<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -18 935
Clara Clarissima 2140 1 Plass 18 935
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 07/2 - 01 / 12 2160 27,1 483
e. Larissa Ås (S) v. Yankee Glide* (US) H. Ydersbond Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 08 / 6 2100 br a 642
Haakon Ydersbond /Hemnes H. Ydersbond Biri Travbane 0 21/5 - 07 / 12 2120 23,9 574
H. Ydersbond H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 03/5 - 03 / 2 2100 18,6a 443
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Årjäng 5 23/4 - 08 / 8 2140 18,6a 520
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Boggy Verano 2 Plass 3 000
3 år BRUN H v.Norvelous Hanover (US) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 06/9 - 20 / 4 1640 32,6 g B
e. La Nina v. Super News (US) G. Austevoll Momarken Travbane 22/8 - 23 / 2 2140 36,9 g N
Therese Holm /Berg I Østfold G. Austevoll Momarken Travbane 05/8 - 20 / 1 2140 32,7 B
O. Kjenner Hans Petter Holm
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
3 2018: -4 -2 -0 -1 -0 -59 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Senet Island 3 Plass 59 859
3 år BRUN H v.R.C. Royalty (US)
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA)
Arvid Enghaugen /Gressvik
J. Brenne
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame
4 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frank Frecel 4 Plass 7 859
3 år BRUN H v.Great Challenger (US) S. Eilefsen Momarken Travbane 30/5 - 12 / 1 2140 27,3 B
e. K.L.M. Brooklyn v. Lindy Lane* (US) O. Østre Momarken Travbane 19/5 - 22 / 1 2140 28,6 B
Stian Eilefsen /Skiptvet
S. Eilefsen
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Knight's Seastar 5 Plass 0
4 år BRUN HP v.Manofmanymissions (US) R. Brandt Jarlsberg Travbane 29/10 - 21 / 1 2100 26,1 B
e. Arielle Star A.B. v. More Chips (US) R. Brandt Bjerke Travbane 14/9 - 22 / 10 1660 28,1 B
Eva Caroline Brandt-Andersen /Rakkestad
H. Holm Jeanette Brandt Haugen
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek
6 2018: -9 -1 -1 -0 -1 -25 000 2017: -8 -1 -1 -2 -1 -36 000
Pique 6 Plass 61 000
4 år BRUN V v.Infinitif* (IT) G. Antonsen Momarken Travbane - 06/5 - 04 / 3 2140 dg a 114
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane - 14/3 - 03 / 12 2100 dg a 85
Johan Anton Langebrekke-Jan Erik Lillebekk C. Antonsen Biri Travbane 2 15/12 - 07 / 1 2100 19,9a 51
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane - 07/12 - 02 / 5 2100 dg a 32
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane - 28/11 - 03 / 8 2140 dg a 138
7 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Excellent Maltin 7 Plass 14 000
3 år BRUN V v.The Best Madrik* (FR)
e. Hickomissexcellence v. Ken Warkentin (US)
Jarle Jørgensen-Jan-Fredrik Møller
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dale Anne 2160 1 Plass 7 000
3 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Momarken Travbane 05/9 - 22 / 4 2160 51,5 g B
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane 22/8 - 20 / 6 2160 57,1 B
Arne Johannessen /Skiptvet
R. Kruse Arne Johannessen
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Løwa 2 Plass 0
4 år SVART HP v.Bork Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 15/9 - 22 / 5 1720 49,9 B
e. Påls Frøkna v. Pål Even O. Østre Drammen Travbane 13/9 - 20 / 5 1720 59,5 B
Sverre Øraas /Halden
G. Austevoll Sverre Øraas
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 126 2017: -10 -4 -1 -0 -1 -75 133
Tivo 3 Plass 155 259
7 år SVART V v.Bork Odin G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 5 2100 br a 28
e. Salsnes Stjerna v. Ilmin G. Antonsen Biri Travbane 1 24/11 - 01 / 2 2100 29,0a 19
Malin Estenstad Knutsen /Skaun G. Antonsen Biri Travbane 1 10/11 - 05 / 9 1609 26,9a 37
G. Antonsen G. Antonsen Årjäng 2 05/10 - 02 / 8 2160 28,4 47
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 1 28/9 - 01 / 7 1640 27,1a 52
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Caspian 4 Plass 94 677
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 15/9 - 01 / 2 1700 dg ar 84
e. Trø Vesla v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 19/8 - 21 / 5 2120 29,3 g P
Andre Arnøy Olsen /Stokke Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 11/8 - 05 / 12 2120 dg 453
T. Fløysand Martine Wessel (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 23/4 - 08 / 1 2140 dg 146
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek U. Ohlsson Gävle - 11/2 - 03 / 1 2640 dg 45
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -21 660
Brekke Blesen 5 Plass 47 660
7 år SVART V v.Krageboen M. Sørvik Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 5 2100 dg 668
e. Kosine v. Kos Knekten T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 04 / 5 2100 br ag 25
Rolf Erling Bjerga /Rennesøy S. Eilefsen Klosterskogen Travbane - 14/4 - 04 / 5 2100 dg r 70
D. Dalen Martine Wessel (T) S. Eilefsen Färjestad 1 27/2 - 02 / 1 2140 32,0 19
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Eilefsen Sørlandets Travpark 2 12/2 - 08 / 7 2180 31,0 41
13 2018: -6 -3 -1 -1 -1 -68 928 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løv Teddy 6 Plass 68 928
5 år BRUN V v.Dotterud Teddy K. Kvasnes Momarken Travbane 07/7 - 22 / 9 2160 50,3 B
e. Løv Perla v. Lome Elden K. Kvasnes Momarken Travbane 05/5 - 22 / 1 2140 53,1 B
Kai Egil Olseng /Skjeberg
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame