<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
TIDEMANDRAUENS LØP

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-5 Plass : 1-6-5

1 2018: -12 -4 -1 -0 -2 -125 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 2140 1 Plass 167 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 6 11/4 - 02 / 2 2140 30,4 g 59
e. Stjernesiri v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 1 04/4 - 01 / 2 1609 30,8a 48
Lars O. Romtveit /Skoppum V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/2 - 08 / 9 2140 33,3 77
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) V. Hop Momarken Travbane - 29/12 - 04 / 4 2140 dg 195
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 02 / 4 2100 31,1a 104
2 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 2 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Valstad Rättvik 0 12/5 - 05 / 1 1640 30,7 40
e. Edel Jenta v. Alm Svarten M. Jakobsson Årjäng 5 26/4 - 06 / 2 1660 29,0 123
Ola Skiaker /Brandbu O. Østre Momarken Travbane 4 17/4 - 02 / 2 2140 31,7a 56
K. Johansen Merete Viksås B. Steinseth Bollnäs 2 13/4 - 10 / 2 1640 30,9 176
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Drammen Travbane 4 05/4 - 03 / 7 2100 33,7a 896
3 2018: -17 -1 -3 -0 -3 -45 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 3 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder D. Dalen Biri Travbane 0 18/5 - 03 / 3 2100 br ag 84
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/5 - 02 / 10 2160 31,6 g 157
Hanne E. Ellefsrud /Gran B. Steinseth Momarken Travbane 2 29/3 - 07 / 7 2160 32,3 83
B. Steinseth Hanne E. Ellefsrud B. Steinseth Bjerke Travbane 4 22/3 - 06 / 7 2100 34,0ag 58
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 2 2160 32,7 P
4 2018: -16 -1 -4 -3 -3 -70 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 4 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane 3 16/5 - 10 / 5 2140 30,5 49
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane 2 02/5 - 02 / 4 2160 29,4 274
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 03 / 5 2120 31,7 g 84
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 3 05/4 - 03 / 8 2100 33,4a 40
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 05 / 1 2100 34,0 46
5 2018: -4 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sundby Storm 5 Plass 74 500
7 år BRUN H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane P 11/5 - 20 / 1 2100 37,8 P
e. Selena v. Kos Knekten A. Stensen Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 11 2120 31,5 g 34
Annikken Aagaard /Braskereidfoss A. Stensen Biri Travbane 1 14/5 - 01 / 6 2120 28,5 19
A. Stensen Annikken Aagaard A. Stensen Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 6 2020 g2 g 15
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 1 20/4 - 09 / 2 2140 29,0 25
6 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Faks 6 Plass 79 500
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 7 16/5 - 10 / 2 2140 30,8 183
e. Perla Mi v. Moe Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 10 2120 38,3 g P
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Biri Travbane - 06/10 - 03 / 5 2620 dg 35
L. Kolle Morten Louis Johnsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 29/1 - 05 / 1 2140 dg 94
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2060 nc g 41
7 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 7 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Momarken Travbane - 08/5 - 01 / 1 2140 dg a 299
e. Særheims Hege v. Buås Svarten P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 26/4 - 03 / 2 1609 31,1ag 356
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten D. Dalen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 1 2140 33,1a 357
P. Midtfjeld Bjørn Sandbekkbråten K. Ødegaard Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 4 2140 33,7ag 706
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 21/3 - 09 / 9 1640 35,5 g 299
8 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 8 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 12 2140 33,2 g 195
e. Sol v. Troll Rigel E. Høitomt Momarken Travbane 2 08/5 - 08 / 11 2160 32,5 126
Håkon Gulheim /Jevnaker E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 7 1640 dg 582
E. Høitomt Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 11 2160 dg 418
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 12 2160 33,6 269
9 2018: -14 -3 -1 -2 -2 -66 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 9 Plass 66 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2160 32,8 g 39
e. Pålsflya v. Pål Even O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 03 / 8 2120 29,2 21
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 8 2160 dg 18
O. Østre Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane 1 14/3 - 09 / 8 2160 32,0 g 31
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 2 23/2 - 08 / 9 2120 33,3 g 62
10 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 10 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 06/5 - 02 / 6 2140 29,7ag 158
e. Neslykka v. Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane - 18/4 - 03 / 2 2140 dg 50
Frode Mjølnerød /Halden E. Høitomt Drammen Travbane 1 05/4 - 03 / 3 2100 33,2ag 38
F. Mjølnerød K. Ødegaard Bjerke Travbane - 28/3 - 09 / 1 2140 dg 69
svart m/gult & hvitt O. Østre Jarlsberg Travbane P 27/12 - 20 / 3 2120 35,8 P