Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
STANGE OG ROMEDAL TRAVSELSKAPS LØP
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-2 Plass : 11-6-2

1 2018: -11 -1 -0 -0 -5 -32 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 2100 1 Plass 133 000
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 14 2160 dg 190
e. Lesja Svarta v. Elding A. Stensen Magnor Travbane 5 01/5 - 08 / 3 1600 30,4 103
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Drammen Travbane 5 18/3 - 04 / 9 2100 31,4a 27
G. Gundersen Kjell Øyhaugen E. Høitomt Biri Travbane 1 09/3 - 07 / 7 2100 29,7a 86
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Horpestad Bjerke Travbane - 21/2 - 03 / 5 2100 dg a 268
2 2018: -7 -0 -2 -1 -2 -29 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 2 Plass 137 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 8 1640 29,5a 366
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 6 18/3 - 04 / 7 2100 31,4ag 28
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Biri Travbane 2 09/3 - 07 / 8 2100 29,8a 28
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 03 / 7 1609 28,4a 100
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 8 2100 32,0a 70
3 2018: -5 -1 -3 -1 -0 -40 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 3 Plass 104 122
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Momarken Travbane 2 08/5 - 06 / 4 2140 30,3a 72
e. Neastjerna v. Spang Best E. Høitomt Biri Travbane 2 20/4 - 08 / 7 2100 30,2a 27
Stall Gnisten E. Høitomt Drammen Travbane 1 12/4 - 01 / 2 1700 29,3a 16
V. Hop Geir Kihle (T) E. Høitomt Momarken Travbane 2 29/3 - 06 / 12 2140 31,9ag 71
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 3 21/3 - 09 / 8 1640 31,8 19
4 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 4 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 02 / 3 1700 28,4a 22
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 3 03/5 - 03 / 3 2100 29,8a 31
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 10 2100 32,1a 37
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 6 11/1 - 03 / 6 2100 30,2ag 32
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 22/12 - 04 / 2 2100 31,2a 31
5 2018: -7 -0 -2 -0 -3 -29 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 5 Plass 124 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Drammen Travbane 7 28/4 - 03 / 2 2100 30,1ag 58
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 6 14/3 - 04 / 11 2100 31,9ag 174
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Drammen Travbane 0 03/3 - 07 / 5 2100 30,4a 273
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 5 24/2 - 04 / 3 2160 30,2 g 215
brun m/røde seler R. Sveen Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 02 / 7 2100 31,7a 39
6 2018: -8 -2 -3 -0 -1 -80 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 6 Plass 127 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen M. Jakobsson Åmål 2 11/5 - 02 / 14 2120 28,9 38
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 25/4 - 03 / 5 2100 29,7a 55
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 6 2160 dg 52
T. Solberg Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 1 07/2 - 10 / 3 1640 29,9 25
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane 5 31/1 - 10 / 7 2160 33,1 g 32
7 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -40 000 2017: -11 -1 -3 -0 -4 -52 000
Vesle Jerva 7 Plass 113 000
9 år MØRKBR HP v.Åsajerven A. Solhus Leangen Travbane 8 29/4 - 06 / 7 2160 31,9 g 182
e. Høgda Helda v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 3 2100 30,8a 72
Kari Aunhaug /Løkken Verk A. Stensen Leangen Travbane 2 01/4 - 02 / 7 1640 29,8a 32
O. Mikkelborg Kari Aunhaug A. Stensen Leangen Travbane 2 26/3 - 07 / 2 2140 32,2 g 74
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl A. Stensen Leangen Travbane 1 26/2 - 02 / 4 2140 31,0a 268
8 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Viktor 8 Plass 61 200
6 år SVART V v.Alm Viktor P. Midtfjeld Biri Travbane 3 06/5 - 12 / 1 2100 28,7ag 23
e. Nordli Vinni v. Elding G. Austevoll Biri Travbane P 20/4 - 20 / 5 2100 30,8 P
Johnny Linn-Trond Linn D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 07 / 8 2100 br a 93
G. Austevoll Johnny Linn J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 21 / 1 2100 34,4 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Eilertsen Klosterskogen Travbane N 15/12 - 21 / 1 2100 35,0 N
9 2018: -9 -3 -3 -0 -3 -76 000 2017: -7 -4 -0 -0 -2 -62 000
Tintin 9 Plass 138 000
5 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Momarken Travbane 1 08/5 - 06 / 12 2140 30,1a 109
e. Horgen Huldra v. Spang Best G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 28/4 - 03 / 8 2140 30,0a 82
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 16/3 - 01 / 9 2100 30,1a 35
E. Høitomt Willy Salvesen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/2 - 04 / 8 2140 30,4a 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/2 - 04 / 7 2160 32,8 35
10 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 10 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 6 2160 dg 297
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Sørlandets Travpark 3 28/4 - 03 / 11 2140 29,7a 963
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Momarken Travbane 3 10/4 - 06 / 2 2140 32,1a 112
C. Engebråthen C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 9 2160 30,2 g 351
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 28/3 - 05 / 4 2160 30,3 546
11 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170 2017: -7 -3 -0 -0 -1 -51 266
M.H. Herkules 11 Plass 148 436
5 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 03 / 3 2160 29,3 34
O. Sagholen O. Sagholen Färjestad 4 14/4 - 07 / 7 2660 31,2 24
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 29/3 - 06 / 8 2140 31,6a 43
12 2018: -10 -0 -0 -1 -7 -35 210 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 12 Plass 135 264
8 år SVART V v.Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 7 09/5 - 02 / 11 2160 29,5 g 213
e. Trollrun v. Troll Jahn H. Holm Magnor Travbane 4 01/5 - 08 / 4 1600 30,4 g 98
Lars Garberg Kvåle /Fannrem R. Skoglund Bergsåker 4 17/4 - 09 / 3 2140 29,3 326
H. Holm Lars Garberg Kvåle O. Lindqvist Umeå 3 30/3 - 05 / 2 1640 30,5 71
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Biri Travbane 4 23/3 - 02 / 8 2100 34,4a 395