<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
VEIKLE BALDER CUP
VEIKLE BALDER CUP
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 95.001 kr., 40 m. ved 185.001 kr., 60 m. ved 350.001 kr.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-9 Plass : 4-1-9

1 2018: -11 -3 -4 -0 -3 -559 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 2120 1 Plass 631 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/4 - 04 / 5 2160 30,8 58
e. Paja Stjerna v. Pajaprins S. Wassberg Forus Travbane 5 20/2 - 04 / 6 2060 32,3 19
Stall Ness Tjo T. Solberg Forus Travbane 0 09/12 - 06 / 1 2040 33,2 g 69
A. Akselsen Frode Hamre (T) T. Solberg Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 6 2100 30,8a 257
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Momarken Travbane 6 14/10 - 07 / 1 2140 29,7a 74
2 2018: -21 -6 -1 -0 -8 -160 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 2140 1 Plass 181 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 10 1700 32,1ag 30
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 18/4 - 03 / 5 2160 30,1 g 26
Gunvald Åsegård /Torpo H. Tvedt Biri Travbane 4 06/4 - 07 / 6 2120 31,4 g 29
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 1 16/3 - 03 / 10 2120 31,2 81
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Tvedt Klosterskogen Travbane 1 08/3 - 07 / 8 2120 34,4 g 35
3 2018: -16 -2 -5 -1 -3 -134 120 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 2 Plass 199 120
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Momarken Travbane - 15/5 - 06 / 11 2180 dg 366
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 28/4 - 02 / 8 2180 30,8 g 423
Stall Eldo J. Gaustad Momarken Travbane 1 02/4 - 04 / 11 2180 32,1 27
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 8 2180 33,2 g 338
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/2 - 08 / 9 2180 33,1 g 51
4 2018: -8 -2 -1 -2 -0 -299 200 2017: -9 -3 -2 -1 -1 -132 000
Brenne Banker 2160 1 Plass 431 200
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 02 / 4 2120 28,2 74
e. Brenne Vinni v. Lome Elden B. Duestad Bjerke Travbane 0 14/3 - 04 / 9 2100 33,1ag 26
Stig Flaata /Tinn Austbygd K. Johansen Momarken Travbane 2 29/12 - 04 / 8 2160 30,1 70
E. Høitomt Malene Berdalen (T) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 03 / 1 2100 30,6 g 40
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 12 2100 34,0ag 408
5 2018: -12 -1 -6 -0 -4 -163 000 2017: -12 -0 -2 -4 -4 -62 000
Edens Odin 2 Plass 225 000
4 år LYSBRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 03/5 - 03 / 7 2100 29,4a 14
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/4 - 03 / 3 2100 28,6a 50
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Biri Travbane 1 06/4 - 07 / 5 2120 30,5 21
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 31,0a 69
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 3 10/11 - 04 / 6 2120 31,9 57
6 2018: -13 -2 -1 -3 -3 -236 893 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -73 434
Hugo Bäck* (S) 3 Plass 310 327
4 år BRUN H v.H.G. Balder G. Antonsen Färjestad 3 14/5 - 04 / 1 2640 27,6 55
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon G. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/4 - 05 / 12 2100 27,9ag 635
Sverige G. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 31/3 - 02 / 1 2120 28,2 114
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 1 21/3 - 02 / 7 2180 30,3 57
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Drammen Travbane 3 03/3 - 05 / 1 2100 30,8 63
7 2018: -10 -4 -0 -0 -3 -120 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 4 Plass 186 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 4 31/3 - 02 / 3 2120 28,3 g 18
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 1 08/3 - 05 / 9 1700 29,5a 14
Jorunn Svensson-Tom Svensson L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 04 / 12 1609 27,6a 69
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 29/1 - 02 / 2 2100 33,6a 15
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 20/1 - 02 / 11 2100 30,1a 27
8 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 2180 1 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Biri Travbane 2 06/5 - 03 / 8 2100 27,0a 18
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Biri Travbane 3 04/11 - 08 / 1 2100 29,6a 15
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Momarken Travbane 1 14/10 - 07 / 2 2140 28,8a 15
F. Hamre F. Hamre Momarken Travbane 1 01/10 - 08 / 7 2140 30,7ag 13
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 2 2100 27,5a 17
9 2018: -7 -0 -4 -2 -1 -208 082 2017: -12 -5 -3 -2 -2 -950 816
Valle Ask 2200 1 Plass 1 158 898
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 09/5 - 08 / 10 2100 25,2a 17
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 3 14/4 - 05 / 3 2100 26,3a 57
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 03 / 12 2140 27,8 38
T. Solberg T. Solberg Bjerke Travbane 1 10/9 - 06 / 2 2100 27,1a 20
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/8 - 08 / 5 2100 28,0a 23
10 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -28 491 2017: -9 -5 -0 -0 -2 -372 636
Kos Odin 2 Plass 401 127
4 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Bjerke Travbane 0 14/4 - 05 / 10 2100 28,4ag 129
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Biri Travbane 5 20/10 - 02 / 7 2100 28,7a 45
Stall Jessen S. Jessen Bjerke Travbane 0 29/8 - 08 / 4 2100 32,6ag 27
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Dannero - 13/8 - 10 / 2 2140 dg a 18
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Dannero 1 30/7 - 05 / 5 2140 28,7a 14