<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
GAM FAKS LØPET.

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-5 Plass : 4-10-5

1 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -71 610 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -40 488
Ludvig H.M. 2140 1 Plass 112 098
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore O. Østre Färjestad 3 07/5 - 10 / 1 2140 31,5 185
e. Smedheim Lita v. H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 5 21/3 - 02 / 4 2160 33,9 188
Rune Hansen /Vrådal O. Østre Biri Travbane 0 12/1 - 07 / 3 2100 30,8 114
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Biri Travbane 6 22/12 - 03 / 8 2120 32,8 87
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 2 2140 33,8 45
2 2018: -9 -0 -1 -1 -2 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Faks 2 Plass 79 500
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 10 2120 38,3 g P
e. Perla Mi v. Moe Odin K. Malmin Biri Travbane - 06/10 - 03 / 5 2620 dg 35
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 29/1 - 05 / 1 2140 dg 94
L. Kolle Morten Louis Johnsen Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2060 nc g 41
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 18/12 - 04 / 13 2160 32,1 g 110
3 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -25 000
Grytting Knerten 3 Plass 63 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 5 18/4 - 03 / 1 2140 31,3 236
e. Grytting Vilma v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 6 2140 dg 296
Leif Skogen /Vang På Hedmark B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/7 - 05 / 9 2160 dg 157
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/6 - 09 / 3 2140 32,2 83
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 1 2100 32,6 77
4 2018: -12 -1 -0 -1 -2 -36 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 4 Plass 88 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane - 18/4 - 03 / 7 2160 dg 135
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 11/4 - 02 / 1 2140 30,3 478
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 3 2140 dg 308
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Drammen Travbane 0 18/3 - 04 / 1 2100 31,8ag 205
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 2 2100 dg 676
5 2018: -17 -2 -4 -3 -3 -94 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 5 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane 2 02/5 - 02 / 4 2160 29,4 274
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 03 / 5 2120 31,7 g 84
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Drammen Travbane 3 05/4 - 03 / 8 2100 33,4a 40
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 05 / 1 2100 34,0 46
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 16/3 - 03 / 4 2100 g2 g 63
6 2018: -11 -0 -2 -2 -5 -43 500 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 6 Plass 89 500
5 år BRUN HP v.Skibber D. Dalen Sørlandets Travpark 7 28/1 - 03 / 7 2200 34,8 r 343
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Sørlandets Travpark 6 14/1 - 02 / 4 2140 32,6 637
Enok Antonsen /Arendal O. Østre Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 06 / 2 2100 32,3a 224
D. Dalen Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane 7 20/12 - 02 / 9 2160 33,1 88
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Sørlandets Travpark 3 03/12 - 07 / 5 2160 31,5 204
7 2018: -20 -0 -0 -3 -7 -37 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 2160 1 Plass 101 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 0 09/5 - 02 / 12 2160 30,2 g 856
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Momarken Travbane 3 24/4 - 08 / 3 2220 30,5 70
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 07 / 4 2120 31,7 320
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 5 28/3 - 05 / 1 2140 31,4 129
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 15/3 - 03 / 2 2100 dg 156
8 2018: -19 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 2 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 1 09/5 - 02 / 5 2140 29,3 213
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 12 1700 35,1ag 185
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 4 18/4 - 03 / 9 2160 30,1 192
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Bjerke Travbane 3 04/4 - 01 / 4 1609 31,0a 79
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Jarlsberg Travbane 2 28/3 - 03 / 5 1609 29,9a 133
9 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 3 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin P. Kals Biri Travbane 0 06/5 - 03 / 1 2100 27,7a 324
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/4 - 02 / 4 2160 30,6 60
Elfinn Edvartsen /Frekhaug P. Kals Sørlandets Travpark 1 15/4 - 02 / 2 2140 29,6 24
P. Kals Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 20/3 - 02 / 3 2040 31,2a 36
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Bjerke Travbane 1 28/2 - 10 / 5 2140 32,0 54
10 2018: -13 -1 -3 -3 -4 -73 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 4 Plass 113 000
9 år SVART V v.Tangen Scott E. Høitomt Biri Travbane 2 06/5 - 12 / 5 2100 28,5a 53
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Biri Travbane 3 20/4 - 08 / 6 2100 30,3a 104
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 6 1640 30,7ag 160
E. Høitomt Toril Hansen G. Austevoll Momarken Travbane 3 29/3 - 06 / 11 2140 32,1a 117
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/2 - 07 / 4 2100 31,4a 110
11 2018: -7 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 5 Plass 102 212
9 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 0 06/5 - 12 / 3 2100 31,8a 413
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten G. Gundersen Biri Travbane 0 20/4 - 08 / 3 2100 31,1a 203
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 10 1700 30,4a 458
G. Gundersen Tore Borgli D. Dalen Momarken Travbane 0 09/1 - 07 / 3 2140 35,1a 436
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Dalen Momarken Travbane 0 05/11 - 01 / 8 1640 br a 686
12 2018: -16 -0 -1 -2 -5 -33 000 2017: -19 -0 -0 -0 -3 -8 000
Vik Pilen 6 Plass 89 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 04 / 4 1700 30,1a 49
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 2 15/4 - 02 / 1 2140 29,7 329
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 03 / 6 2100 31,7 300
M. Finsand V. Tjomsland Sørlandets Travpark 13 11/3 - 06 / 2 2140 33,6 g 847
Svart m/grått sk.felt og belte.rekl. M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 03 / 2 2100 34,5 508
13 2018: -15 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 7 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 11 2140 31,1a 283
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/5 - 03 / 1 2100 31,1a 120
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn G. Austevoll Momarken Travbane 2 24/4 - 08 / 2 2200 31,3 77
G. Austevoll Per A. Skjærseth G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 04 / 1 2100 29,6a 451
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 5 10/4 - 06 / 5 2140 32,2a 156
14 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -33 750 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 8 Plass 103 864
4 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 6 2140 30,6ag 226
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten O. Sagholen Drammen Travbane 0 18/3 - 04 / 3 2100 31,6ag 74
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/3 - 02 / 1 2140 30,7ag 50
O. Sagholen Kristine Narvestad O. Sagholen Bjerke Travbane 5 14/2 - 06 / 1 2140 32,0 g 56
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 04 / 9 2160 31,0 87