<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr., 40 m. ved 85.001 kr.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-14 Plass : 1-9-14

1 2018: -14 -2 -6 -2 -4 -111 139 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerneiris 2140 1 Plass 111 139
5 år M.M. BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Nilsen Leangen Travbane 6 14/5 - 04 / 3 1640 30,1a 61
e. Skarpvinna v. Pål Even A. Nilsen Leangen Travbane 2 07/5 - 09 / 2 2180 31,9 15
Ida F. Ytrestøyl-Heidi Ytrestøyl A. Nilsen Leangen Travbane 2 29/4 - 10 / 5 2160 32,1 22
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 16/4 - 10 / 5 2140 32,6 87
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Östersund 3 30/3 - 01 / 13 1660 34,6 59
2 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -17 000 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -14 000
Randli Katla 2 Plass 48 000
8 år BRUN HP v.Bokli Balder J. Blekkan Leangen Travbane 3 07/5 - 09 / 7 2180 32,3 68
e. Orla v. Lannem Sjur J. Blekkan Leangen Travbane 6 29/4 - 10 / 8 2180 33,5 115
Jarl Eirik Nordland-Heidi Skjetne B. Garberg Leangen Travbane 7 16/4 - 10 / 12 2160 34,7 882
B. Garberg Jarl Eirik Nordland B. Garberg Leangen Travbane 0 05/3 - 04 / 3 2160 35,0 382
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 7 12/2 - 08 / 6 2160 34,4 351
3 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -21 250 2017: -5 -2 -0 -2 -0 -33 500
Gullkontoen 2160 1 Plass 92 750
9 år SVART V v.Spikeld G. Kanstad Bodø Travbane 4 12/5 - 01 / 3 2120 33,9 PK
e. Juni Gull v. Nordli Svarten S. Eilertsen Harstad Travpark 3 28/10 - 05 / 4 2060 37,0 97
Trond Turmo-Gøril Osvoll S. Eilertsen Harstad Travpark 3 14/10 - 01 / 4 2080 31,8 g 99
I. Melby Trond Turmo S. Eilertsen Bodø Travbane 1 17/9 - 08 / 5 2160 33,5 47
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek S. Eilertsen Bodø Travbane 1 12/8 - 06 / 5 2160 33,9 37
4 2018: -14 -0 -1 -2 -4 -28 491 2017: -14 -0 -1 -0 -10 -33 500
Voi Voi 2 Plass 61 991
5 år BRUN V v.Voje Spik P. Sørmo Leangen Travbane 0 14/5 - 04 / 9 1640 30,4a 1753
e. Vinter Mezzo v. Prins Vinter P. Sørmo Orkdal Tråvpark 4 05/5 - 01 / 1 2100 35,2
Thea Iren Moen /Tverlandet P. Sørmo Leangen Travbane 0 07/4 - 02 / 2 2160 br g 911
P. Sørmo Mads Løfaldli P. Sørmo Leangen Travbane 0 01/4 - 02 / 3 1640 35,3ag 444
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek P. Sørmo Leangen Travbane 0 12/3 - 02 / 8 1640 32,3ag 235
5 2018: -12 -2 -3 -1 -3 -66 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 606
Idjerven 3 Plass 142 106
8 år SVART V v.Lome Elden T. Kleveland Leangen Travbane 7 26/3 - 03 / 2 2140 35,8 78
e. Lumine v. Alm Svarten B. Steinseth Drammen Travbane 7 11/5 - 04 / 11 2100 32,0ag 177
Trude Kleveland-Geir Solem B. Steinseth Romme 4 21/4 - 02 / 11 1640 28,6a 124
T. Kleveland B. Steinseth Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 10 1640 32,1ag 385
Blå, hekselogo, hvit ermr B. Steinseth Bjerke Travbane 0 09/3 - 07 / 7 2100 34,3ag 59
6 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -1 -1 -33 188
Gjerv Mohita 4 Plass 68 257
6 år LYSRØD HP v.Moe Odin M. Valstad Leangen Travbane - 14/5 - 04 / 12 1640 dg a 606
e. Fru Larsen v. Alm Svarten M. Valstad Leangen Travbane 0 01/4 - 02 / 4 1640 30,8a 327
Marit Valstad-Morten Valstad M. Valstad Leangen Travbane 0 20/11 - 04 / 7 2160 35,3 165
M. Valstad M. Valstad Östersund 4 02/11 - 02 / 11 1680 31,7 117
gul m/rød v M. Valstad Östersund 2 26/10 - 06 / 3 1640 31,1 97
7 2018: -9 -2 -0 -0 -7 -49 500 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -22 000
Vill Modin 5 Plass 71 500
5 år SVART H v.Moe Odin E. Kristiansen Leangen Travbane 1 14/5 - 04 / 4 1640 29,3a 31
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk E. Kristiansen Leangen Travbane 1 07/5 - 09 / 6 2180 31,8 76
May Iren Storseth /Skaun E. Kristiansen Leangen Travbane 4 16/4 - 10 / 9 2160 33,2 94
E. Kristiansen May Iren Storseth E. Kristiansen Leangen Travbane 5 05/3 - 04 / 6 2160 34,7 293
Gul m/gul&svart sjakkrutete ermer, rek E. Kristiansen Leangen Travbane 4 26/2 - 08 / 3 2140 34,5a 176
8 2018: -15 -2 -1 -6 -4 -77 806 2017: -10 -0 -1 -2 -6 -29 000
Lille Vilma 6 Plass 106 806
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven F. Westberg Östersund 3 11/5 - 10 / 9 2660 31,8 85
e. Vinraua v. Alm Svarten F. Westberg Leangen Travbane 3 23/4 - 05 / 1 2140 31,0 23
Wenche Hovde Westberg-John Mogstad F. Westberg Leangen Travbane 4 07/4 - 02 / 5 2160 31,5 105
F. Westberg F. Westberg Leangen Travbane 1 12/3 - 02 / 4 1640 29,9a 75
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl F. Westberg Leangen Travbane 3 19/2 - 02 / 3 2160 31,7 91
9 2018: -11 -1 -3 -2 -5 -70 000 2017: -13 -1 -2 -1 -7 -54 000
Trøndern 7 Plass 124 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) J. Blekkan Leangen Travbane 2 14/5 - 04 / 11 1640 29,6a 60
e. Fjord Elda v. Elding A. Sjoner Leangen Travbane 7 29/4 - 06 / 9 2160 31,8 g 264
Bjørn Terje Haugan-Terje Skarlo J. Blekkan Leangen Travbane 3 23/4 - 10 / 6 2160 31,9 77
J. Blekkan Bjørn Terje Haugan C. Lihaug Leangen Travbane 3 01/1 - 07 / 6 2160 34,9 56
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 3 18/12 - 09 / 2 2140 33,2a 32
10 2018: -9 -0 -0 -3 -2 -20 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -44 435
Soprano 8 Plass 66 435
5 år SVART V v.Nordli Svarten T. Mjøen Leangen Travbane 7 14/5 - 04 / 10 1640 30,2a 195
e. Søyset Kusti v. Elding T. Mjøen Leangen Travbane 0 07/4 - 02 / 6 2160 34,1 305
Team Sirius T. Mjøen Leangen Travbane 3 12/3 - 02 / 2 1640 30,7a 122
T. Mjøen Lars Ole Harang A. Sjoner Leangen Travbane 3 05/3 - 04 / 7 2180 32,8 112
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl I. Melby Leangen Travbane 4 19/2 - 05 / 1 2140 32,1 360
11 2018: -12 -1 -1 -2 -7 -62 073 2017: -16 -0 -2 -4 -6 -48 830
Sørli Odin 2180 1 Plass 118 903
5 år RØD H v.Moe Odin A. Sjoner Leangen Travbane 3 14/5 - 08 / 5 1640 31,1a 127
e. Kvikne Blessa v. Rigel Jo R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 29/4 - 06 / 6 2160 32,0 78
Magnar Bolland /Budalen A. Sjoner Leangen Travbane 6 07/4 - 02 / 10 2180 30,8 94
A. Sjoner A. Sjoner Leangen Travbane 4 01/4 - 02 / 10 1640 30,1a 38
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Östersund 4 11/3 - 07 / 12 2140 31,1a 109
12 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -25 491 2017: -10 -0 -1 -2 -5 -31 000
Agaton Faks 2 Plass 90 491
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Kjøsnes Orkdal Tråvpark 0 05/5 - 02 / 3 2120 35,0 g
e. Mia Maiken v. Lykke Gutten J. Rabban Leangen Travbane 0 16/4 - 05 / 4 2160 33,1 g 67
Anne Kathrine Jøssing /Skaun O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 01/4 - 02 / 9 1640 32,9ag 148
O. Kjøsnes Anne Kathrine Jøssing R. Skoglund Östersund - 11/3 - 07 / 9 2140 dg a 389
Grønn m/hvitt&svart sidefe&ermstr,rekl O. Kjøsnes Leangen Travbane 7 19/2 - 05 / 7 2160 31,5 158
13 2018: -7 -3 -0 -0 -1 -51 500 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -91 030
Stumne Fyr 3 Plass 142 530
4 år MØRKBR V v.Joker Elden A. Solhus Leangen Travbane 1 07/4 - 02 / 9 2160 30,1 49
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 11 2100 33,4ag 359
Stall Festival Fyrverkeri Å. Tengsareid Biri Travbane 5 20/10 - 01 / 4 2100 29,3ag 236
A. Solhus Ø. Tjomsland Bergsåker 3 29/9 - 05 / 8 2160 28,5 20
grønn m/lilla kvadrater Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/9 - 03 / 4 2140 29,1a 16
14 2018: -7 -2 -1 -2 -1 -69 664 2017: -12 -2 -0 -1 -3 -42 212
Rappnor 4 Plass 111 876
5 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten L. Søyseth Leangen Travbane 0 01/4 - 03 / 1 1640 30,6a 105
e. Tuvrappa v. Elding L. Søyseth Leangen Travbane 8 26/3 - 03 / 10 2160 35,0 58
Lene Søyseth /Surnadal L. Søyseth Östersund 3 16/2 - 04 / 10 2680 31,6 30
L. Søyseth L. Søyseth Leangen Travbane 1 05/2 - 09 / 5 2180 32,0 24
Svart/rød todelt,gult skråbånd&mansj L. Søyseth Östersund 1 30/1 - 02 / 6 2140 33,8 34