<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
IF SKADEFORSIKRINGS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.31,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-14 Plass : 4-6-14

1 2018: -11 -0 -2 -1 -7 -50 903 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 2100 1 Plass 50 903
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/4 - 01 / 1 2140 36,1 165
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/3 - 08 / 3 2100 36,0 59
Team Alle Skal Få E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 08 / 2 2100 36,5 113
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 07 / 4 2100 37,3 63
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane P 26/1 - 20 / 7 2100 40,7 g P
2 2018: -6 -1 -1 -2 -1 -36 359 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 2 Plass 36 359
6 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Biri Travbane 3 11/5 - 08 / 9 2100 36,0 116
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 6 2160 34,0 P
Anne Line Håkerud /Stavsjø
G. Austevoll Roy Håkerud
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
3 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -179 287 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 3 Plass 179 287
3 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/5 - 09 / 7 2140 35,1 347
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 08 / 2 2100 37,5 133
Ole Tom Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 4 23/3 - 07 / 11 2100 38,0 284
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Drammen Travbane 8 18/3 - 08 / 4 2100 38,4 266
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Biri Travbane P 26/1 - 20 / 6 2100 40,4 P
4 2018: -6 -2 -0 -0 -0 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Per B. 4 Plass 24 000
4 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 5 2140 dg 41
e. Ullstine v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Biri Travbane - 16/2 - 07 / 5 2100 dg 15
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 02/2 - 07 / 3 2100 37,5 13
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 24/1 - 20 / 3 2160 36,2 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -10 -2 -1 -3 -2 -87 910 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helten 5 Plass 87 910
3 år MØRKBR H v.Norheim Faksen S. Skrugstad Biri Travbane P 10/11 - 20 / 6 2120 45,4 P
e. Siv Sprintå v. Pål Even S. Skrugstad Biri Travbane 21/5 - 22 / 2 2120 48,8 B
Sverre Skrugstad /Arneberg S. Skrugstad Biri Travbane 07/5 - 20 / 6 2120 49,9 g B
S. Skrugstad
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame
6 2018: -9 -3 -1 -1 -3 -189 342 2017: -7 -0 -1 -1 -5 -53 000
Pistus 6 Plass 242 342
4 år SVART H v.Bork Odin A. Sjoner Biri Travbane 7 24/11 - 03 / 13 2120 35,5 205
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Sjoner Leangen Travbane 3 13/11 - 07 / 4 2160 35,2 135
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Stensen Bjerke Travbane 5 11/10 - 01 / 4 2140 35,7 107
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Leangen Travbane 2 25/9 - 01 / 1 2140 36,8 134
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 01 / 5 2100 37,7 146
7 2018: -16 -1 -0 -0 -8 -30 661 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 7 Plass 36 661
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen R. Aarlie Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 2 2100 36,4 g 398
e. Id Elida v. Elding V. Hop Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 6 2140 dg 389
Terese Aarlie /Hønefoss D. Dalen Momarken Travbane 8 06/3 - 07 / 6 2140 38,4 g 205
V. Hop Renate Aarlie (T) D. Dalen Bjerke Travbane 7 14/2 - 10 / 9 2140 36,1 253
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 02/2 - 07 / 7 2120 39,8 118
8 2018: -8 -2 -0 -0 -1 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Terna 8 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gundersen Biri Travbane - 11/5 - 08 / 8 2100 dg 48
e. Eldama v. Elding M. Gundersen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 33,8 P
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen
M. Gundersen Paul Helmen
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
9 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2120 1 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 4 11/5 - 04 / 3 2120 35,7 1010
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Magnor Travbane 4 01/5 - 06 / 7 2040 34,7 448
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 4 2120 33,9 g 451
L. Revheim Johan Petter Gustavsen E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 13 2120 36,3 g 66
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane 6 09/3 - 08 / 9 2120 34,3 g 718
10 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -25 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2 Plass 63 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen R. Sveen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 10 2140 35,9 359
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Biri Travbane 8 10/11 - 08 / 9 2140 36,2 175
Kari Steinseth /Bergen R. Sveen Biri Travbane 3 20/10 - 03 / 11 2120 35,1 465
R. Sveen Einar Steinseth R. Sveen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 7 2120 35,4 411
brun m/røde seler M. Gundersen Drammen Travbane 5 04/5 - 02 / 8 2120 35,0 g 183
11 2018: -7 -1 -0 -1 -1 -35 963 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 3 Plass 100 523
5 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Drammen Travbane 8 30/10 - 08 / 14 2140 35,3 29
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Bollnäs 1 14/10 - 04 / 3 2140 34,9 32
Thorstein Roen /Grindvoll U. Eriksson Romme 1 03/10 - 05 / 11 2160 33,7 43
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 4 15/9 - 03 / 14 2120 33,2 405
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 4 07/9 - 03 / 3 2100 33,9 128
12 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 2140 1 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott E. Høitomt Momarken Travbane 2 08/5 - 08 / 11 2160 32,5 126
e. Sol v. Troll Rigel E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 7 1640 dg 582
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 11 2160 dg 418
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 12 2160 33,6 269
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Kvasnes Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 7 2100 37,8 401
13 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Blesen 2 Plass 52 147
7 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 5 20/4 - 09 / 5 2120 33,6 43
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Momarken Travbane 2 02/4 - 04 / 14 2180 32,3 293
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 3 23/3 - 08 / 5 2100 35,0 102
J. Kvikstad Svein Austlid O. Mikkelborg Biri Travbane P 09/3 - 20 / 5 2120 36,0 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Frick Rättvik 5 25/10 - 05 / 8 1660 34,9 152
14 2018: -15 -5 -3 -4 -2 -211 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 3 Plass 218 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen M. Jakobsson Åmål - 01/5 - 05 / 5 2080 dg 22
e. Vesle Rappa v. Pål Even M. Jakobsson Färjestad 1 14/4 - 03 / 8 2160 31,6 16
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Drammen Travbane 2 05/4 - 03 / 1 2100 33,2ag 19
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 22/3 - 06 / 6 2100 33,6a 21
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Biri Travbane 2 09/3 - 08 / 12 2140 31,2 27
15 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -13 991 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Santiana 4 Plass 45 379
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Johnsen Leangen Travbane 3 29/4 - 10 / 9 2180 31,4 323
e. Oddbjørg v. Viljesterk M. Djuse Östersund - 16/4 - 06 / 3 2140 dg 77
Oddbjørg Dragsten-Jan Overvik O. Johnsen Leangen Travbane 0 05/3 - 04 / 4 2160 34,8 g 390
O. Johnsen Lars Johnsen (T) O. Johnsen Leangen Travbane 0 12/2 - 08 / 12 2160 34,9 g 283
Hvit/svart halv. hvite ermer m/røde er O. Johnsen Leangen Travbane P 05/2 - 20 / 2 2140 37,4 g P