<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
.
KVALIFISERING TIL KINGSRØD TRADINGS MONTÉLØP
Varmblods 1609 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 4-12-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-4 Plass : 7-5-4

1 2018: -12 -3 -1 -0 -4 -121 560 2017: -15 -1 -6 -0 -4 -195 660
Jefferson Dotcom 1609 1 Plass 509 940
6 år BRUN V v.Olimede* (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane 5 02/5 - 08 / 3 2100 14,5a 124
e. Sunshine Meadows v. J.R. Broline* (US) A. Robertsen Biri Travbane 1 20/4 - 04 / 1 2100 15,0a 18
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen A. Robertsen Momarken Travbane 1 02/4 - 02 / 7 2140 16,0a 52
M. Mønster Stine-Merete Gundersen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 02 / 1 2600 17,6a 51
Rød, sølv hvit M. Pedersen Bjerke Travbane 5 31/1 - 08 / 9 2100 16,2a 214
2 2018: -10 -2 -2 -0 -4 -87 500 2017: -21 -1 -6 -2 -8 -197 000
Cantab Genius 2 Plass 424 678
5 år BRUN H v.Cantab Hall (US) A. Akselsen Biri Travbane 1 06/5 - 04 / 3 1609 12,5a 100
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 4 18/4 - 08 / 7 2100 15,4a 246
Ola Heggemsnes-Ole Kristian Haugen K. Johansen Bjerke Travbane 1 14/3 - 05 / 5 2140 17,3 40
S. Løvvold Kai Johansen (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 06 / 7 2100 15,8a 140
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 0 24/1 - 09 / 2 2100 17,6a 150
3 2018: -16 -5 -3 -1 -5 -152 903 2017: -22 -3 -3 -3 -6 -126 281
Ramona's Fighter 3 Plass 1 004 412
8 år BRUN V v.Order By Fax (S) H. Kolle Momarken Travbane 2 06/5 - 01 / 6 2160 15,7 32
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 02 / 6 2100 15,4a 58
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand A. Robertsen Leangen Travbane 1 07/4 - 01 / 8 2140 16,9a 13
J. Øveraasen Finn Arne Bakkeberg A. Robertsen Momarken Travbane 5 17/3 - 01 / 5 2140 16,4a 26
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/3 - 07 / 7 2180 16,7 16
4 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -78 525 2017: -11 -1 -3 -1 -6 -543 116
Thai Broadway 4 Plass 5 407 847
9 år BRUN H v.Broadway Hall (US) G. Austevoll Leangen Travbane 4 07/4 - 04 / 8 2140 13,6a 25
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 31/3 - 11 / 4 2100 14,2a 80
Terje Aspevik /Mathopen G. Austevoll Momarken Travbane 5 17/3 - 10 / 5 1640 12,6a 135
A. Robertsen Anders Lundstrøm Wolden (T) K. Widell Axevalla 5 17/2 - 03 / 4 1640 13,4a 139
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek K. Widell Kalmar 6 27/1 - 07 / 5 1640 13,0a 155
5 2018: -10 -3 -1 -1 -0 -174 102 2017: -13 -5 -4 -0 -1 -286 120
Flashing Boko (S) 5 Plass 574 085
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) H. Holm Bjerke Travbane - 02/5 - 08 / 11 2100 dg a 48
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 0 03/1 - 08 / 5 2100 18,0a 32
Stall Øst & Litt Vest O. Østre Bjerke Travbane 2 27/12 - 07 / 2 1609 13,5a 57
C. Hande Severin Aarskog H. Holm Biri Travbane 0 15/12 - 06 / 2 2100 20,3a 19
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek H. Holm Färjestad 2 23/9 - 09 / 2 1640 10,8a 41
6 2018: -13 -4 -0 -2 -3 -119 500 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -38 500
Sweet'n Sour Akema (S) 6 Plass 485 763
7 år BRUN V v.Hand Glider (US) T. Solberg Bjerke Travbane - 02/5 - 08 / 12 2100 dg a 204
e. Super Sweet (S) v. Super Arnie* (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 06 / 1 1700 14,9a 19
Stall Sweet'n Sour H. Holm Biri Travbane 4 06/4 - 06 / 5 2100 15,2a 49
H. Bye Erik Killingmo (T) H. Holm Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 07 / 3 2100 15,4a 154
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl H. Bye Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 9 2140 16,8ag 53
7 2018: -11 -3 -1 -1 -4 -227 877 2017: -24 -3 -4 -4 -8 -185 500
Etna B.R. 7 Plass 582 877
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Ø. Kihlstrøm Åby 6 28/4 - 08 / 9 1640 12,5a 296
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 08 / 1 2100 16,0a 104
Wenche G. Johnsrud /Sokna C. Hande Biri Travbane 1 09/3 - 05 / 7 2100 16,7a 20
K. Kvasnes Geir Kristiansen C. Hande Bjerke Travbane 1 06/12 - 03 / 3 1640 14,1 46
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Hande Bjerke Travbane 3 01/11 - 05 / 9 2160 16,2 52
8 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -53 824 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -86 685
Global Oracle (S) 8 Plass 716 207
9 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) M. Sørvik Åby 5 28/4 - 04 / 2 2140 14,1a 481
e. Global Glory* (S) v. Starchip Entrprise* (US) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 02 / 4 2100 15,1a 32
Hans Chr. Holm /Eiksmarka H. Holm Bjerke Travbane 0 21/2 - 05 / 6 1609 15,8a 148
M. Sørvik Hans Chr. Holm (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 1 31/1 - 06 / 5 2100 15,0a 155
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Holm Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 07 / 6 1609 14,4a 44
9 2018: -19 -4 -3 -2 -7 -282 000 2017: -30 -6 -4 -7 -10 -736 000
Deep Sea Dream 9 Plass 1 996 000
10 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 01 / 2 1800 14,2a 15
e. Nightlight v. Super News (US) S. Wassberg Forus Travbane 2 01/5 - 06 / 12 2060 13,6 38
Bente Hvidsten /Alversund R. Wiig Forus Travbane 5 21/4 - 08 / 4 1600 12,3a 171
C. Morken Ove Georg Hvidsten R. Hop Bergen Travpark 1 12/4 - 03 / 10 2140 13,6 13
Svart m/grønn skstk, sidef, ermr, rek R. Hop Bergen Travpark 1 05/4 - 01 / 8 2120 15,1 51
10 2018: -14 -1 -0 -2 -5 -59 953 2017: -18 -3 -1 -0 -4 -114 196
Cantab G.T. 10 Plass 576 662
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) A. Valstad Örebro 4 05/5 - 01 / 2 1609 13,7a 199
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) A. Valstad Solvalla 5 04/4 - 07 / 7 2640 15,3a 578
Ingrid Gylland /Hovin I Gauldal A. Valstad Leangen Travbane 5 26/3 - 01 / 1 2640 19,2 288
A. Hagmann Arild Eggen (T) A. Eggen Bjerke Travbane 0 01/3 - 04 / 6 1609 15,5a 49
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Eggen Bjerke Travbane 5 09/2 - 06 / 9 2100 16,2a 447