<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:48 V5-2
MAX 600 POENG - DATOLØP
MAX 600 POENG - DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-3 Plass : 5-11-3

1 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -16 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerkeld Frøya 1609 1 Plass 85 500
10 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 09/5 - 02 / 3 2140 30,2 630
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 08 / 6 2120 31,0 292
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson O. Østre Klosterskogen Travbane P 15/3 - 20 / 3 2120 38,4 P
V. Hop Maria Andreassen (P) T. Fløysand Biri Travbane 0 28/8 - 07 / 9 2640 34,2 g 393
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 8 2120 br g 1134
2 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 2 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane - 16/5 - 05 / 5 1609 dg a 55
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Bjerke Travbane 5 09/5 - 02 / 9 2160 29,0 g 120
Stall AnBeRa P. Nilsen Åmål 0 01/5 - 05 / 12 2100 32,3 g 73
O. Østre Ragnhild Benum O. Østre Momarken Travbane 0 10/4 - 06 / 1 2140 32,7a 35
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 1 02/4 - 01 / 2 2140 31,0a 23
3 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 3 Plass 119 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet H. Andersen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 10 2160 29,5 129
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 08/4 - 04 / 7 2160 30,0 163
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/3 - 04 / 4 2100 30,7ag 64
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 02 / 7 2120 br r 71
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Bergløf Årjäng 0 23/6 - 03 / 12 2160 br g 83
4 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 4 Plass 119 762
6 år SVART HP v.Åsajerven D. Dalen Momarken Travbane 6 06/5 - 03 / 8 2140 29,7a 216
e. Dolly Vilja v. Elding C. Jepson Åmål 0 01/5 - 05 / 11 2100 33,6 g 167
Lars-Arne Larsen /Enebakk O. Østre Drammen Travbane 5 19/4 - 02 / 4 1700 29,6a 61
L. Kolle Lars-Arne Larsen O. Østre Bjerke Travbane 4 04/4 - 04 / 1 1640 30,8 151
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 9 20/12 - 02 / 2 2100 32,0ag 155
5 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -47 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 5 Plass 129 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 9 1609 29,2a 237
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 5 2100 29,4a 428
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Bjerke Travbane 2 04/4 - 04 / 7 1640 30,4 74
A. Røren A. Røren Biri Travbane 0 09/3 - 07 / 5 2100 30,6a 178
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 3 28/2 - 04 / 10 1609 29,6ag 234
6 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 6 Plass 114 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/5 - 03 / 7 2140 29,3a 428
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 7 2140 br g 557
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane - 03/1 - 01 / 7 2100 dg a 195
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/12 - 09 / 3 1609 28,6a 195
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 6 28/11 - 04 / 1 2140 33,3a 515
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 7 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 18/4 - 03 / 10 2160 31,1 376
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars O. Østre Drammen Travbane 7 12/4 - 01 / 7 1700 30,3ag 369
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 21/3 - 09 / 1 1640 34,1 g 73
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 0 03/3 - 01 / 9 2140 33,3 101
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 6 2100 37,6ar 141
8 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 8 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 3 06/5 - 03 / 3 2140 29,1ag 125
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/4 - 02 / 7 1700 29,4a 148
Grim Amrud /Fåvang O. Sagholen Drammen Travbane 3 05/4 - 04 / 12 1700 31,4a 681
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/2 - 01 / 9 2160 34,8 324
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane - 06/2 - 06 / 11 1640 dg a 368
9 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -0 -6 -24 000
B.B. Juventus 9 Plass 98 600
10 år RØD V v.Prins Juventus A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 1 1700 31,8a 434
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 04 / 4 2100 33,6a 494
Silje T. Heistad-Helge Heistad A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 29/1 - 02 / 1 2100 34,3a 284
D. Dalen Helge Heistad A. Frønes Sørlandets Travpark 7 17/12 - 02 / 5 2160 31,7 320
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 05 / 7 2100 31,4a 322
10 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 10 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Skibber C. Hande Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 02 / 4 1700 30,8a 161
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Bjerke Travbane 0 04/4 - 04 / 5 1640 34,5 491
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 07 / 2 2100 35,4ag 621
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 1 2100 31,4 688
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 02/11 - 05 / 12 2140 31,5 995
11 2018: -10 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 11 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Biri Travbane 1 06/5 - 12 / 6 2100 28,3a 50
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 9 2180 35,7 g 112
Lene Flåten /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane - 16/3 - 01 / 1 2100 dg a 126
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 3 2100 dg 68
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 8 2100 35,0ag 36