<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:14 V5-4
DD-1
DATOLØP
DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-6 Plass : 2-3-6

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Princess Pedro 2100 1 Plass 44 000
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) H. Holm Biri Travbane 0 11/5 - 02 / 10 2100 21,8ag 565
e. Surprise Pedro v. Sugarcane Hanover* (US) H. Holm Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 1 2140 20,5 P
Terje Pedersen /Nittedal G. Gundersen Bjerke Travbane 5 17/2 - 03 / 2 2100 18,0a 143
H. Holm Terje Pedersen K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/2 - 04 / 5 2100 18,3a 104
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Biri Travbane 5 06/11 - 04 / 12 2100 18,6a 141
2 2018: -5 -3 -2 -0 -0 -52 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Katie Mae 2 Plass 52 000
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/5 - 02 / 5 2100 16,5a 20
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/4 - 02 / 8 2100 15,1a 25
Stein Ivar Kløven /Holmestrand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 11/4 - 09 / 9 2140 19,0 g 29
E. Høitomt Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/2 - 10 / 4 2140 19,5 79
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 02/2 - 20 / 2 2100 19,7 P
3 2018: -10 -0 -2 -3 -3 -41 000 2017: -4 -0 -1 -0 -2 -17 000
Cosmic Carpenter 3 Plass 58 000
4 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 03/5 - 02 / 6 2100 16,8a 132
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 04 / 5 2100 17,8a 129
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Drammen Travbane 3 05/4 - 02 / 8 2100 19,8a 132
G. Austevoll Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane - 14/3 - 03 / 1 2100 dg a 217
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/2 - 02 / 6 2100 17,8a 215
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -2 -1 -36 000
Pique 4 Plass 36 000
4 år BRUN V v.Infinitif* (IT) C. Antonsen Momarken Travbane P 15/5 - 20 / 6 2140 18,6 P
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) G. Antonsen Momarken Travbane - 06/5 - 04 / 3 2140 dg a 114
Johan Anton Langebrekke-Jan Erik Lillebekk G. Antonsen Bjerke Travbane - 14/3 - 03 / 12 2100 dg a 85
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Biri Travbane 2 15/12 - 07 / 1 2100 19,9a 51
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Bjerke Travbane - 07/12 - 02 / 5 2100 dg a 32
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500
L.H. Celestine 5 Plass 37 000
6 år MØRKBR HP v.Cosmic S.J. (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 04 / 2 2100 18,5a 145
e. Prilla Roos v. Soir Des Tibur K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 02 / 7 2100 19,7a 201
Lina P. Oulie-Hilde Sivertsen V. Hop Drammen Travbane 6 20/12 - 05 / 4 1700 18,9a 33
L. Kolle Lina P. Oulie V. Hop Drammen Travbane 3 05/12 - 02 / 4 2100 19,4a 167
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/11 - 02 / 5 2100 br ag 446
6 2018: -4 -0 -1 -1 -2 -18 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -13 000
Odd Special Girl 6 Plass 31 000
3 år BRUN HP v.Rite On Line (US) J. Eilertsen Sørlandets Travpark 6 13/5 - 08 / 11 2140 18,3a 57
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 02/5 - 01 / 7 2100 16,2a 394
Stall Odd Team J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 08 / 9 2100 18,5a 78
J. Eilertsen Odd Paulsen J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 15/11 - 02 / 10 1609 17,1a 460
Svart/gull skrådelt, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 01/11 - 01 / 7 1640 18,8 436
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -3 -1 -2 -40 000
Rio Division 7 Plass 40 000
6 år RØD V v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Sørlandets Travpark 2 03/12 - 08 / 9 2140 17,2a 33
e. Sorocaba v. Texas (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 07 / 7 2120 20,4 105
Tore Andresen /Yven D. Dalen Drammen Travbane 2 09/11 - 02 / 9 2100 19,3a 104
D. Dalen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 08 / 1 2100 20,0ag 39
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane - 25/10 - 01 / 7 2140 g0 g 135
8 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 001
Lisbeth of Africa (S) 8 Plass 17 001
4 år BRUN HP v.Joke Face* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 06/5 - 08 / 2 2140 dg a 64
e. Opale Lavec* (IT) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 08 / 7 2100 19,0ag 113
Petter Glittum /Larvik Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 18/3 - 03 / 7 2100 18,7a 86
A. Akselsen Petter Glittum (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/2 - 01 / 7 2140 20,6 g 31
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Kolgjini Halmstad 0 05/9 - 01 / 1 2140 23,7 g 60
9 2018: -13 -0 -1 -0 -5 -16 000 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Logical Thunder 9 Plass 48 000
6 år BRUN V v.Judge Joe* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 04 / 6 2100 br ag 103
e. Logical Donella (US) v. Donerail* (US) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 1 2100 18,9a 460
Erik Valle /Son G. Austevoll Drammen Travbane 6 19/4 - 01 / 6 2100 18,5ag 258
V. Hop Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Drammen Travbane 6 05/4 - 02 / 2 2100 22,0ag 476
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 6 2100 18,9a 913
10 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -4 -0 -1 -1 -2 -31 500
Hellbillibull 10 Plass 38 000
4 år BRUN V v.Bullchip Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 04 / 10 2100 18,3a 75
e. Reel Volo v. Enjoy Lavec* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/1 - 05 / 11 2100 18,9a 114
Aina Skjelde /Skien Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/1 - 04 / 4 2100 18,7a 84
Å. Tengsareid Geir Eivind Skjelde Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 30/10 - 03 / 1 2100 18,2a 84
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 11/10 - 09 / 4 2140 18,9 153