Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 375.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 500.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-7 Plass : 3-9-7

1 2018: -17 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 2140 1 Plass 354 000
9 år SVART HP v.Engli Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 10 2100 28,3a 573
e. Kjappe Troja v. Sjefen L. Kolle Momarken Travbane 6 10/4 - 04 / 1 2140 28,6a 325
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Klosterskogen Travbane - 31/3 - 04 / 3 1700 dg a 161
L. Kolle Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Momarken Travbane 0 23/1 - 01 / 7 1640 br a 278
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 6 2100 34,7a 109
2 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 2 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Sørlandets Travpark 5 28/4 - 07 / 5 2140 29,2a 350
e. Gik Mina v. Ilmin P. Johannessen Forus Travbane 0 21/4 - 07 / 14 2060 28,6 1155
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez P. Johannessen Sørlandets Travpark 5 15/4 - 04 / 4 2140 28,8 g 190
P. Johannessen P. Johannessen Sørlandets Travpark 3 08/4 - 06 / 1 2140 28,1 710
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 04 / 7 1700 27,4a 470
3 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 3 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor O. Østre Färjestad 6 07/5 - 08 / 5 2160 25,8 281
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 06 / 2 2120 26,3 697
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 1 1609 28,2ag 125
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 4 10/4 - 04 / 8 2140 28,5a 249
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Klosterskogen Travbane - 31/3 - 04 / 2 1700 dg a 90
4 2018: -13 -1 -0 -0 -4 -46 000 2017: -8 -2 -0 -0 -3 -51 000
Linnstjernen 4 Plass 356 000
8 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Biri Travbane - 06/5 - 06 / 9 2100 dg a 698
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 03 / 13 2140 dg 266
Christiane Wessel-Martine Wessel J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 11/4 - 04 / 1 2140 29,3 138
T. Fløysand Bjørn Larsen (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 05 / 2 2640 28,4 127
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 15/3 - 01 / 8 1700 dg a 118
5 2018: -21 -0 -2 -0 -7 -50 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 5 Plass 387 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 5 20/4 - 06 / 6 1609 26,0a 471
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 04 / 1 1700 26,9a 388
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 6 1609 29,7a 245
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 01 / 4 1700 27,5a 534
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 4 2100 27,6a 588
6 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 6 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin L. Trudvang Momarken Travbane 0 08/5 - 03 / 3 2140 32,9 g 256
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 3 20/4 - 06 / 7 1609 25,6a 329
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 7 2160 28,2 744
D. Dalen Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 07/2 - 03 / 3 2120 28,8 258
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Trudvang Biri Travbane 4 26/1 - 04 / 2 1600 28,4 165
7 2018: -23 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 7 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks M. Jakobsson Årjäng - 15/4 - 07 / 1 2140 dg 211
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Drammen Travbane 0 03/3 - 03 / 8 2120 29,2 645
Merete Viksås /Roa J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 7 2100 33,0arg 359
T. Solberg Merete Viksås V. Hop Momarken Travbane - 23/1 - 01 / 1 1640 dg a 34
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 03 / 4 2100 28,2 344
8 2018: -29 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 8 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 02/5 - 04 / 9 2180 30,3 92
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 9 2140 31,0 1168
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Momarken Travbane 5 24/4 - 05 / 10 2140 29,3a 369
O. Østre Eivind Gravdal (T) L. Trudvang Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 5 2100 29,2ag 142
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 2 12/4 - 02 / 5 2100 27,7a 220
9 2018: -20 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 9 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten G. Antonsen Årjäng 1 06/5 - 07 / 7 2160 27,3 23
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 7 2140 29,3a 69
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Drammen Travbane 1 12/4 - 02 / 2 2100 27,7a 16
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 3 1609 29,3a 59
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/12 - 04 / 2 2100 28,3a 262