275
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 13/8 - 02 / 9 2160 28,0 86
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Drammen Travbane 3 01/7 - 05 / 9 2120 26,6 65
8 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 8 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 1 09/5 - 06 / 6 1609 25,6a 17
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Momarken Travbane 1 24/4 - 05 / 3 2140 28,8a 21
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/4 - 08 / 9 2100 27,5a 52
M. Gundersen Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 14/3 - 06 / 5 1609 27,6a 26
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame N. Frøhaug Momarken Travbane 1 22/2 - 02 / 5 1640 26,6a 35
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 9 Plass 383 375
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 4 1609 25,5a 1002
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/4 - 06 / 7 2100 28,2a 65
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Momarken Travbane - 10/4 - 04 / 5 2140 dg a 65
L. Trudvang Frank A. Skubberud O. Østre Klosterskogen Travbane 2 31/3 - 04 / 5 1700 26,6a 68
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek V. Hop Momarken Travbane 3 29/3 - 09 / 5 2140 28,6a 121
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 10 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 04/5 - 06 / 2 2100 27,3a 50
e. Hjelset Sofi v. Pål Even H. Horpestad Bjerke Travbane 4 18/4 - 06 / 10 2100 28,3a 167
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 4 04/4 - 05 / 9 2100 28,9a 69
H. Nygård Pål Sem (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 22/3 - 03 / 7 2100 29,5a 64
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl P. Sem Jarlsberg Travbane - 02/3 - 01 / 8 2100 dg a 28