Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1
TRØ NANNAS LØP.

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : Plass : 8-3-11

1 2018: -6 -1 -1 -1 -3 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aasvind 2140 1 Plass 35 000
3 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 08 / 5 2100 34,3 38
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 08 / 5 2100 34,5 71
Stall Aasvind G. Flåten Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 10 2120 37,2 P
G. Flåten O. Østre Jarlsberg Travbane 15/10 - 20 / 6 2120 47,4 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 4 2120 47,7 B
2 2018: -11 -0 -1 -0 -4 -20 000 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -11 500
Gylden Bris 2 Plass 31 500
6 år SVART HP v.Stiv Kuling D. Dalen Momarken Travbane 0 08/5 - 08 / 3 2140 34,5 g 166
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane 8 28/4 - 01 / 3 2100 34,3 g 484
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Jarlsberg Travbane - 13/4 - 08 / 9 2120 dg g 397
D. Dalen Magnus Billing D. Dalen Momarken Travbane 0 14/11 - 10 / 9 2160 br g 249
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 08 / 3 2100 39,8 416
3 2018: -14 -4 -1 -1 -4 -89 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 3 Plass 105 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 11 2120 47,9 733
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 7 09/3 - 08 / 8 2120 34,8 664
Erling Knutsen /Brandbu O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/2 - 06 / 10 1609 36,9a 1194
K. Johansen Erling Knutsen T. Lindbak Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2100 39,4 307
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 3 2140 36,7 533
4 2018: -10 -0 -0 -2 -5 -22 500 2017: -2 -0 -1 -0 -1 -12 000
Ty 4 Plass 34 500
4 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 28/4 - 08 / 5 2160 33,6 77
e. Norrøn Jenta v. Sjefen T. Mjøen Leangen Travbane 6 05/2 - 08 / 9 2160 37,2 25
Ronny Risvik-Kent Lauritsen T. Mjøen Leangen Travbane 2 02/11 - 02 / 4 2140 36,2 g 46
E. Høitomt Kent Lauritsen T. Mjøen Leangen Travbane 4 21/10 - 01 / 1 2140 35,6 97
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Mjøen Leangen Travbane P 07/10 - 20 / 4 2160 37,8 P
5 2018: -9 -4 -0 -0 -3 -425 960 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Maren 5 Plass 425 960
3 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 07 / 1 2100 31,9 18
e. Voje Spika v. Spikeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 08 / 2 2100 35,6 g 13
Team Øverdal L. Kolle Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 9 2120 36,6 P
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) H. Øverdal Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 2 2120 46,4 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2018: -16 -0 -0 -0 -9 -25 545 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000
Maxey Melanin 6 Plass 37 545
4 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 03 / 12 2100 36,5a 2972
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 4 2100 36,9 712
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 04 / 11 2100 g6 a 720
R. Hansen R. Hansen Momarken Travbane 0 24/10 - 02 / 9 2140 37,7ag 886
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/10 - 01 / 11 2160 38,0 g 167
7 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -10 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -500
Flassi Prinsen 7 Plass 10 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 08/5 - 08 / 7 2140 34,2 g 52
e. Heddals Jenta v. Polar Troll L. Kolle Momarken Travbane 3 24/4 - 07 / 7 2160 34,9 276
Rune Solberg /Holmestrand T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 13/4 - 08 / 4 2100 36,4 517
T. Solberg Rune Solberg (A) L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/1 - 05 / 3 2100 37,3 902
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Solberg Drammen Travbane 9 20/12 - 07 / 8 2100 38,0 g 527
8 2018: -10 -4 -0 -2 -3 -69 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 8 Plass 69 500
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 08 / 14 2120 33,7 g 107
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Magnor Travbane 3 01/5 - 06 / 3 2020 35,3 g 22
Terje Norheim /Skien H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 07 / 2 2100 35,1 31
H. Holm K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 19/10 - 20 / 1 2100 38,1 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
9 2018: -12 -0 -0 -3 -3 -22 000 2017: -8 -0 -0 -3 -3 -18 000
Eiklands Faks 2160 1 Plass 40 000
5 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 3 28/4 - 08 / 6 2180 32,2 186
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 8 2100 33,5ag 702
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Sørlandets Travpark 5 15/4 - 07 / 1 2140 33,4ag 82
J. Undem J. Undem Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 6 2100 35,4ag 195
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 4 25/2 - 09 / 5 2180 32,1 420
10 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 2 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet B. Steinseth Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 6 2040 33,7 32
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Kvasnes Drammen Travbane 6 28/4 - 01 / 13 2120 32,7 77
Tore Bakken /Tangen B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/4 - 08 / 11 2160 33,2 109
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Biri Travbane 4 12/1 - 03 / 2 2100 34,2 324
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Biri Travbane 7 24/11 - 04 / 5 2100 35,8 154
11 2018: -13 -1 -1 -2 -7 -91 421 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 3 Plass 119 185
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 3 02/4 - 04 / 6 2160 33,8 44
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 3 24/11 - 03 / 2 2100 34,6 38
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Drammen Travbane 2 17/10 - 07 / 8 2120 36,7 55
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 2 2140 dg 149
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Färjestad 5 11/9 - 02 / 2 2140 36,4 g 32
12 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -21 000 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -14 000
Malala 4 Plass 35 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 5 11/5 - 04 / 9 2120 36,0 g 32
e. Stri v. Rappfot G. Austevoll Biri Travbane 1 20/4 - 09 / 3 2100 31,5 63
Morten Antonsen-Lise-Lotte Antonsen G. Austevoll Momarken Travbane 4 10/4 - 08 / 5 2140 34,1 g 31
G. Austevoll Morten Antonsen (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 12/12 - 08 / 6 2140 dg 42
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/12 - 08 / 12 2140 35,7 49
13 2018: -11 -1 -4 -1 -2 -106 736 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -28 000
Osen Expressa 5 Plass 134 736
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 13/1 - 01 / 1 2100 33,5 g 12
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 11 2140 dg 14
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 07 / 3 2100 33,0 12
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 17/11 - 01 / 3 2100 32,7 16
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 9 2160 36,0 P
14 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -20 500
Arrogant 6 Plass 25 500
6 år SVART H v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 3 28/4 - 01 / 7 2120 30,9 66
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Momarken Travbane 0 02/5 - 03 / 12 2160 32,2 g 79
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 08 / 6 2100 33,1 73
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 2 28/3 - 07 / 2 2140 34,7 39
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 17/3 - 08 / 8 2100 34,4 44
15 2018: -12 -2 -4 -0 -1 -65 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 7 Plass 65 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Jarlsberg Travbane - 04/5 - 03 / 3 2100 dg a 22
e. Jensi v. Elding O. Østre Momarken Travbane 1 17/4 - 07 / 2 2140 35,0ag 21
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Årjäng 2 08/4 - 08 / 8 2140 32,9 g 80
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 8 2160 38,0 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane - 25/8 - 08 / 4 2100 dg 56